3M Yapıştırıcı-Bantlar ev, ofis ve her türlü yaşam alanınız için iz bırakmadan dekorasyon yapmanıza olanak sağlayan çözümler sunmaktadır. 3M Yapıştırıcı-Bantlar her yüzeyde kullanılarak çivi deliklerine son vermektedir. Mutfağınızda dekoratif parçaları, çerçeve ve pano gibi objeleri duvar ve fayansa zarar vermeden Command ürünleri ile asarak dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Ofisinizi düzenlemek için yine Command askılarını kullanabilirsiniz. Bu askılar sayesinde not panolarını, kulaklıkları, not padleri ve daha birçok objeyi duvarınıza asabilirsiniz. Duvarlarınızı da kullanım alanı içine dahil ederek masanızın üstünü daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. Cırt cırt bantlar sayesinde odanızın dekorasyonunu özelleştirebilir, istediğiniz poster ve çerçeveleri duvarınıza zarar vermeden asabilirsiniz. Askılara çantalarınızı ve günlük kullandığınız takıları asarak düzenli bir ortam yaratabilirsiniz.

Çerçeve asmak için kullanabileceğiniz 3M Command Cırt Cırt Bantların uygulaması hızlı ve kolaydır. Boyalı zemin, ahşap, fayans gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. Tüm bu yüzeylere kusursuzca yapışır. Basit bir şekilde çıkarılır, çıkarılırken arkasında yapışkan izi, leke ve delik bırakmaz. Command Cırt Cırt Bantlar orta boy ve büyük boy olmak üzere iki çeşide sahiptir. Orta boy olan cırt cırt bantların paket içeriği 4 adet orta boy cırt cırt banttan oluşurken taşıma kapasitesi 5,4 kilogramdır. Büyük boy cırt cırt bantların paketi içeriği ise 4 adet cırt cırt banttan oluşup taşıma kapasitesi ise 7.2 kilogramdır. 

Mini, küçük, orta ve büyük boy çeşitleri bulunan askılar özellikle banyo ve mutfak gibi alanlarda kullanmak için idealdir. Command askılar çivi ya da matkap ile delmeye gerek kalmadan ihtiyacınız olan işlevi yerine getirir. Command Karma Askı 2 adet orta boy askı ve bant , 2 adet küçük boy askı ve banttan oluşur. Taşıma kapasitesi orta boy askı için 1.3 kilogram, küçük boy askı için 450 gramdır. Askılar yedek bantlar sayesinde tekrar tekrar kullanılabilir. Jumbo boy askı ise farklı ihtiyaçlar için kullanılmak üzere tasarlanmış olup 3.4 kilogramlık taşıma kapasitesine sahiptir.

Dekorasyon eşyanızı asmanız gerektiğinde ise kötü bir görüntü oluşmasını engellemek için Command Şeffaf Askıları tercih edebilirsiniz. Cırt cırt bantlar gibi işlev gören bu askılar çok daha dekoratif bir görünüm sunar ve yedek bantlarla tekrar kullanılabilir. Mini, orta ve büyük boy seçenekleri olan askıların paket içeriği; 6 adet askı, 8 adet küçük boy banttan oluşmaktadır. 

3M 4002 Scotch Extra Güçlü Çift Taraflı Köpük Bant hava şartlarına uygun olarak tasarlandığı için hem iç, hem dış mekanda kullanıma uygundur. Posta kutusu, plaka, kapı numarası, kapı süsü gibi açık alanlarda yer alan objelerin asılması için uygundur. Bunun yanı sıra iç mekanlardaki ağır objelerin asılması için de kullanılabilir. 6 kilogram için 30 cm uzunluğunda bant kullanılması gerekir.

3M Yapıştırıcı-Bant Fiyatları

Command ürünlerinden en üst düzeyde fayda sağlamak için basit uygulama ve talimatlara uymanız gerekmektedir. Cırt cırt bantları kullanmadan önce yüzey alkolle temizlenir. Islak bez ya da kimyasal temizlik ürünleri yüzeyi kayganlaştıracağı için yüzeyin bunlarla silinmesi uygun değildir. Bantlar birbirinden ayrılarak üst üste getirilir ve çıt sesi gelinceye kadar birbirine bastırılır. 

Sonraki aşamada yeşil bantlar çıkarılarak çerçevenin uygun görülen yerlerine yapıştırılır. Diğer astarlar da çıkarılarak çerçeve duvara yapıştırılır ve 30 saniye boyunca duvara bastırılır. Bantların tam olarak yapıştığını kontrol etmek için çerçevenin alt köşeleri tutulur ve çerçeve aşağıdan yukarı doğru çekilerek çıkarılır. Akabinde duvarda kalan bantlara 30 saniye boyunca bastırılır. 1 saat sonra çerçeve tekrar asılır. Her bant çifti tık sesi çıkarana ve yerine oturana kadar bastırılır. 3M Yapıştırıcı-Bant Fiyatları ise taşıma kapasitesine göre farklılık göstermektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

3M Yapıştırıcı-Bantlar

288 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 288 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/13003359/3m