3M Çizik Gidericiler; araç boyasının yüzeyinde oluşan çizik, sürtme kaynaklı boyanma, kum çizikleri ve benzeri görüntü bozukluklarını aracın orijinal yüzeyine zarar vermeden ortadan kaldırarak temiz görünümü eşitler. 3M ürünleri arasında çizik gidericilerin yanı sıra; ıslak ve parlak görünüm elde etmeye yardımcı olan cila alternatifleri ile boya koruma özelliği taşıyan setler de yer almaktadır. Amacınıza uygun olarak satın alacağınız 3M Çizik Gidericiler ve bakım setleri ile aracınız bakımlı ve güzel görünür. Aracın iç bakımı için de farklı ürün alternatiflerini satışa sunan 3M, etkili formülü ile koltuk ve döşemelerde temiz ve parlak bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.  

Ekonomik ve Pratik Bakım İmkânı 

  • 3M Çizik Gidericiler arasında hızlı etki etkisi ve kuvvetli yapısıyla dikkat çeken 3M Perfect- It Fast Cut Plus Pasta, fazla efor sarf etmeden istenilen temiz görüntüyü elde etmeye yardımcı olur. 
  • Yüksek parlaklık ve ıslak görünüm elde etmeye yardımcı olan 3M Pefect-It Show Car Islak Görünümlü Cila, oluşturduğu ıslak ve parlak görünümün yanı sıra boyalı yüzeyin UV ışıklarına karşı korunmasını sağlar. 
  • Yoğun parlaklık etkisi ile yüksek performans gösteren 3M Rosa Parlatıcı El Cilası, 3M Çizim Gidericiler ile kombine edilerek mükemmel sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur. 
  • 3M Fast Cut Kalın ve İnce Pasta silikonlar ve zararlı kimyasallar içermeyen yapısı ile zımpara izlerini boyaya zarar vermeden kolayca ortadan kaldırır. 
  • 3M Çizik Gidericiler ile çizik görünümü ortadan kaldırıldıktan sonra 3M Boya Koruma Seti kullanılarak parlaklık ve boya ömrü uzatılabilir.
  • 3M Rubbing Compound Çizik Giderici Pasta'yı koltuk ve döşemelerde kolayca kullanarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.  

Kullanım Önerileri 

3M Çizik Gidericileri ve bakım ürünlerini amaca uygun olarak belirlenen alanlarda kullanarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kullanım öncesi uygulama alanı ıslak bezle silinerek çamur ya da tozlardan arındırılmalıdır. 3M Çizik Gidericiler kullanıldıktan sonra çiziklerin bir daha görünmediği yapılan testler sonucunda kanıtlanmıştır. Cilayı istenilen etkiye göre su kullanarak ya da susuz şekilde kullanabilirsiniz. 3M Rubbing Compound Çizik Giderici Pasta'yı koltuk ve döşemelerde kullanırken iz bırakmaması için fazla kalan kısmın silinmesi önerilir. 

 

Ürünleri kapalı alanda kullanmak ve uzun süre temasta kalmak önerilmez. Ürünleri çocukların ulaşamayacağı alanlarda muhafaza ederek olası problemlerden korunabilirsiniz. 

 

Ürün İçerikleri

3m Çizik Gidericiler, farklı setler halinde satışa sunulmaktadır. 3M'in Perfect-It III Adım serisine sahip olarak, aracınızın ihtiyacı olan mükemmel bakımı kolayca sağlayabilirsiniz. 3M Perfect-It III Adım 1 Fast Cut Plus, 250 ml, 500 ml ve 1000 ml'lik plastik ambalajlarda satışa sunulmaktadır. 3M Perfect-it III Adım 4 Rosa Cila 1lt'lik plastik ambalajlarda yer alırken, 3M Perfect - It Fast Cut Kalın ve İnce Pasta 150 gr'lık plastik amlabajlarda satılmaktadır. Perfect- It serisinde yer alan Show It Car Islak Görünümlü Cila ise 297,7 gr'lık kapaklı kavanozda satışa sunulur.

 

Aracınızın gerekli bakımını tamamladıktan sonra boya koruma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 3M Boya Koruma Seti; 1 adet Fast Cut Plus Pasta 250 ml & 1 adet Hare Giderici Cila 250 ml & 1 adet Aplikatörlü Polisaj Süngeri 14 mm & 1 adet Mikrofiber Bez 40*40 ile birlikte set şeklinde satılmaktadır. 

 

Geniş Ürün Yelpazesi ile 3M 

Çevreye duyarlı ve inovatif ürün seçenekleriyle dünyanın dört bir yanında memnuniyetle tercih edilen 3M; petro kimya, kırtasiye ve temizlik malzemelerinden, otomotiv bakım ürünlerine; tıbbi cihazlardan, gıda ürünlerine kadar geniş bir yelpazede ürün üretimi ve satışını gerçekleştirmektedir. Bilimsel çalışmaları ve yenilikleri ile dünyanın her köşesinde gerçek bir etki yaratmayı amaç edinen 3M, köklü geçmişi ile farklı sektörlerdeki iddialı duruşu ile müşteriye güven telkin eder. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

3M Çizik Gidericiler

Konumseçilmedi
Toplam 19 / 19 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035735/20035740/3m