Akülü Araba

Çocuklara gerçek deneyimler yaşatmak için tasarlanan akülü araba, güvenilir yapıya sahiptir. Gerçek arabalardan ilham alınarak üretilen modellerde ileri geri vites kolları ve korna gibi detaylar mevcuttur. Araba ve aksamlarına karşı merak duyan çocukların kullanımına uygun olarak üretilen modeller, minyatür birer kopya şeklindedir. Farklı yaş aralıklarındaki kullanımlar için boy ve vücut gelişimlerine uygun olarak seçilen akülü çocuk araba modelleri değişik özelliklere sahiptir. Miniklerin gelişme çağındaki motor becerilerini açığa çıkaran arabalar, her yaş grubu için tercih edilir. Bahçe, teras ve açık alanlarda kullanıma uygun olarak tasarlanan araçlarla çocukların sosyalleşmesi de desteklenir. Gerçek araç görünümüne yakın özelliklerde olan akülü polis arabası, pille çalışır. Tepe lambası ve farklı siren sesleri olan araçlar, şeffaf ön camlara sahiptir. Telsiz konuşması da yapılan 3 tekerlekli, 4 tekerlekli akülü araba küçük yaş grubu için uygundur. Üzerinde akünün ne kadar kaldığını belirten güç göstergesi mevcuttur. Kaymayı önlemek için kauçuk özellikli lastiklerle güçlendirilen araçlar, LED ışıklarla daha albenili bir hale gelir. Modelin arka kısmında yer alan kapaklı bölme, açılır kapanır özelliktedir. Deri koltukların verdiği gerçeklik hissi sayesinde çocuklar keyifli zamanlar geçirir. MP3 girişi ve korna detayıyla dikkat çeken mini akülü araba, 3 ile 7 yaş kullanımına uygundur. Modele göre 20 ile 70 kilo arasında taşıma kapasitesine sahip çeşitler aşırı ısınmaya karşı korumalıdır. Aracın kullanımı sırasında uzaktan kontrol edilebilen araba akülü araba seçenekleri arasında en çok tercih edilen modeldir. Gaz pedalına basılmadığı zaman otomatik fren özelliği devreye girerek güvenliği sağlar. Kalkış sırasında yavaş yavaş hareket eden araçlar, küçük çocukların motor becerilerinin oluşmasına yarar sağlar. Çocukların sağlığı için kanserojen madde içermeyen özelliklere sahip araçları, bütçenize ve yaşına uygun olarak satın alabilirsiniz.

Farklı Volt Seçenekleri Olan Akülü Araba Modelleri

Çocukların açık alanlarda daha fazla vakit geçirmesini destekleyen akülü araba 6 volt, 12 volt, 24 volt gibi farklı güç seçenekleri sunar. Işıklı akıllı anahtar sistemi ve emniyet kemerleri ile sunulan araçlarda akü ve şarj cihazı bulunur. Gerçek arabalar gibi farklı model seçeneklerine sahip 6 voltluk akülü araçlar, 30 kiloya kadar taşıma kapasitesi sunar. Tek kişilik olması, açık alanlarda manevra yeteneğinin gelişmesini sağlar. 12 ve 24 voltluk tercihleriniz pikap ve motor tarzında olur. Yüksek performans gösteren modeller her türlü zeminde yol almaya imkan sağlar. Özellikle çift kişilik olarak üretilen 24 volt araçlar, bağımsız koltuklarıyla hareket özgürlüğü oluşturur. Eğimli yollarda tırmanma performansı olan ürünler, 8 km hıza kadar ulaşır. Her zevke uygun beyaz, siyah, mavi, kırmızı, pembe akülü araba modelleri çocuğunuzun seçimleri doğrultusunda satın alınır. Erkek ve kız çocuklar için uygun renklerden oluşan geniş ürün gamı, seçimlerde size kolaylık sağlar. Küçükler için tasarlanan çeşitlerden olan uzaktan kumandalı akülü araba, ebeveyn kontrolü sayesinde güvenliği üst düzeyde sağlar. Aşırı ısınma gibi olumsuzluklara karşı geliştirilen özellik, aracın devrelerinin daha uzun ömürlü olmasına katkıda bulunur. Sürekli kullanımda konfor sağlayan detay sayesinde çocuklarınız keyifli zamanlar geçirir. Güvenli sürüş kalitesi sunan kumandalı akülü araba, hızlı şarj özelliği ile de konfor sağlar. Koltuğun alt kısmında yer alan aparat ile doldurulan akülü kumandalı araba, gücüne göre değişen şarj ömrü sunar. Tek ve çift kişilik kullanımlarda farklı boyutlarda saklama alanı olan kasalı akülü araba, oyuncak ve diğer eşyaların konması için uygundur. Akülü modelleri incelerken arıza ve diğer durumlarda ihtiyaç duyacağınız oyuncak yedek parça seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Her Yaşa Göre Kapasite Sunan Akülü Araba Seçenekleri

Oyun aksesuarları kategorisinde yer almasına karşılık her yaştaki çocuklara hitap eden oyuncak akülü araba, ergonomik tasarımı ile farklı kullanımlara uygundur. Hayal güçlerinin gelişmesine katkıda bulunan oyuncaklar sıradışı renk ve tasarımlara sahiptir. Açık alanlarda zihinsel ve bedensel gelişimin desteklenmesine olanak sağlayan arabaları, çocuğunuzun gelişimine uygun boyutlarda seçebilirsiniz. Gelişmiş tasarımı ve elektronik aksamlarıyla rahat bir kullanım oluşturan arabalar, farklı kilolarda taşıma kapasitesi sunar. İleri ve geri vitesleriyle yüksek manevra imkanı oluşturan modeller, pedalları sayesinde durabilen özelliklere sahiptir. Çocuklarınızın öğrenirken eğlenmesini sağlayan en uygun akülü araba, bütçe ve kullanımlara göre satın alınır. Her bütçeye uygun modelin yer aldığı geniş ürün yelpazesi, çocuklara seçimleri sırasında farklı alternatifler oluşturur. Çift kişilik olarak satılan büyük akülü araba, ebeveyn kontrollü olarak kumanda edilebilme ayrıcalığı sunar. İleri yaştaki çocuklar için uygun olan bu modellerde yer alan aksesuar ve pedallar gerçeğiyle birebir örtüşür. Çocuğunuzun gelişim evrelerinde uygun boyutlara sahip küçük akülü araba seçimleri yaparak onun daha aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Darbe önleyici tampon sahip kamyon akülü araba, 6 volt aküyle çalışır. Elektrik devre kesici freni olan model ayarlanabilir koltuklarıyla 8 yaşına kadar olan çocuklara uygundur. Siz de ister iki kişilik, 4 kişilik akülü araba modelleri isterseniz daha küçük olanları tercih edebilirsiniz. Her iki üründe 12 ve 24 volt seçimiyle, yüksek kapasiteli taşıma ayrıcalığı oluşmasını sağlar. Çocukların dış ortamlarda daha çok zaman geçirmesi için üretilen tüm modeller arasından, bütçe ve kullanıma uygun en ucuz akülü araba tercihleri yapabilirsiniz. Her bir model üstün özellikleri ve renkleriyle çocukların iç dünyalarına hitap eder.

Tek ve Çift Kişilik Kullanıma Uygun Akülü Arabalar

Gaz pedalı ve direksiyon yardımıyla çalışan arabalar, her yaş grubu için farklı fonksiyonlar taşır. 1 yaşından 3 yaşına kadar çocuklar için tercih edilen akülü araba modelleri ve seçimlerinde uzaktan kumandalı olanlar satın alınır. Asıl kontrolün ebeveynde olduğu bu araçlarla çocuklarınıza daha güvenli oyun saatleri oluşturabilirsiniz. Farklı kapasitede akü seçeneği olan çeşitler, doldurulduktan sonra kesintisiz kullanım sağlar. Güvenlik için emniyet kemeri detayının olması, tercih edilmesindeki ilk önceliktir. Özellikle küçük yaş gruplarına alınacak akülü araba çeşitleri daha yumuşak hatlara sahip olmalıdır. Sert ve sivri köşeler, çocuklar için risk teşkil eder. Satın alımlarda çocukların sağlığına uygun materyallerin kullanılmasına dikkat edilmesi gerekir. Korna, ışıklı uyarı sistemleri ve kemer gibi detaylarla rahatlık oluşturan akülü araba özellikleri ile de beğenileri kazanmayı başarır. Her yaştaki çocukların kullanımına uygun nitelikler taşıyan çift kişilik akülü araba, minikler kadar büyüklerin de ilgisini çeker. İster arkadaşıyla isterseniz kardeşleriyle geçireceği saatleri keyifli anlara dönüştüren arabaları beğenilen renk ve modelde satın alabilirsiniz. Her çocuğun severek oynadığı akülü araba önerileri arasında jeep ve atv tarzı modeller öne çıkar. Farklı araçlara ilgi duyan çocuklar için üretilen modeller. direksiyon ve korna gibi aksamlarıyla dikkat çeker. 30 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan asker akülü araba, otomatik fren sistemine sahiptir. İleri ve geri viteslere sahip araçlar amortisör detayı sunar. Darbe emici tamponu ile ekstra güvenliği olan kız akülü araba, iki farklı hız kademesine sahiptir. Sökülebilen ön ve arka siperlikler, sabit ayna ve hareket halinde yanan farlar ilgi çekici özellikler arasında yer alır. Kız çocuklar için pembe renkte dizayn edilen modeller 3 yaş üzeri kullanıma uygundur.

Her Yaşa Uygun Akülü Araba Çeşitleri

Akü şarj göstergesi ve Bluetooth özellikli uzaktan kumandası olan bebek akülü araba, 3 km hıza kadar çıkabilir. Gösterge panelleri ve direksiyon bölümüyle gerçeğini aratmayan modellerin yer aldığı geniş ürün yelpazesi, seçimler sırasında farklılık oluşmasını sağlar. Direksiyonda otomatik kornası olan çeşitlerde ileri ve geri vites detayı bulunur. Farklı markalar tarafından üretilen erkek akülü araba modelleri tercihe göre değişen özellikler sahiptir. Işıklı farlar ve led ışıklı arka stop lambası olan çeşitler, miniklerin el ve göz koordinasyonlarının oluşmasına katkıda bulunur. Deri kaplama koltuk ve açılabilen yan kapılarla zenginleşen üstü kapalı akülü araba modelleri yavaş hızlanma özelliği ile güvenlidir. Kapalı olması, tüm hava şartlarında kullanımını mümkün kılar. Araçta yer alan usb ve Sd kart girişi, şarj sırasında konfor oluşturur. Akü şarj göstergesi sayesinde ne kadar gideceğini görebilirsiniz. Siz de çocuklarınızın sıradışı deneyimler yaşaması için farklı markalar tarafından üretilen akülü araba en ucuz seçeneklerini inceleyerek satın alabilirsiniz. Her yaşa göre farklı özelliklerde olan ürünleri, yapılan akülü araba tavsiye ve önerileri doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Ürünleri kullanarak deneyimleme imkanı bulan müşteriler artı ve eksi yönleri hakkında bilgi verici öneriler sunar. Büyükler kadar küçük yaş grubundaki çocukların da ilgisini çeken akülü araba bebek modellerinde daha minimalist tasarımlara yer verilir. Bebeklerin güvenliği için uzaktan kumanda seçeneği olan modeller tercih edilir. Satın almak isteyen müşterilerin en çok merak ettiği akülü araba ne kadar sorusuna, marka ve modele göre değişken aralıkta seyreder şeklinde yanıt verilir. Çocuklarına farklı ve yaratıcı hediye almak isteyen ebeveynler farklı model seçimleri için akülü atv kategorisinden seçim yapabilir.

Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Avantajları

Eğlence ve aksiyonu bir arada sunan oyuncaklar, çocukların daha aktif olmalarını sağlar. 12 voltluk 4 motora sahip akülü araba 4 çeker, araç depo kapağı ve akü üzerinden şarj edilir. Çocuk sağlığına zararlı kanserojen maddelerin tercih edilmediği araçlarda lamba anahtarı ile tüm farlar aktif hale gelir. Turbo ve normal vites seçimi oluşturan modeller, aşırı kullanımda oluşan ısınmaya karşı devre korumalıdır. Elektronik korna ve hareketli aynalarla zenginleşen akülü araba uzaktan kumandalı seçimlerinde açılabilen ön kaput detayı mevcuttur. Geri giderken ayağın gazdan çekilmesi durumunda otomatik fren devreye girerek güvenlik oluşmasını sağlar. Erkek ve kız için akülü araba modelleri kullanıma göre farklı özelliklere sahiptir. Kızlar için kırmızı ve pembe renkler ön plana çıkar. 3 yaş çocuklar için seçim yaparken mini akülü araba modellerine göz gezdirebilirsiniz. Mini çeşitler, küçük boyutları sayesinde taşıma ve kullanımda konfor sağlar. Farklı tercihleriniz için aynı özelliklere sahip akülü araba üstü kapalı modellerini inceleyebilirsiniz. Üstü kapalı seçenekler daha korumalı bir sürüş imkanı yaratır. Çift kişilik olarak kullanılabilen modelleri ev ve açık alanlarda tercih edebilirsiniz. Işık ve ses sistemleriyle dikkat çeken tüm modeller akülü araba kampanya döneminde farklı bütçelere uygun şartlarla sunulur. Marka ve model seçimi yaptıktan sonra çocuğunuzun kullanımına uygun ürünü indirim dönemlerinde uygun fiyat aralığında bulabilirsiniz. Kolay dönebilen direksiyon ve ayarlanabilen koltukları sayesinde konfor sağlayan akülü araba traktör, arkadan çekişli motora sahiptir. Zemin yapısının koşullarına göre tasarlanan tekerlekler, her ortamda güvenli sürüş keyfi yaşatır. Şık ve ergonomik tasarımıyla çocuklarınız için sıradışı hediye alternatifleri arasında bulunan ürünleri, bütçenize uygun şartlarla satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Akülü Araba Fiyatları

Araba ve motorlar çocukların gelişim dönemlerinde dikkatini çeken oyuncaklar arasında bulunur. Dış dünyada geçirilen zamanlar, onların daha aktif olmalarını destekler. Her yaştan müşteriye hitap eden akülü araba fiyatları tercih edilen özelliklere göre fark gösterir. Klasik materyallerden üretilen modellerde fiyatlar daha uygun olur. Daha ekstrem model seçimleri yapan müşteriler için fiyat aralığı üst seviyelerde yer alır. Çocuklarınıza doğum günleri ve diğer özel günlerde alacağınız akülü araba fiyatları ucuz seçenekleriyle bütçenize de katkı sağlar. Gerçek araç kullanma deneyimi yaşatan modeller arasından kullanıma ve bütçeye uygun tercihler yapabilirsiniz. Ayarlanabilen koltuk detayı ve zeminlere uyumlu lastikleriyle güvenliği üst seviyede sunan akülü çocuk arabası fiyatları, seçilen modelin boyutlarına göre belirlenir. Bebeklik çağında olanlar için alacağınız araçlar daha az hız yapabilen modellerdir. Uzaktan kumanda ile kontrolün ebeveynde olduğu ürünler, düşük volt gücüne sahiptir. Her bütçenin şartlarına ve ihtiyaçlarına uygun akülü arabanın fiyatları, kullanılan malzeme kalitesine göre de değişir. Kaliteli ve dayanıklı materyallerin tercih edildiği çeşitler uzun kullanım ömrü sunar. Hem kullanımda hem de güvenlikte maksimum konfor sağlayan akülü araba yorumları ve önerilerini dikkate alarak seçim yapabilirsiniz. Farklı yaş grupları için değişen özelliklerin olduğu seçimler yaparak siz de çocuklarınızla eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 5 yaş, 6 yaş, 7 yaş, 8 yaş, 10 yaş akülü araba modelleri, taşıma kapasiteleri ve çekiş gücüne göre değişen özellikler barındırır. Koltuk sayısı ve motor gücüne göre değişen seçenekler arasından bütçenize uygun tercihler yaparak çocuklarınız için farklı aktivite zamanları yaratabilirsiniz. Her bir model, sunduğu eşsiz tasarımları ve renkli tarzıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Elektrikli Akülü Araba Özellikleri Nelerdir?

Işıklı farları ve elektronik kornasıyla büyüklere hitap eden özellikler barındıran

elektrikli akülü araba sarı, mavi, kırmızı ve siyah renklere sahiptir. 90 kiloya kadar taşıma kapasitesi olan modeller, 15 km'ye varan hıza ulaşır. Tam doldurulduğunda uzun süre gidebilen arabalarda lion pil ve Dc motor seçimi bulunur. Belli bir hıza ulaşıldığında kilitleme sistemi sayesinde stabil kalabilir.

Akülü Arabalarda Değişen Koltuk Sayısı Var mıdır?

Kullanım sırasında konfor sağlayan iki koltuklu, beş koltuklu akülü araba ile sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Farklı renk ve markalar arasından seçtiğiniz büyükler için akülü araba modellerini, kısa mesafelerde kullanabilirsiniz. Size park sorunu oluşturmayan araçlar, acil durumlarda destek olur. İster açık isterseniz kapalı tarzdaki çeşitleri günlük yaşamınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Off Road Akülü Araba Nedir?

Otomatik fren sistemi ve 50 kilo taşıma kapasitesi oluşturan akülü araba Off Road modelinde yan aynalar katlanan özelliklere sahiptir. İleri geri vites kolu ve emniyet kemeri ile güvenliği artan araçlar, kullanım sırasında konfor sağlar. Cazip renk ve model ayrıcalığı oluşturan modeller, farklı kullanımlara hitap eden özel tasarımlarıyla dikkat çeker. Her bir model, canlı renklerinin verdiği estetik görünüme sahiptir.

Akülü Arabalar Klasik Tarza Uyarlanır mı?

4 çekerli motoru ve 50 metre çekim mesafesinde kontrol imkanı sağlayan klasik akülü araba, kapı içi aydınlatmalarla farklı tarzı yansıtır. Konforlu deri koltuk ve direksiyon tasarımı, klasik modellerin vazgeçilmez tarzını yansıtır. Dijital kontrol paneli, cep telefonları üzerinden de araca müdahale etmenizi sağlar.

Akülü Arabalar Yüksek Hız Kapasitesine Sahip midir?

Pedallı sürme detayı sayesinde gerçek araç kullanma deneyimi sunan en hızlı akülü araba, özel günlerde verilebilecek güzel hediyeler arasında yer alır. Farklı ve ergonomik tasarımı, kullanım sırasında emniyetli sürüş keyfi yaşatır. Uzaktan kumandası ile hızı kendinizin ayarlayabileceği ürünler, radyo ve MP3 çalma ayrıcalığı sunar. Akü sistemi sayesinde hızlı bir şekilde dolabilen şarjlı akülü araba, ebatları ve kullanım konforuyla fark yaratır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Akülü Araba Fiyatları

309 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 24 / 309 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?