YGS

Yükseköğretime Geçiş Sınavı, yani YGS'ye hazırlanırken soru bankası kitapları ile pratik yapabilirsiniz. Yayınevi tercihinize göre ya da bütçenize göre filtreleme yaparak sizin için en uygun kitabı kolayca bulabilirsiniz. Üniversiteye giriş yolunda aşmanız gereken önemli engellerden olan YGS'de, yüksek net oranı elde edebilmeniz için düzenli bir şekilde test soruları çözmeniz gerekir. Bilgilerinizi taze tutmaya yardım edecek bu yöntemle, aynı zamanda tüm soru tiplerini tanıyıp daha dikkatli biçimde ÖSYM sorularını çözebilmeye başlarsınız. Toplu soru bankaları ile sınavda çözmeniz gereken tüm testlere dair sorularla karşılaşırsınız. Sadece belirli bir ders için soru bankası da satın alabilirsiniz. Bu sayede açığınız bulunan ve daha çok çalışmanız gereken derslere daha kolay yoğunlaşabilir, çözmek için çok sayıda soruya sahip olabilirsiniz. Kitapların kaliteli kâğıtlarla basılması kalemle soruların altını çizebilmenizi ve kağıt üzerinde işlem yapabilmenizi kolaylaştırır.

YGS Soru Bankası Fiyatları Ne Kadar?

Seçeceğiniz yayınevine göre fiyatları değişebilen YGS soru bankası kitapları, aynı zamanda uzunluklarına ve içeriklerinde yer alan toplam soru sayısına göre de fiyatlandırılabilmektedir. Konu anlatımlı soru bankaları aracılığıyla test çözmeden önce ilgili konuya dair bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. Bu sayede yeni öğrendiğiniz bilgiler aklınızda daha iyi bir şekilde kalır. Sade ve anlaşılır bir dille anlatılan konular, ÖSYM'nin önem verdiği noktalar üzerinde yoğun bir şekilde durarak size sınava hazırlar. Çözümlü soru bankaları ile testinizi çözdükten sonra yanlışlarınızı tek tek kontrol edebilirsiniz. Hangi soruda neden yanlış yaptığınızı çözümleri okuyarak rahatça tespit edebilir, ilgili konuda daha sonraki testlerde daha iyi bir başarı yakalayabilirsiniz. Tarama testlerine sahip soru bankaları genel taramalar yaparak ilgili dersteki bilgilerinizi ölçer. Tarama testi sonucunda sık sık yanlış yaptığınız konuları tespit edip çalışma programınıza bu konuları ekleyebilirsiniz. Bu strateji sayesinde eksiklerinizi hızla kapatırsınız.

Önerilen YGS Soru Bankaları Hangileridir?

Adayların ve eğitimcilerin birbirlerine önerdikleri soru bankası kitapları, güçlü bir referans olarak dikkate değerdir. Çevrenizden ya da öğretmenlerinizden tavsiye aldığınız kitapları, yayınevlerine göre filtreleme yaparak rahatlıkla bulabilirsiniz. Yazar komisyonları tarafından, farklı eğitimcilerin deneyimlerinden yararlanarak hazırlanan soru bankaları sayesinde çok sayıda soru tipini tanırsınız. Adaylara mümkün olduğunca farklı soru tipi sunan bu kitaplar aracılığıyla YGS tarzına uygun soruları çözebilme şansı elde edersiniz. Karekod ile video çözümü sunan modern kitaplar, aynı zamanda kâğıt tasarrufu yaratarak doğaya da katkı sağlar. Çözüm bölümü için kâğıt harcamak yerine çok daha az alan kaplayan karekodlarla her bir sorunun çözümünü sanal ortamdan detaylı açıklamalarla sunan yayınevleri, gösterdikleri çevre duyarlılığı ile de takdir toplar.

YGS Soru Bankası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Üniversiteye hazırlanırken geçmeniz gereken engellerden olan YGS için hazırlanan soru bankalarını, çözümlü olup olmadıklarına göre tercih edebilirsiniz. Eğer konulara daha hakim olmak istiyorsanız, detaylı çözümlere sahip kitapları tercih edebilirsiniz. Geçmiş yıllara ait soruları toplu olarak sunan kitapları satın alarak ÖSYM'nin nasıl ve ne zorlukta sorular sorduğunu kendiniz deneyimleyebilirsiniz. Soru çözerken uygun boşuklar sunan kitaplar işlem yapabilmeniz için idealdir. Testlerini çok zor ya da çok kolay şekilde hazırlamayıp, ÖSYM'nin stiline uygun şekilde hem zor hem de kolay sorulara yer veren yayınevleri, gerçek sınav deneyimini daha iyi yaşamanıza yardımcı olur. Tecrübeli eğitimcilerin hazırladığı testlerden oluşan soru bankaları aracılığıyla tuzak içeren ve dikkat ölçen cümlelere daha kolay aşina olabilirsiniz. Satın alacağınız kitabın yenilenen sınav sistemine ve güncel müfredata uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz.

 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ygs Soru Bankası

909 ürün listeleniyor
Test Okul Yayınları YGS
Karekök Yayıncılık YGS
3D Yayınları YGS
Palme Yayıncılık YGS
Kafa Dengi Yayınları YGS
Tonguç Yayınları YGS
Polimat Yayınları YGS
Benim Hocam Yayınları YGS
Bilfen Yayınları YGS
Hız Yayınları YGS
Tonguç Akademi YGS
Endemik Yayınları YGS
Toprak Yayıncılık YGS
ÜçDörtBeş Yayınları YGS
Akıl Fikir Mektebi Yayınları YGS
FDD Yayınları YGS
Karma Kitaplar YGS
Akıllı Adam Yayınları YGS
A Yayınları YGS
Bry Birey Eğitim Yayınları YGS
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 909 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/1518794/1518802