Akülü arabalar, otomobil merakı erken başlayan çocuklar için gerçek otomobil modellerine uygun şekilde tasarlanıyor. Doğrudan kendi modellerini üreten markaların modelleri haricinde ünlü otomobil markalarının lisanslı ürünleri olarak üretilen modeller de bulunuyor. Araçlar, güvenilir ve eğlenceli olmalarının yanı sıra çocukların motor gelişimine de pozitif katkı sağlıyor. Hobi oyuncağı olarak da nitelendirilen akülü arabalar, çocukların sürüş kabiliyeti edinmelerinde kayda değer bir rol oynuyor. Pedal kullanılarak gerçekleştirilen manuel model seçenekleri dışında, aracı istenen anda kolaylıkla kontrol edebilme olanağı sunan uzaktan kumandalı model seçenekleri de bulunuyor. Uzaktan kumanda aynı zamanda ebeveynlere de gerektiğinde araca müdahale yapabilme fırsatı veriyor. Renk gibi çocuklar için oldukça önem taşıyan bir detay da es geçilmiyor. Çocuklara zevkleri doğrultusunda birçok farklı renk arasından tercih yapma şansı sunuluyor.

Geleceğin şoförleri, akülü araçlarından belli olur! 3 yaşından 9+ yaşa kadar tüm çocukların hayallerini süsleyen akülü araçların, onların daha küçük yaşlardan itibaren otomobil kültürünü tanımasını ve bu yöndeki yeteneklerini keşfetmelerini, daha sonra da güçlendirmelerini sağlar. Akülü araçlar, çocukların hem en büyük eğlencesi, hem de ebeveynleriyle birlikte geçireceği keyifli zamanların garantisidir. Büyüdüklerinde daima hatırlayacakları ve hatırladıkça mutlu olacakları bir oyuncaktır akülü araçlar. Hepsiburada.com, 3-6, 6-9, 9+, 2-8, 0-3 yaş arası çocuklara, birbirinden ünlü markaları sunarken, sizin de güvenle alışveriş yapabilmenizi ve çocuklarınız ya da sevdikleriniz için en güvenli, sağlıklı ve teknolojik akülü aracı almanızı sağlar. Erkekler ve kızlar için ayrı çeşitlerde ve hatta unisex modelleriyle sunulan akülü araçların markaları arasında; Aliş, Pilsan, Cansın, Feber, Baby2go, Sunny Baby, Toystoys, Dolu Toy Factory, Wei-B, Shelby Car, Peg Perego, Crystal Baby, Comfy, Lamborghini ve Massimo Ricco yer alıyor. Evde, parkta, bahçede, oyun alanlarında, tatil beldelerinde, toprak ya da asfalt yollarda, kumda, akülü araçların güç özelliklerine göre kullanılabilir olması çocukların da eğlence alanını genişletiyor. Işık, korna, vites özellikleri, çekiş güçleri ve renk seçenekleriyle, ergonomik akülü araçlarla çocuklar çok mutlu vakit geçiriyor ve ebeveynlerini meşgul etmeden kendi başlarına belirli bir alanda otomobil yeteneklerini, görüş ve sürüş kabiliyetlerini geliştirebiliyorlar. Hepsiburada.com, çocuklar için akülü araç seçiminde uygun fiyatı ve erken teslimatıyla en doğru ve güvenilir adres.


İyi Akülü Araba Nasıl Seçilir?

Gerçeğe uygun tasarım, akülü arabaların birçok detayında kendisini gösteriyor. Sağlamlık ve konfor bakımından son derece tatmin edici bir düzeyde olan akülü araba modelleri, ileri ve geri vitesli seçenekleri ile çocuklara keyifli bir sürüş vaat ediyor. Emniyet kemerinden kornaya, müzik sisteminden LED farlara, amortisörden süspansiyona değin onlarca ayrıntının büyük bir titizlikle yansıtıldığı araçlar, otomobil kullanma hissini tam anlamıyla yansıtmayı hedefliyor. Akülü arabalar geniş iç mekanlarda kullanılabilecekleri gibi bahçe, park ya da oyun alanı gibi dış mekanlarda da rahat ve güvenli bir biçimde kullanılabiliyor.

Akülü Araba Kaç Yaşındaki Çocuklar İçin Uygundur?

Çeşitli yaş grupları için üretilmiş olan akülü araba model seçenekleri bulunuyor. Modeller, her yaş grubuna özel olarak tasarlanıyor. Akülü araba çeşitleri, 2 ila 4, 3 ila 6, 5 ila 7 ve 8 ila 12 yaş olarak kategorilere ayrılıyor. Her kategoride çocukların kiloları ve cinsiyetleri ile arabaya binecek kişi sayısı, azami hız ve şarj gerilimi gibi kriterlere göre üretilmiş alternatifler yer alıyor. Tek ya da çift motorlu olarak üretilen modeller, 3 ila 8 km/h arasında değişen azami hızlara ulaşabiliyor. Dış konsept itibarıyla çeşitlilik oldukça zengin gözüküyor. Formula 1 aracı, spor araba, ATV, motosiklet, polis aracı, traktör, arazi aracı ya da kepçe biçiminde üretilmiş olan modeller, çocuklara hayal güçlerine en uygun aracı seçmelerine imkan tanıyor.

Akülü Araba Kaç Kilogram Taşır?

Bir akülü arabanın taşıma kapasitesi modele göre 20 kg ila 70 kg arasında değişiyor. Ağırlıktaki değişkenliğin temel sebebini aracın tek ya da çift kişilik olması oluşturuyor. Bir diğer fark yaratan detay ise aracın erkek çocuk için mi yoksa kız çocuk için mi üretildiği oluyor. Zira erkek çocuklar için üretilen modellerin kız çocuklar için üretilen modellere nazaran biraz daha ağır oldukları biliniyor. Satış rakamları ise en çok tercih edilen kilo kapasitelerinin 30 kg ve 35 kg olduğunu gösteriyor.

Akülü Araba Nasıl Şarj Edilir?

Akülü arabaların 6 ya da 12 Volt gerilim ile şarj edilebilen model seçenekleri bulunuyor. Alternatif akıma doğrudan bağlanan adaptör sayesinde pratik şekilde elektrikle şarj yapılabiliyor. Ortalama 8 ila 10 saat civarı süren bir şarjla, aracın tam olarak şarj edilmesi sağlanabiliyor.

Akülü Araba Fiyatlar Nasıl?

Akülü araba markaları için müşteri kitlesini çocuklar ve ebeveynleri oluşturuyor. Çocuklara hitap etmeyi başarabilen modellerin daha fazla talep gördüğü rahatlıkla söylenebiliyor. Akülü araba fiyatları, başta marka ve model olmak üzere birbirleriyle bağlantılı birçok detaya göre şekilleniyor. Oluşan fiziksel ya da teknik farklılıklar, fiyatlar üzerinde de farklılıklar doğmasına sebebiyet veriyor

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Akülü Araba Fiyatları

12 V
24 V
6 V
Çift Kişilik
Tek Kişilik
Konumseçilmedi
Voltaj (V)
Toplam 24 / 135 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/306860/23021003