Zyxel markası 1989 tarihinde bir apartman dairesinde dört girişimci arkadaşın kurduğu bir markadır. Günümüzde ise ev kullanıcılarından, ofis dünyasına kadar her segmentten müşteriye hizmet verirken sektördeki lider ağ teknolojileri firmalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektördeki trendleri ve tasarımı şekillendirecek bir konumda olan Zyxel, ülkemizde ilk geniş bant internet olan ADSL’in kullanımına başlandığı dönemden bu yana büyümesini sürdüren bir çizgidedir. Dünyanın 150 faklı ülkesinde yer alan distribütörlükleri, ofisleri ve gruplarıyla toplamda 5000’in üzerinde çalışanı vardır. ADSL, VDSL2 ile G.vector destekli ürünleri ile çok yönlü internet bağlantısı üzerine çalışabilen geniş DSL tüketici ürünlerini de tasarlayan Zyxel aynı zamanda öncelikle Wi-Fi, güvenlik duvarı ve VoIP gibi seçenekleriyle servis sağlayıcılara ve abonelerine özellikli hızlı servisler sunan ürünleri pazara kazandırmaktadır.

Zyxel ADSL Modem Fiyatları 

Yazılımsal ve donanımsal alanda ciddi çalışmaları olan Zyxel, öncelikle kullanıcı güvenliğini üst seviyede tutarken bu kapsamda PPTP ve VPN desteği ile evinizde bir ağ teknolojisi kurarken cihazlarınızı da koruyor. Her yerden güvenli bir şekilde ev ağınıza ya da dışarıdaki ağlarınıza erişmenizi mümkün kılan teknolojiler ile çocuklarınızın internet kullanımını organize eden, zararlı içeriklere karşı korumayı sağlayan ve ebeveyn kontrolü ile öne çıkıyor. Ebeveyn kontrolü ile modem arayüzünden gün ve saat ayarlaması yapılmasını sağlayan Zyxel ADSL modem fiyatları ise uygun seviyelerde belirleniyor. Farklı teknolojileri bir arada sunan modemleri ile başta kelime filtresi olmak üzere ailenin belirlediği kelime içeriğini taratan modem teknolojisi hiçbir şekilde o kelimeleri içeren içeriğe giriş iznini de vermiyor. Zyxel ADSL modemlerde, kablosuz bant genişliğini ayarlamayı ve ağa katılan diğer kullanıcılar için izinleri belirlenmiş protokoller sunmayı sağlayan yazılımlar da bulunuyor. Ayrıca kablosuz ağınızı zamanlayarak istenilen saatte açılıp kapanmasını sağlayan bir yazılımla, gece yatarken ekstra enerji harcama ve sinyal dağıtımını engellemek için bir zamanlama programını tanımlıyor. Modem ve diğer ağ ürünleri ile sunulan MAC filtreleme özelliği sayesinde evde modeme bağlı olan tüm cihazların MAC adreslerini MAC filtreleme özelliği ile MAC listesine eklemeniz çok kolay bir teknolojiyi sunuyor. Böylelikle herhangi bir cihaz kablosuz ağınızın şifresini bilse dahi MAC listesine eklenmediği zaman hiçbir şekilde ağa katılamıyor.

Zyxel ADSL modem fiyatları sunulan özellik ve tasarımlara rağmen oldukça uygun düzeydedir. 802.11n teknolojisini kullanarak sunulan hız ve kapsanan alan için yüksek hız çözümleri sağlayan Zyxel markası, 300 Mbps’e kadar da yüksek veri hızıyla birlikte güvenilir bir kablosuz bağlantıyı desteklemektedir. IEEE 802.11n teknolojisi ile kablosuz ağ erişim alanını genişletirken herhangi bir IEEE 802.11 b/g/n sertifikalı cihazla da uyumlu ve entegre şekilde çalışmaktadır. Zyxel markasının önem verdiği teknolojilerden biri olan TR 069 yönetim özellikleri ile servis sağlayıcıların ve kullanıcıların herhangi bir ayarlaması olmaksızın cihazları yönetmek ve yapılandırmak çok kolaydır. Bu farklı ve ergonomik özellik sayesinde kullanıcılara sadece tak ve çalıştır deneyimini sunan Zyxel, ağdaki karışıklığın yayılmasını en az düzeye indirirken bu nedenle gelişebilecek olan sorunlar için de servis sağlayıcılarını desteklemektedir. Sadece bu markanın müşterilerine sunduğu Zyxel Network Manager ile kullanıcılar telefonlarına indirdikleri mobil uygulama ile modemlerini diledikleri yerden kolaylıkla kontrol edebiliyor. Zyxel’in ömür boyu teknik hizmeti ile müşterilerine 7 gün 24 saat destek olması da kesintisiz ağ ve internet bağlantısını mümkün kılmaktadır. Zyxel ayrıca Türkçe dil desteği ve basit arayüzüyle tüm ürünlerinde kolay kullanım ve teknolojik donanım sunan bir markadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zyxel ADSL Modem Fiyatları

4 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?