Yüzme sporu esnasında çeşitli aktivitelerde öne çıkan yüzme tahtaları, özellikle yüzmeyi öğrenmeye çalışanlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Hepsiburada.com sayfalarında, spor outdoor ana kategorisi altında bulunan yüzme tahtaları kategorisinde ise birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı tahtaları inceleyebilmek mümkün oluyor.

Daha çok yüzmeyi yeni öğrenenler tarafından ya da yüzme havuzlarında keyif için bu tip ürünlere ihtiyaç duyanlar tarafından tercih edilen yüzme tahtaları, söz konusu kategori altında piyasadaki en kaliteli markaların eşliğinde sizlerin beğenilerine sunuluyor. Hem fiyat olarak ciddi bir avantajın bulunduğu, hem de kalite ve dayanıklılık anlamında en iyi ürünlerin göze çarptığı bu kategoride, dileyen herkes kendine göre bir yüzme tahtası bulabiliyor.

Çeşitli yüzme branşlarında gerçekleştirilen bir takım müsabakalarda da kullanılan yüzme tahtaları, kullanım amacına göre farklı şekillerde tercih edilebiliyor. Yüzücünün alışkanlıkları ve yetenekleri bu seçimde önemli unsurlar.

İlgili kategoride yalnızca yüzme tahtaları değil, bacak arasına konularak kullanılan çeşitli yüzme aparatları da tedarik edilebiliyor. Dönem dönem hepsiburada.com farkıyla gerçekleştirilen kampanyalarda daha da cazip hale gelen bu ürünler, kullanıcılara avantaj sağlıyor. Farklı markalara ait birbirinde kaliteli yüzme aparatlarını siz de inceleyebilir ve birbirleri ile kıyaslayarak kendinize uygun ürünleri seçebilirsiniz. Tercihinizi belirleyerek alışverişinizi hemen yapabilir, dilediğiniz ürüne kısa zamanda sahip olabilirsiniz.

Yüzme Tahtaları

66 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arena
  2. POOLLINE
  3. Speedo
  4. Selex
  5. Swimfit
  6. Busso
  7. Dunlop
  8. Sportive
  9. Yuko
  10. Aqua Speed
  11. Cosfer
  12. Delta
  13. Pacific
  14. Spor724
  15. Bestway
  16. Karmod
  17. Povit
  18. Tryon
  19. Usr
  20. Zoggs
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19007/19049
BAŞA DÖN