ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Antrenman Yayıncılık
Antrenmanlarla Matematik 1. Kitap - Mehmet Girgiç

Antrenmanlarla Matematik 1. Kitap - Mehmet Girgiç

Antrenman Yayıncılık Seçili Kitap Alışverişine "Bana Seni Seviyorum Deme Evlen Benimle" kitabı %76 İndirimli!
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
04 Ekim 2020, Pazar
Ben akşam lisesi 12. Sınıf öğrencisiyim ve önümüzdeki yıl üniversite sınavına girmeyi planlıyorum. Akşam lisesi haliyle açıköğretim gibi olup örgün eğitimdeki gibi ders alamadığım için konuları çalışmak ve tüm dersleri organize etmek hiç kolay değil bence. Bu kitap ve serisinin sevdiğim yanlarından biride konuları günlere bölerek ve alıştırmalarla destekleyerek anlatması. (Diger konu anlatım kitaplarında örneğin bir konu için 3 sayfa ayrılmıştır arkasından 2 testtten oluşan toplam 40 soru vardır.) Müfredatı takip etmediği için konular çorba gibi değil, toplama-çıkarma gibi basit bir konudan başlayarak derinleşiyor. Kargolamaya gelirsek gerçekten çok hızlıydı, siparişimi cuma akşamı verdim pazar akşamı elime geçti. Çok teşekkür ederim. :)
D***** L***** ÜMRANİYE - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (195)
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/1518794/1518795

Antrenmanlarla Matematik 1. Kitap - Mehmet Girgiç

2014 yılında Antrenman Yayınları tarafından yayımlanan Antrenmanlarla Matematik kitabı, matematik temeli olmayanlar ve matemetiğe sıfırdan başlamak isteyenler için hazırlanmıştır. Matematiği en temel konulardan başlayarak ele alan Antremanlarla Matematik 1 kitabı, matematiği anlamayı ve öğrenmeyi daha keyifli bir hale getirmektedir. Kitabın en temel amacı matematiği zor ve sıkıcı bulanlara, matematiğin o kadar da zor olmadığını göstermektir.

Antrenmanlarla Zirveye

Dört kitaplık bir serinin ilk kitabı olma özelliğini taşıyan kitapta konu anlatımlarının yanı sıra her konu için hazırlanmış alıştırma ve testler de yer almaktadır. Antremanlarla Matematik 1 kitabı, toplama ve çıkarma gibi en temel konularla başlayıp aşama aşama ilerlemektedir. Çarpma ve bölme işlemleri ile devam eden kitapta öğrencilerin en temel konulardan biri olan dört işlemde herhangi bir hataya yer vermemelerini sağlamak amaçlanmaktadır. İlerleyen konular arasında işlem önceliği, parantez açma, sadeleştirme gibi konular yer almaktadır. Bu konular rasyonel ve ondalık sayılar ile devam etmektedir. Ardından oran-orantı ve rasyonel denklemlerin çözümü anlatılıp öğrencilerin bu konularda temellerini eksiksiz bir biçimde atmaları sağlanmaktadır. Basit eşitsizliklerin çözümü, mutlak değerler, üslü ifadeler, köklü ifadeler, ikinci dereceden denklemler ve çarpanlara ayırma konuları da yine bu kitap içerisinde yer almaktadır. 

368 sayfadan oluşan kitabın içerisinde örnek soru ve çözüm teknikleri de bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler daha fazla soru çeşidi görüp bu soruların çözüm yollarını da öğrenmektedir.

Yazar Hakkında

Antremanlarla Matematik 1 kitabı Mehmet Girgiç, Halil İbrahim Küçükkaya ve Ahmet Karakoç tarafından hazırlanmıştır. Kitabın yazarlarının tamamı, alanında uzman isimlerdir. Hep birlikte hazırladıkları Antrenmanlarla Matematik ve Antrenmanlarla Geometri serilerinin yanı sıra, bireysel olarak da çok sayıda soru bankasına ve konu anlatımlı kitaba imza atarak, öğrencilerin matematik ve geometri derslerinde başarılı olabilmeleri için yardımcı olmaktadırlar.  

 


İşlem hatası çok olanlar. İşlem hızını artırmak isteyenler ve matematiği öğrenmeye yeni karar verenler için...

1. Kitap anahtar niteliğinde bir kitaptır. Toplama çıkarmadan başlıyor, adım adım ve hep üzerine yeni şeyler ekleyerek matematik için gerekli temel bilgileri ve alt yapıyı oluşturuyor. Matematik yapamayan veya anlamadığını söyleyen birçok kişinin temel sorunu geçmişten gelen ve farkında bile olmadığı çok temel eksik veya yanlış bilgilerdir. Bu kitabı sıkılmadan bitirirseniz bu eksiklikleri pratik ve hız da kazanarak gidermiş olacaksınız.

Bu kitaptaki konulara hakim olmadan ve iyice sindirmeden alacağınız her kitapta sorunlarınız devam edecek.
Sınavlara hazırlanan ve matematik çalışmaya yeni başlayan, öncesinde matematik temeli olmayan adaylar için tam anlamıyla bir başvuru kaynağı. Kitap toplama, çıkarma, çarpma ve bölme dört işlemlerinden başlayıp ikinci dereceden basit denklemlerin çözümüne kadar tüm konuları detaylı bir şekilde, örnek soru ve çözümleriyle kavramanıza yardımcı olacaktır. Toplamda 368 sayfadan oluşan eser gün gün belirli bir program çerçevesinde hazırlanmıştır. Bu şekilde hem konuları takip etmeniz kolaylaşmış hem de planlı bir şekilde ilerleme kaydetmeniz hedeflenmiştir. Kitapta toplamda 30 günlük bir program bulunmaktadır. Günlere bölünmüş programda her bir gün bir konuya ayrılmıştır ve her gün konu anlatımıyla başlayıp sonrasında basitten zora doğru soru çözümleriyle konunun pekiştirilmesi sağlanmıştır. İlk sorular konuya giriş niteliğinde basit sorular olurken ilerleyen sorularda hem işlem sayısı hem zorluk derecesi artmaktadır. Kitapta hem açık uçlu sorular hem de testler yer almaktadır.


Kitapta yer alan konular ve bölümler aşağıdaki gibidir;


Toplama – Çıkarma İşlemi
Çarpma İşlemi ve İşlem Önceliği
“+” ve “-“ Muhabbeti
Parantezleri Açma ve Kapama
Sadeleştirmeler ve Sık Yapılan Sadeleştirme Hataları
Basit Denklemlerin Çözümü
Rasyonel Sayılar
Ondalık Sayılar
Oran – Orantı
Rasyonel Denklemleri Çözümü 1
Rasyonel Denklemlerin Çözümü 2
İki Bilinmeyenli Denklerim Çözümü
Basit Eşitsizliklerin Çözümü
Mutlak Değer ve Öncelikleri
Üslü İfadeler
Köklü İfadeler
Çarpanlara Ayırma
İkinci Dereceden Basit Denklemlerin Çözümü


Halil İbrahim Küçükkaya, Ahmet Karakoç ve Mehmet Girgiç’in ortak çalışması olan Antrenmanlarla Matematik serisinin ilk kitabını Halil İbrahim Küçükkaya aşağıdaki gibi anlatıyor;


“Başlarken, Bu öyle bir yolculuk ki sonunda matematiği anlamak ve öğrenmek var... Eğer siz de matematiği öğrenme zamanınızın geldiğine inanıyorsanız buyurun. Evet, en uzun yolculuklara bile küçük bir adımla başlandığına göre... Artık siz de cesaretinizi toplayın ve ciddi ciddi yola koyulun. Yola çıkmadan önce bu olaya pozitif bakmayı öğrenin. Ve kafanızdaki matematik öğrenme ile ilgili tüm negatif düşünceleri yok edin. Daha önceki denemelerinizin nasıl sonuçlandığına değil şimdiki denemenize yoğunlaşın. Bir de, bu yolun zorluklarını değil, yolculuğunuz bittiğinde yaşayacağınız mutluluğu düşünün. Çalışırken yorulduğunuzda veya sıkıldığınızda şunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Bu derse gerektiği gibi çalışıp da başaramayan öğrenci yok. Yeter ki ortalama bir zekâya sahip olunsun. Buna da sahip olduğunuza göre... Ama sabırsız olduğu için başaramayan çok. Siz, Daha önce defalarca matematik öğrenmeye karar vermiş olabilir ve her girişiminizde pes etmiş olabilirsiniz, Matematiği fobi haline getirmiş olabilir ve hatta nedenini bile bilmeyebilirsiniz, Matematiğin zor bir ders olduğuna inanmış ve bunu sadece matematik beyni (her ne demekse) olanların yapacağına inanıyor da olabilirsiniz, Belirlediği yüksek hedeflerden matematik yapamadığı için vazgeçmiş olanlardan da olabilirsiniz, Matematiği öğrenmek için bir sürü dershane dolaşmış ama her seferinde ümidini kaybetmiş olarak başa dönmüş de olabilirsiniz, Matematiği öğrenme ümidiyle bilinçsizce bir sürü kitap alan ama açınca nereden başlayacağını bilmeyenlerden de olabilirsiniz, Tarih ve Türkçe derslerini rahatlıkla yapabildiği halde matematiği neden yapamadığını bir türlü kavrayamayanlardan da olabilirsiniz, Matematiği çok zayıf olup da bu problemini sınıf ortamında halledebileceğinizi de sanıyor olabilirsiniz. Matematiğin ne demek olduğunu bile tam olarak bilmezken çevresindekilerin 'zor ders” yakıştırmalarından dolayı matematiğe karşı önyargısı olanlardan da olabilirsiniz, Matematiği sınıfta anlıyorum ama eve gidince yapamıyorum diyenlerden de olabilirsiniz, Matematiği anlıyorum ama işlem kabiliyetim kötü olduğu için yapamıyorum diyenlerden de olabilirsiniz, Aslında matematiğim iyi ama çok işlem hatası yapıyorum diyenlerden de olabilirsiniz, Ya da kendini kusursuz melek zannedip de öğretmeni, sistemi ve bilmem daha neleri suçlayıp başarısızlığına kılıf arayanlardan da olabilirsiniz, ... Her ne olursanız veya hangisi olursanız olun... Önemli değil artık. Hepsi geride kalacak ve artık başaracaksınız. Yeter ki kararlı ve sabırlı olun ve Antrenmanlarla Matematik setinin birinci kitabını adam gibi bitirin. Bu setle matematiği seven ve öğrenen o kadar çok öğrenci var ki. Onun için eminim ki siz de siz de bu seti bitirdiğinizde neden daha önce yapamadığınıza şaşıracaksınız. Biliyorum ki Kesinlikle başaracaksınız. Ve işte şimdi tam zamanı...” Halil İbrahim KÜÇÜKKAYA, Matematik Bire Bir Öğretim Uzmanı

 

 Matematik bilimini temel konulardan başlayarak ele alan ve kapsamlı anlatımıyla matematikte kendini geliştirmek isteyenlere hitap eden Antrenmanlarla Matematik 1, konusunda önemli bir kaynak niteliği taşıyor. Matematikte kendini geliştirmek ve daha donanımlı bir seviyeye gelmek isteyenlere özel hazırlanan Antrenmanlarla Matematik 1 - Mehmet Girgiç kitabında başlangıç seviyesindeki konular detaylı bir şekilde ele alınıyor. Matematiği tam olatak kavrayabilme ve sayısal mantığını geliştirme hedefinde olanlar için ideal bir eser olan kitapla birlikte matematiği anlamak ve öğrenmek daha keyifli hale geliyor. 

Antrenmanlarla Matematik 1 kitabı Mehmet Girgiç, Ahmet Karakoç ve Halil İbrahim Küçükkaya tarafından hazırlanmış olup Antrenmanlarla Matematik serisinin ilk kitabı olma özelliği taşıyor. Dört kitaptan oluşan seride matematik konusunda uzman olan yazarların özel konu anlatımları yanında alıştırma ve test seçenekleri de bulunuyor. 2014 yılında yayımlanan serinin ilk kitabında matematiğin zor ve sıkıcı bir ders olarak algılanması yerine kolay ve zevkli bir bilim olarak görülmesi amaçlanıyor. Matematik dersiyle ilk kez karşılaşan öğrenciler çoğu zaman çeşitli zorluklar nedeniyle dersten soğumaya başlıyorlar. İşlem hatası yapanlar veya problem çözümlerinde sıkıntı yaşayanlar sayısal derslerle aralarına mesafe koyuyorlar. Kitabın yazarlarına göre ise matematik, iyi bir kavrama ve yeterli tekrarla herkesin kolaylıkla altından kalkabileceği ve öğrenebileceği bir ders olma özelliği taşıyor. 

Temel konularla başlayan kitapta matematiğe yeni başlayan ve sınav maratonuna hazırlanmak isteyen öğrencilere uygun bir alt yapı sunuluyor. Toplama ve çıkarma gibi basit işlemlerle öğrencilerin matematik temelini oluşturması sağlanırken adım adım ilerleyen konular eşliğinde matematik için gerekli bilgilerin öğretilmesi amaçlanıyor. Çarpma işlemi ve işlem önceliği ile ilerleyen konular parantez açma ve sadeleştirme gibi kavramlarla devam ediyor. Kitapta öğrencilerin sık yaptığı sadeleştirme hatalarına yer verilerek bu konudaki yanlışların azaltılması hedefleniyor. Basit denklemler, rasyonel ve ondalık sayılarda öğrencilerin daha kapsamlı bilgilerle donatılması gerekiyor. Bu konularda açıklayıcı bilgilere sahip olan kitap sorular ve testlerle zengin bir içerik sunuyor. Oran-orantı konuları ve rasyonel denklemlerin çözümü titiz bir şekilde ele alınırken sınav soruları ile öğrencilerin klasik soru türleri ile karşılaşmaları sağlanıyor. Basit eşitsizliklerin çözümü, mutlak değerler ve öncelikleri, üslü ve köklü ifadeler, çarpanlara ayırma ve ikinci dereceden basit denklemlerin çözümü gibi tüm problemlerde kullanılan matematik bilgileri öğrencilerin tam donanımlı hale gelmesini sağlıyor. 

Antrenmanlarla Matematik 1 kitabı detaylı anlatımların yanında örnek soru ve çözüm teknikleriyle de konuların sindirilerek öğrenilmesine yardım ediyor. 368 sayfadan oluşan kitapta günlük olarak çalışmak isteyenlere uygun formatta konu anlatımları yer alıyor. Her gün en az 1-2 saatini çalışmaya ayıran öğrenciler konuları kolay bir şekilde takip ederek planlı bir şekilde matematik bilgilerini geliştirebiliyorlar. Toplam 30 günlük çalışma esasına göre düzenlenen kitapta bir ay gibi kısa bir sürede öğrencilerin temel seviye konularını kavramaları hedefleniyor. Basitten zora doğru şekillendirilen soru sistemi ile öğrencilerin seviye atlaması daha kolay hale geliyor. Gelişimini günlük olarak takip edenler kitabı bitirdiklerinde matematiğin temel kavramlarına hakim oluyorlar. Açık uçlu soruların ve testlerin bulunduğu kitap eksik ve yanlış bilgilerin de giderilmesinde rol oynuyor. Doğru çözüm yöntemleri gösterilerek öğrencilerle bu konuda önemli ipuçlar paylaşılıyor. Öğrencilerin sıkılmadan ve keyifle bitirebilecekleri Antrenmanlarla Matematik 1 kitabı işlem yanlışlarını düzeltmek ve işlem hızlarını artırmak isteyenler için anahtar niteliği taşıyor. Temel kavramlarda ve sayısal derslerde başarı sağlamak için önemli bir kaynak olan kitap, matematiği sevdirmeyi ve matematik bilimine pozitif bir bakış açısıyla yaklaşmayı amaç ediniyor.

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 368
Yazar Ahmet Karakoç, Halil İbrahim Küçükkaya, Mehmet Girgiç
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KANTRENMAN21026
Antrenmanlarla Matematik 1. Kitap - Mehmet Girgiç
Çok İyi
(164)
Çok İyi (164)
%84
İyi
(21)
İyi (21)
%11
Ne İyi / Ne Kötü
(6)
Ne İyi / Ne Kötü (6)
%3
Kötü
(2)
Kötü (2)
%1
Çok Kötü
(2)
Çok Kötü (2)
%1
Ortalama Puan
4,8
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (179)
Fotoğraflı değerlendirmeler (4)
Bu ürün ile ilgili 195 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 195 değerlendirme var.
FK
FK
Kitabı Akademik Kitabevinden aldım. Öncelikle kargodan bahsedeyim: Kitap karton kutunun içinde sapasağlam bir şekilde geldi, herhangi bir yırtık, ezilme vs yoktu. Kargo hızlı geldi. Kitaba gelecek olursak, benim matematiğim gerçekten rezalet seviyedeydi neredeyse 4 işlemde bile sorun yaşıyordum diyebilirim. Kaldı ki diğer konuları nasıl anlayacağım? Bu kitabı elime aldığım gibi çalışmaya başladım; çalıştıkça çalışasım geliyor çünkü anlatımı harika! Lafı dolandırmadan en sade haliyle anlatılmış konular. Matematiği çok kötü olanlar ve geliştirmek isteyenler için 10 numara bir kitap. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM!!! Peki bu kadar övdün niye 4 yıldız 5 değil? Diyeceksiniz:) kitabın tek kusuru baskı kalitesi iyi değil o konuyu halletmeleri lazım onun dışında mükemmel.
Değerlendirme sahibi bu ürünü AKADEMİK KİTABEVİ satıcısından aldı.
- Antalya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
DL
DL
Ben akşam lisesi 12. Sınıf öğrencisiyim ve önümüzdeki yıl üniversite sınavına girmeyi planlıyorum. Akşam lisesi haliyle açıköğretim gibi olup örgün eğitimdeki gibi ders alamadığım için konuları çalışmak ve tüm dersleri organize etmek hiç kolay değil bence. Bu kitap ve serisinin sevdiğim yanlarından biride konuları günlere bölerek ve alıştırmalarla destekleyerek anlatması. (Diger konu anlatım kitaplarında örneğin bir konu için 3 sayfa ayrılmıştır arkasından 2 testtten oluşan toplam 40 soru vardır.) Müfredatı takip etmediği için konular çorba gibi değil, toplama-çıkarma gibi basit bir konudan başlayarak derinleşiyor. Kargolamaya gelirsek gerçekten çok hızlıydı, siparişimi cuma akşamı verdim pazar akşamı elime geçti. Çok teşekkür ederim. :)
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
Gerçekten sınava çok iyi hazırlıyo temeliniz yoksa almanız gereken kitap
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SK
SK
Matematiğe başlamakla başlamamak arasında kalan arkadaşlar için atılsbilrcek en doğru adım diye düşünüyorum. 7.gündeyim. Matematik benim için kabus olmaktan daha çok zevkli bir bulmaca haline gelmekte. Bu arada hepsi burada dan alışveriş yapmak en güvenilir ve hertürlü materyali içerisinde bulunduran Çin pazarıdır. Gayet kullanışlı ve memnun kaldığım bu siteden alışveriş yapmanızı sizlere tavsiye ediyorum. İfade ettiğim bu cümleler den bir lira kazanmadığımı sadece sizler için en doğru adresin burası oldugunu şahsi tecrübelerim neticesinde paylaşıyorum. Bu kitabı ısrarla önermekteyim. Kendini oyunlara değill hedeflere adayın. Faydalanın herşeyden. Sizleri seviyorum
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(23) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TA
TA
Gayet hızlı (2 gün)ve sorunsuz bir şekilde teslim edildi.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Düzce
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
YO
YO
Ürün harika matematik temeli olmayanlar için birebir bı kitap muhteşem ötesi diyebilirim ayriyeten kargolanmasi cok iyi hiç bı darbe ezilme yok tavsiye ederim bir de galiba jest olsun diye yanında kahve yolladılar çok iyi diyebilirim
Değerlendirme sahibi bu ürünü BAHAR KİTAPEVİ satıcısından aldı.
- Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Ürün zaten mükemmel daha önce farklı bir yerden almııştım 6 kere bitirdim şu ana kadar kitap paramparça oldu çözmekten. cuma günü akşama doğru yatarken sipariş verdim cumartesi sabahın köründe gelip uyandırıp teslim ettiler hepsijet ile sipariş vermememe rağmen hepsijet ile gelmiş burdan ilgili kişilere çok teşekkür ediyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Kocaeli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Pazar gecesi sipariş verdim salı günü kitap elime ulaştı Ankara'dan İstanbul'a güzel kargo süresi.Tabi burada övülmesi gereken satıcının kargoya verme süresi çünkü geri kalan tamamen kargo firmasının performansına bağlı.Kitap için de şuan 4. gündeyim işlem hızını arttirmaya birebir tavsiye ederim.Ayrıca kitap güzel paketlenmişti.Baska alisverislerim de olabilir buradan umarım bu yorumu yaptığıma pişman etmezler :)
Değerlendirme sahibi bu ürünü Nokta kitap satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Gerçekten çok faydalı bir test. Matematik temelim yoktu ve bu kitap sayesinde temelim oluştu. Bolca antrenman yapıyorum ve konuyu daha iyi kavrıyorum. Teşekkürler!
Değerlendirme sahibi bu ürünü atılım kitap satıcısından aldı.
(38) - Adana
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ZB
ZB
Harika bir ürün. Temeliniz zayıfsa çok güzel temel atmanıza yardımcı oluyor. Önsözü düzeltmişler çok iyi olmuş. Ürün Ankara'da olmasına rağmen 3 günde elime ulaştı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü atılım kitap satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TA
TA
Ürün oldukça kaliteli. Kargolama da oldukça hızlı. Matematik konusunda sıfırdan başlamak isteyenler bu kitapla başlayabilirler. Tavsiye ediyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(21) - Ordu
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
NB
NB
Ben kullandım 1 ve 2.serisini bitirdim kuzenime de aldık, çok öğretici bir kitap keyifle matematik öğrenebilirsiniz. Baslangicinizi kesinlikle bu kitapla yapın. Ben öğrendim şu an ileri seviyedeyim matematikte,önce sevmeye çalışın. Zaten öğreneceksiniz calistikca
Değerlendirme sahibi bu ürünü merkezkitabevi satıcısından aldı.
- Kilis
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
GG
GG
Fiyatı diğer sitelere göre uygun ve 2 günde elime ulaştı.Alcaksanız bu sayfadan kesinlikle tavsiye ederim.Ve hasarsız.Teşekkürler hepsiburada❤
Değerlendirme sahibi bu ürünü atılım kitap satıcısından aldı.
- Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı dhaa başlamadım ama güzle bir kitaba benziyo. 2 gün içinde elime ulaştı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü atılım kitap satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BP
BP
Kargo takibi çok iyi Matematikte yeni başlangic yapanlar için çok faydalı tavsiye ederim
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Sivas
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ED
ED
Ürünüm elime çok hızlı bir şekilde ulaştı. Pazartesi sipariş verdim Çarşamda geldi. Ürünü anlatmaya gerek yok zaten efsane..
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
Hızlı teslimat.👍 ürüne gelince matematiğe sıfırdan başlamak isteyenler alsın mutlaka çok güzel kitap
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
YK
YK
Ürün harika bi şekilde paketlenmiş geldi gıcır gıcır kitap . Kitap içeriğiyse harika ben bir saglıkcı olarak matematik bilgilerimin hepsini unutmuştum bu kitap cok yardımcı oldu.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SY
SY
Matematiğim çok kötü olduğu için ve geliştirmek istediğim için aldım. En temelden başlayan bir kitap etkili olacağına eminim. Kargo çok hızlıydı Ve sağlamdı. Üç kere üst üste pakete sarılmıştı. Bahar kitabevine çok teşekkürler iyi çalışmalar diliyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü BAHAR KİTAPEVİ satıcısından aldı.
- Kocaeli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SK
SK
Kitap zaten güzel. Cumartesi günü sipariş verdim Pazartesi öğlen elime geçti.Tam 3 tane kargo poşetine ve balonlu cilte sarılmış.Kırılacak eşyalara bile bu kadar özen gösterilmiyor.Küçükte bir hediye koymuşlar.Teşekkürler.
Değerlendirme sahibi bu ürünü BAHAR KİTAPEVİ satıcısından aldı.
- Amasya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Antrenmanlarla Matematik 1. Kitap - Mehmet Girgiç
Limit Yayınları TYT-AYT Tarih El Kitabı (Konu Anlatım)
Okyanus TYT 40 Seansta Matematik
Antrenmanlarla Matematik TYT - AYT 1-2 Set
%30
68,00 TL 47,60 TL
%35
39,00 TL 25,35 TL
%8
59,80 TL 55,00 TL
Sepette %7 indirimli fiyat
51,15 TL
%44
160,60 TL 89,99 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
OfisPoint 9,7
kolayalisveris 9,5
Değerlendirmeler
(195)
(22)
(27)
(12)
Basım Dili Türkçe Türkçe Türkçe Türkçe
Boyut Normal Boy Normal Boy Normal Boy Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz Ciltsiz
Sayfa Sayısı 368 443 352 810
Yazar Ahmet Karakoç Süleyman Efe - Komisyon
Yayın Tarihi - - Ekim 2018 2019
Sınıfı - - - Üniversite Hazırlık
Başa dön