Acer monitör ve bilgisayar çeşitleriyle teknolojinin sunduğu olanaklardan verimli şekilde faydalanabilmenizi sağlar. Geniş ekranlı bilgisayarları evinizde kullanarak film ve dizileri sinema salonu konforunda seyredebilir, tasarım programlarını etkin biçimde kullanabilirsiniz. Daha küçük ekranlara sahip taşınabilir bilgisayar çeşitlerini çantalardan da yardım alarak işe giderken yanınıza alabilirsiniz. Acer markasının öğrencilere, çalışanlara ve oyun severlere özel tasarladığı çok sayıdaki masaüstü ve dizüstü bilgisayar modeli arasından seçiminizi gerçekleştirip teknolojiyi ayağınıza getirebilirsiniz. Sinema eserlerini kaliteli bir ekran çözünürlüğünün sağladığı gerçekçilikle izlerken renk zenginliği sunan piksel teknolojisinden yararlanarak oyunları daha zevkli bir şekilde oynayabilirsiniz. Acer bilgisayarların ekranlarının açı alabilen yapısıyla beraber oturuş pozisyonunuza göre ürününüzü konumlandırıp görüntüleri net şekilde görebilirsiniz. Kısayol tuşlarını kullanıp hem ses açıp kapama hem de ekran parlaklığı ayarını değiştirme gibi konularda zaman kazanarak ürününüzü gereksinimlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Acer Marka Ürünlerin Beğeni Alan Modern Özellikleri

  • Masaüstü bilgisayarların kasalarında bulunan fanlar işlemcinizin aşırı ısınmasını engellerken dizüstü bilgisayarlardaki fan teknolojisi sayesinde soğutma işlemi sırasında gürültü oluşmaz.
  • Acer monitörlerin denge sağlayan geniş ayakları ofis masalarında güvenli bir kullanım yaşatır.
  • Işıklandırma özelliğine sahip klavye tuşlarıyla bilgisayarınızla karanlık ortamlarda da yazı yazabilirsiniz. Geniş tuş aralıkları ve büyük yapılı tuşları ergonomik bir kullanım için idealdir.
  • Acer laptop çeşitlerinde kullanılan güçlü işlemciler grafik işlemlerini ve oyun, program gibi bilgisayarları zorlayan ögeleri hızlı bir şekilde çalıştırmayı başarır.
  • Hem parlak hem de yüksek gerçekçilik seviyesine sahip görüntüler elde etmenizin sağlayan ekran kartlarıyla oyunlardan ve filmlerden alacağınız zevk artar.

Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Modern Bilgisayarlar

Sade renklerden oluşan Acer dizüstü bilgisayarlar son derece ince olan kasalarıyla zarif bir görünüm kazanır. Bilgisayarınızı darbelere karşı koruyan ve oldukça düşük bir ağırlık düzeyi taşıyan kasalar ürününüzü taşıma çantasına yerleştirmenizi de kolaylaştırır. Acer dizüstü bilgisayarların uzun süreli pil ömrüne sahip olması prize ulaşmanızın mümkün olmadığı seyahatlerde de vaktinizi verimli geçirip işlerinizi yerine getirebilmeniz için size yardım eder. Kısa sürede şarj edebileceğiniz piller ısınma sorunu yaşatmayarak güvenli bir kullanım sağlar. Acer'ın kullandığı soğutma sistemi teknolojisi işlemcinizden en yüksek verimi alabilmeniz için tasarlanmıştır. Sessiz çalışan ve etkili bir soğuma sağlayan fanlarla bilgisayarınızı korursunuz. Bilgisayarınızın sahip olduğu hafızayı artıran harddisklerle veri depolama konusunda da size destek olan bir üründen yararlanabilirsiniz. Önemli dosyaları, filmleri ve fotoğrafları bilgisayarınızda toplu halde saklayabilmek dilediğinizde erişebilirsiniz. Oyun ve programlar için hem hafıza açısından hem de ekran kartı özellikleri bakımından uygun olan Acer marka masaüstü bilgisayarlarla çok yönlüğü değerlendirebilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Veri Akışı

USB girişinin dışından HDMI, kulaklık gibi harici ürünlerin bağlanabilmesini sağlayan giriş noktalarını kullanarak bilgisayarınızdan daha yüksek verim alabilirsiniz. Kablosuz bağlantı teknolojilerini kullanarak Wi-Fi ağlarına erişip internete girebilirsiniz. Bluetooth bağlantısı bulunan Acer marka bilgisayarlar aracılığıyla cep telefonunuzdan veri akışı gerçekleştirebilirsiniz. Markanın imal ettiği ince ve düz ekranlı monitörler sayesinde oyunları ve filmleri daha geniş bir ekran üzerinden açabilirsiniz. Büyük monitörlerle tasarım programlarını kullanmak da daha keyifli bir hal alır. Mavi ışık filtresi bulunan modern bilgisayarlar gelişmiş görüntüleme teknolojileriyle gözlerinizin yorulmasını engelleyerek beğeninizi kazanır. Ses iletimini daha doğal ve daha gerçekçi bir şekilde gerçekleştiren hoparlörlerden destek alarak heyecan verici filmleri ve eğlenceli oyunları büyük bir zevkle deneyimleyebilirsiniz. Birden fazla çekirdeği bulunan modeller yüksek işlem hızı sağlayarak önemli programları hızlı şekilde çalıştırıp takılma ve bekleme gibi sorunlara karşı çözüm üretir.

 Aspire S7, Aspire S5, CloudMobile, Liquid Z3 - Z5, Aspire V13 gibi birçok ürün sayesinde çeşit çeşit ödüle layık görülen Acer, aynı zamanda da telefon alanında da büyük ilgi topluyor.Aspire S, Aspire V Nitro, Aspire V, Aspire E gibi Acer laptop modellerini; Iconia One 8, Iconia A, Iconia B gibi Acer tablet modellerini teknoloji dünyasıyla buluşturan bu bilgisayar ve donanım markası farklı modellerdeki projektörleri de müşterilerinin beğenisine sunuyor. Bilgisayara ihtiyacınız olmadan videolarınızı, filmleri yayınlayabileceğiniz bu projektörler Acer farkıyla alıcılarına sunuluyor. All in One, Aspire T ve Predator gibi taşınabilir teknolojik parçaları da üreten dünyanın 3. en büyük bilgisayar üreticisi Acer; Switch 10 gibi yüksek donanımlı teknolojik aletleri de ilerleyen günlerde müşterilerine sunmayı planlıyor. Markaya ait dilediğiniz ürüne hepsiburada.com avantajlarıyla ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...