Yapı, bahçe, onarım işlerinizde kullanabileceğiniz büyük zımba makinelerinden, küçük, ofis tipi zımba makinelerine kadar uzanan geniş yelpazedeki zımba makinesi çeşitleri; alanında uzman, seçkin markalar tarafından hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza sunuluyor. Çok çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz bu makineler, ihtiyaç tipine uygun türleri, güç seçenekleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Küçük, kompakt, ergonomik tasarıma sahip ofis tipi zımba makinesi çeşitleri hem büro hem ev kullanımı için ideal. Tasnif ve arşivleme ihtiyaçlarınız için güvenilir bir seçenek oluşturan zımba makinesi, belgelerinizi veya ders notlarınızı ya da faturalarınızı bir arada tutmanızı sağlayarak hem evde hem ofiste düzenli bir ortam yaratmanıza yardımcı oluyor. Zımba makinesi ile birlikte kullanabileceğiniz zımba tellerini, zımba teli sökücüleri yine hepsiburada.com’dan inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Profesyonel döşeme, dekorasyon işlerinde yararlanabileceğiniz büyük zımba makineleri ise hafif gövdeli tasarımları, ses izolasyonuna sahip özellikleri, çok sayıda yüzeyde güvenle kullanılabilmeleri ile öne çıkıyor. Döşemecilik, marangoz, kumaş işleri ve etiketlemede kullanılan zımba makineleri de, hassas işlerde kolay kullanım sunmaları, uzun burun tasarımları ile bu alandaki profesyonel kullanımlar için ideal bir nitelik taşıyor.

Bu kategori altında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan zımba makineleri sizleri bekliyor. Ürün çeşitleri; dayanıklı, sağlam özellikleri ile öne çıkıyor ve uyguladığınız yüzeyde güvenli ve uzun dönemli bir kullanım sağlıyor. Mekanik çekiç tipi zımba makinesinden, havalı zımba makinesine; ev ve büro kullanımı için masaüstü zımba makinesinden, kollu tel zımba makinesine kadar uzanan çeşitleri burada bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en seçkin mağazası hepsiburada.com, uzman markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan, ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; zımba makineleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Zımba Makineleri

511 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Temat
  2. MAS
  3. Std
  4. MAX
  5. Leitz
  6. Kraf
  7. Bigpoint
  8. Maped
  9. Gıpta
  10. Kangaro
  11. Delta
  12. Bafix
  13. Kw-Trio
  14. Umix
  15. Cassa
  16. Mimaks
  17. Noki
  18. Ofica
  19. Paperpro
  20. Ark
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15078
BAŞA DÖN