Alanında uzman, seçkin markalar tarafından üretilen zımba telleri hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza sunuluyor.

Malzemeleri birbirine tutturmak, belgeleri birarada tutmak gibi çok çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz zımba telleri ihtiyaç tipine uygun türleri ve ebat seçenekleri ile işinizi kolaylaştırıyor. Zımba tellerini kullanabileceğiniz zımba makinesi çeşitlerini, zımba tabancalarını ve zımba teli sökücüleri de yine hepsiburada.com üzerinden inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz. Kağıt ve tahta, alüminyum tabakalar, filmler, etiketler, mumlu ve yağlı kağıtlar ve daha birçok yüzey üzerinde üzerinde güvenle uygulayabileceğiniz zımba telleri sahip oldukları yapı sayesinde malzemeye daha çok tutunuyorlar. Paslanmayan ve kolayca çıkmayan özellikleri sayesinde de daha uzun süreli kullanım imkanı sunuyorlar.

Tasnif ve arşivleme ihtiyacına da güvenilir bir seçenek oluşturan zımba telleri belgelerinizi veya ders notlarınızı ya da faturalarınızı bir arada tutarak, hem evde hem ofiste düzenli bir ortam yaratmanıza yardımcı oluyor. Zımbaladığınız belgeleri yine hepsiburada.com’dan seçeceğiniz çıtçıtlı dosyalar, poşet dosyalar içerisine yerleştirebilir ve klasörler içinde saklayabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan kazanarak, aradığınız dokümana daha hızlı ulaşabilir hem de belgelerinizin dış etkenlerden korunmasını sağlayabilirsiniz.

Bu kategori altında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan zımba telleri sizleri bekliyor. Paketler halinde, farklı ebatlarda satılan ürün çeşitleri; dayanıklı, sağlam, pas tutmayan özellikleri ile öne çıkıyor ve uyguladığınız yüzeyde güvenli ve uzun dönemli bir kullanım sağlıyor. Kablolarınızı sabitleyebileceğiniz özel kablo zımba telinden, ahşap profiller için daha uygun dar – uzun zımba tellerine; yassı tellerden tırtıklı tellere kadar çeşitleri burada bulabilirsiniz.

Türkiye’nin en seçkin yapı market mağazası hepsiburada.com, uzman markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; zımba telleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Zımba Telleri

162 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Delta
  2. MAS
  3. MAX
  4. Kangaro
  5. Bigpoint
  6. Noki
  7. Rapid
  8. Umix
  9. Leitz
  10. Tipo
  11. Kraf
  12. Globox
  13. Temat
  14. Etona
  15. Std
  16. 3A
  17. Mimaks
  18. Ark
  19. Cassa
  20. Eagle
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15079
BAŞA DÖN