3M Maske & Siperlikler

Salgın hastalıklardan, tozdan, boya ve yapıştırıcı kokusundan korunmak için siz de 3M maske ve siperliklerini kullanabilirsiniz. Filtre özelliği sayesinde solunum koruyucu etki gösteren 3M maskeleri ile viral enfeksiyonlardan korunma yolunda bedeninizi destekleyebilirsiniz. Virüs, bakteri, toz gibi zararlı maddelerin vücuda girmesine önemli ölçüde engel olan maskeler ve hem teni hem de solunum yollarını zararlı bileşen içeren taneciklerden koruyan siperlikler sağlık açısından son derece büyük bir önem taşıyor. Özellikle viral hastalıkların salgın boyutuna geldiği dönemlerde ve rahatsız edici kokuların hakim olduğu ortamlara girildiğinde koruyucu ürün kullanmak bedenin negatif reaksiyon göstermesini engelliyor.

3M Kalitesi ile Tanışın

1902 senesinde Amerika Birleşik Devletleri'nde yer alan Minnesota eyaletinde kurulan 3M, beş iş insanı tarafından hayata geçirilen bir madencilik girişimi olarak yola başladı. Daha sonra kişisel koruyucu ekipman, aşındırıcı, tutkal, bant, laminant, pasif yangın koruma ürünü, diş ve ortodonti malzemeleri, optik film, elektronik devre ve yazılım, tıbbi ürün, araç bakım materyali gibi çok sayıda ürünü kullanıcı ile buluşturan 3M'in merkezi Maplewood kentinde yer alır.

65'in üzerinde ülkede faaliyet gösteren 3M, bünyesinde barındırdığı 29 uluslararası şirket ve 35 laboratuvarıyla geniş bir kitleye hizmet sunuyor. 90 binden fazla çalışana sahip olan 3M, yüzyılı aşkın tecrübesi ile kaliteli ürünlerini kullanıcıya sunmaya devam ediyor. Uzman ekiplerinin araştırma geliştirme çalışmalarıyla yeni dünyanın şartlarına ve teknolojik gelişmelere kısa sürede uyum sağlayan 3M, hem ülkemizde hem de dünyanın pek çok noktasında kullanıcı ile güvene dayalı bir ilişki kurmayı başardı.

Konfor ve Kalite Bir Arada

3M tarafından üretilen maske ve siperlikler, teni narin bir şekilde sarıyor ve herhangi bir rahatsızlık hissi oluşturmuyor. Konforlu bir kullanım vadeden 3M maskeleri ve siperlikleri sayesinde kendinizi rahatsız edici kokulardan ve zararlı bileşenlerden koruyabilirsiniz. Yüze tam oturan, kulak arkasını ya da tene temas ettiği diğer alanları tahriş etmeyen 3M’in koruyucu ekipmanlarını kullanırken konfordan taviz vermeniz gerekmez.

Maske seçimi nasıl yapılmalıdır?

Maske seçimi yapmadan önce maskeyi hangi amaç için kullanacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Eğer evinizde boya ve badana yapacaksanız farklı bir maske kullanmanız gerekirken havadaki zararlı bakteri ve virüslerden korunmak için bambaşka bir ürün tercih etmeniz gerekebilir. Dolayısıyla bu noktada ilk aşama, ihtiyaca ve kullanım amacına karar vermekten geçiyor.

Hangi amaçla maske kullanmak istediğinize karar verdikten sonra satın alacağınız ürünün boyutlarının sizin için uygun olup olmadığını incelemelisiniz. Kafa ve yüz bölgesine doğrudan temas edecek olan bu koruyucu ekipmanların boyutlarını inceleyerek hangisinin sizin için daha uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. Satın alacağınız maskenin sunduğu görüş açısını, bu açının sizin için yeterli olup olmadığını da öğrenmeniz gerekir. Eğer yapacağınız iş gereği geniş bir görüş açısına sahip olmanız gerekirse görüş açısını daraltmayan maskeleri tercih edebilirsiniz.

Maske ve siperlik kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Eğer zararlı bakteri ve virüslerden korunmak için maske ve siperlik kullanmak istiyorsanız koruyucu ekipmanları taktıktan sonra bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Ürünleri iplerinden ya da tutma bölgelerinden kavrayarak takıp çıkarmak son derece önemlidir. Koruyucu ekipmanlarla mümkün olduğunca az el teması kurulmalıdır. Bir rahatsızlık hissi oluştuysa ya da maske veya siperlik tenden kaydıysa yine ip ve tutma bölgeleri kavranmalı, maskenin ya da siperliğin yüze tekrar oturması sağlanmalıdır. Kullanma kılavuzunda yer alan talimatlar takip edilmeli, önerilen süreden sonra koruyucu ekipman yenisiyle değiştirilmelidir.

Hangi maske hangi amaçla kullanılır?

İncelediğiniz maskeyi satın almadan önce ürün açıklamalarını okumanız gerekir. Her maske farklı bir kullanım amacına sahip olabilir. Dolayısıyla ürün açıklamalarında yer alan detayları incelemek, maskenin kullanım amacınız için uygun olup olmadığını anlamanız noktasında son derece faydalı olacaktır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

3M Maske & Siperlikler

262 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. 3M Maske & Siperlikler
  2. Era Maske & Siperlikler
  3. Ege Maske & Siperlikler
  4. GÜRBEY PAZARLAMA Maske & Siperlikler
  5. Ezio Maske & Siperlikler
  6. Musk Maske & Siperlikler
  7. CoverPlus Maske & Siperlikler
  8. Mfa Maske & Siperlikler
  9. Drager Maske & Siperlikler
  10. Dräger Maske & Siperlikler
  11. Marka Maske & Siperlikler
  12. Delta Plus Maske & Siperlikler
  13. Lenasan Maske & Siperlikler
  14. Draeger Maske & Siperlikler
  15. GURBEY PAZARLAMA Maske & Siperlikler
  16. Rosimask Maske & Siperlikler
  17. Medizer Maske & Siperlikler
  18. Bestmask Maske & Siperlikler
  19. NNN-3 Maske & Siperlikler
  20. Hessmask Maske & Siperlikler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Marka 3M
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003349/60002018/3m
Başa dön