YGS LYS Kitapları

Hayalinizdeki meslek ve iyi bir kariyer için, eğitim hayatınız boyunca birbirinden farklı türde birçok sınava giriyor ve başarılı olmaya çalışıyorsunuz. Kuşkusuz ki bu sınavlar içinde en önemlileri, sizi hayalinizdeki mesleğe bir adım daha yaklaştıracak olan YGS (Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı) ve LYS (Lisans Yerleştirme Sınavı). Sizin için çok önemli olan bu sınavlara en doğru olan kaynaklarla hazırlanmak, elde edeceğiniz başarıyı artırmada çok mühim olan etkenlerden biri. Bu yüzden sınav hazırlık sürecinde, size uygun kaynakları tercih etmeniz, sizi hedefe ulaşma macerasında bir adım öne geçirecektir.

YGS, LYS Nedir?

Düzenli ve disiplinli bir çalışma gerektiren YGS, ÖSYS'nin (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı) ilk aşamasıdır. Ortak müfredata dayalı konuları kapsayan ve Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler olmak üzere 4 bölümden oluşan YGS, bir yandan dersler hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunuzu tespit ederken diğer yandan da bilgileri yorumlama kabiliyetinizi ölçüyor. 160 dakika süren sınavda zamanınızı en iyi ve faydalı şekilde kullanmanız, ayrı bir öneme sahip. Bu yüzden, bir yandan sizler için hazırlanmış birçok konu anlatımlı kitaptan seviyenize ve eksik olduğunuz derslere en uygun olanı seçip çalışarak bilgi eksiğinizi giderebilir, diğer yandan da deneme seti kitaplarından bol bol deneme çözerek hızınızı artırabilirsiniz.

Yine YGS gibi düzenli ve disiplinli bir çalışma gerektiren LYS de, YGS'de barajı geçerek başarı gösteren öğrencilerin katılmaya hak kazandığı 2. aşamadaki sınavdır. Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Edebiyat-Coğrafya, Yabancı Dil olmak üzere 5 oturumdan oluşan LYS'de adaylar, hayallerindeki mesleğe uygun olan oturumlarda sınavlara girerek, üniversiteye yerleşme maratonunun bir adımını daha geride bırakmış olurlar. Bilgi ağırlıklı sorulardan oluşan LYS'de başarılı olabilmek için, konu eksiklerinizi minimuma indirmek, sizi hayalini kurduğunuz üniversite ve bölüme bir adım daha yaklaştıracaktır. Bu yüzden eksik olduğunuzu düşündüğünüz derslere ve konulara yönelik çalışmalar yapmanız sizin için son derece faydalı olacaktır.

YGS LYS Kitap Tavsiyeleri

YGS ve LYS'de hedeflediğiniz başarıyı elde edip, hayalinizdeki mesleği yaşamınızın daimi bir parçası haline getirmeniz için yapmanız gereken tek şey, sizlere geniş bir yelpazede sunulan YGS LYS kitapları içerisinden size en faydalı olacak olanları tespit edip, düzenli bir şekilde çalışmak. Birbirinden farklı yayınlar tarafından özenle hazırlanmış olan YGS LYS kitapları, zorlu hazırlık sürecinizde en büyük yardımcınız olmak için hizmetinize sunuluyor.

Yalnızca bir ders ile problem yaşıyorsanız, tek ders kitapları ile, eksiğiniz olan dersin konu anlatımlarından faydalanarak detaylı bir şekilde çalışma sürdürebilir ve konulara hakimiyetinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. İsterseniz, yine her ders için ayrı ayrı hazırlanmış olan soru bankası kitaplarından tüm konular için özel hazırlanmış testleri çözerek hızınızı artırabilirsiniz. Derse özel özet kitaplardan faydalanarak, pratik ve hızlı bir şekilde tekrar yaparken, yine istediğiniz ders ile ilgili deneme kitaplarındaki soruları çözerek eksik ve başarılı olduğunuz konuları tespit edebilirsiniz. Tek ders YGS LYS kitaplarının yanı sıra tüm dersleri içeren konu anlamlı kitaplar, deneme setleri de mevcuttur.

Gerekli çalışmaları yaptığınızı, eksik olduğunuz konuları tamamladığınızı düşünüyor ve gerçek sınavlara ne kadar hazır olduğunuzu merak ediyorsanız, çözümlü çıkmış sorular kitaplarını satın alarak geçmişteki YGS LYS sınavlarını çözebilir, yanlış yaptığınız soruların çözümünü öğrenebilirsiniz. Üstelik, her seviyedeki öğrenciye uygun olan YGS LYS kitapları içerisinden bütçenize en uygun olanı seçme şansına sahipsiniz.

Engelleri aşarak başarı hikayenizi yazmak için yapmanız gereken tek şey, onlarca kitap arasından size uygun olanları satın alarak çalışmak.

Ygs Kitapları-Lys Kitapları

2.130 ürün var
 1. Yazar A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Markalar A-Z
  1. Akıllı Adam Yayınları
  2. Karekök Yayıncılık
  3. Delta Kültür Yayınevi
  4. FDD Yayınları
  5. Sınav Yayınları
  6. Evrensel İletişim Yayınları
  7. Editör Yayınları
  8. Görüntülü Dershane
  9. Palme Yayıncılık
  10. Örnek Akademi Yayınları
  11. A Yayınları
  12. Final Yayınları
  13. Esen Yayınları
  14. İzle Akademi
  15. Limit Yayınları
  16. Bilfen Yayınları
  17. Kampüs Yayınları
  18. Ekstrem Yayınları
  19. Sıradışı Analiz Yayınları
  20. Birey Eğitim Yayınları
 6. Sınıf
 7. Basım Dili
 8. Boyut
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/1518794
BAŞA DÖN