Yüzücü Kronometreleri

En yüksek performans gerektiren sporların başında gelen yüzmede başarılı olmak için istikrarlı bir çalışma gerekir. Performansının günden güne gelişimini gözlemleyen yüzücüler doğru antrenmanları uygulayarak hedeflerine doğru şekilde ulaşabilirler. Hedeflerine doğru kararlılıkla yol alan yüzücülerin, gelişimlerini doğru ölçebilmek için ihtiyaç duydukları yüzücü kronometreleri, spor kategorisinde yüzlerce ürün sunan hepsiburada.com'da bekliyor.
Yüzme branşına yönelik seçenekler arasında yer alan yüzücü kronometreleri kategorisinde birbirinden kullanışlı çeşitli ürünler yer alıyor. Yüzücülerin yüzme tempolarını son derece pratik şekilde ölçmelerini sağlayan kronometreler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Otomatik hesaplama özelliğine ve farklı modlara sahip kronometreler aynı zamanda çoklu gösterim, geniş hafıza ve antrenman şekline göre programlanabilme özellikleriyle öne çıkıyor. Uzun ömürlü pilleri sayesinde yıllarca sorunsuz kullanılabilecek kaliteli kronometreler gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.
Yüzücü kronometreleri kategorisinde yer alan ürünler arasında su geçirmez özelliği ve ufak boyutu sayesinde su altında kullanılabilecek kronometreler de mevcut. Yüzücü bonesinin altına yerleştirmek suretiyle kullanılan bu kronometrelerin su altında ses çıkarabilme özelliği sayesinde yüzme temposunu doğrudan yüzücünün takip etme imkanı da mevcut.
Spor kategorisinde 75 TL üstü alışverişlere ücretsiz kargo imkanı vererek sporseverlere avantajlar sunan hepsiburada.com kalitesiyle yüzme performansınızı geliştirmenize yardımcı olacak bu ürünlere sahip olmak için tek yapmanız gereken yüzücü kronometreleri kategorisine göz atıp dilediğiniz ürünü seçmek.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yüzücü Kronometreleri

14 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19007/27030403