LYS

LYS soru bankası kitapları üniversite sınavına çalışırken size yardımcı olur. Çok sayıda soru çözerek bilgilerinizi sık sık ölçebilirsiniz. Planlı bir biçimde ve düzenli olarak gerçekleştireceğiniz çözümler sonucunda derslerdeki gelişiminizi gözleyebilirsiniz. Yayınevlerinin kadrolarında yer alan tecrübeli eğitimciler tarafından kaleme alınan ve birden fazla yazarın hazırladığı kaliteli sorulara sahip LYS kitapları sayesinde soru çözme alışkanlığınızı geliştirebilirsiniz. Yeni müfredata uygun şekilde hazırlanmış sorular sayesinde ÖSYM’nin soru biçimlerini de daha iyi bir şekilde tanıyabilirsiniz. Tüm soru tiplerine yer veren LYS soru bankları ile asıl sınav için oldukça yararlı sorularla kendinizi hazırlayabilirsiniz. Özgün sorular dikkatinizi ölçerken sınavda yaşayabileceğiniz zaman yönetimi sorununa karşı kondisyon kazanmanızı da sağlar. Hazırladığınız programları uygulayarak belirlediğiniz soru limitlerini her gün doldurabilirsiniz. Soru bankalarının zengin içeriği sayesinde tüm dersler hakkında konu tekrarı yapabilme şansı da elde edersiniz.

LYS Soru Bankası Fiyatları Ne Kadar?

LYS’ye özel olarak basılmış kitaplar farklı sayfa uzunlukları ile birçok seçenek içerir. Sayfa sayısına ek olarak yayınevine göre de kitapların fiyatlarına belirlenebilmektedir. Çözümlü sorulara sahip LYS kitaplarını satın alarak yaptığınız yanlışların nereden kaynaklandığını kolayca görebilirsiniz. Karekod teknolojisini kullanan ve videolu çözümlerle LYS’ye hazırlanabilmenizi sağlayan kitaplar ise cep telefonunuzla uyumludur. Uygulama yardımıyla videoları açarak her bir soru için hazırlanan çözüm videolarını izleyebilirsiniz. Kolay anlaşılır şekilde anlatılan çözümler adayların doğru çözüm tekniklerini öğrenebilmesine de yardımcı olmaktadır. Güncellenmiş bilgilerle hazırlanan LYS kitaplarındaki sorular puntoları ile de takdir toplar. ÖSYM’nin sınavda kullandığı punto büyüklüğüne eşit şekilde basılan bu kitaplar kaliteli bir biçimde sınava çalışabilmenize yardım eder. 

LYS Soru Bankası Önerileri Nelerdir?

Yenilenmiş baskılara sahip kitapları satın alarak daha nitelikli bir şekilde LYS’ye hazırlanabilirsiniz. Birden fazla yazarı bulunan ve yüzlerce soru içeren kitaplar farklı kalemlerden çıkan kaliteli sorularıyla bilginizi ölçmenizi kolaylaştırır. LYS soru bankası olarak adayların takdirini kazanan kitaplar kolay anlaşılır çözümlere yer vermeleriyle de dikkat çeker. Sade ve net bir şekilde açıklanan çözümler aracılığıyla aklınıza takılan noktalar aydınlatılır. Kâğıt kalitesi açısından beğeni toplayan LYS soru bankaları yırtılma sorunu yaşatmaz. Üzerinde işlem yapabileceğiniz kâğıtlardaki önemli soru köklerinin altını çizerek dikkatinizi üst düzeyde tutabilirsiniz. Soru bankaları genel tarama testleri içerebildiği gibi sadece belirli bir dersin belirli bir konusuna dair testlere de içeriklerinde yer verebilmektedir. Bu özelliğe sahip kitaplarla, yeni öğrendiğiniz bir konu hakkındaki testleri çözerek pratik yapabilirsiniz. Taze bilgilerin daha iyi bir şekilde hafızanıza yerleşmesi için konu çalıştıktan sonra ilgili testleri çözebilirsiniz.

LYS’ye Nasıl Çalışılır?

Hayalinizdeki bölüme ve idealinizdeki üniversiteye yerleşebilmek için LYS’de iyi bir puan almanız gerekir. Hedeflerinizi yakalayabilmek adına LYS konu anlatımlı eserlerle her bir ders için detaylı okumalar yapabilirsiniz. Soru kaçırmamak için ayrıntılara dikkat ederek önemli bilgileri hafızanıza alabilirsiniz. Bunun yanı sıra LYS’ye hazırlanırken daha hızlı bir şekilde soru çözebilmek için sık sık soru bankalarına başvurabilirsiniz. Özenle seçilip kontrol edilmiş sorular hatasız yapılarıyla kaliteli bir hazırlık süreci geçirmenize katkı sağlar. Yazım hatası, işlem hatası ya da mantık sorunları içermeyen sorularla LYS çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Önemli eğitimcilerin hazırladığı LYS soru bankaları kolay, orta ve zor sorularla oluşturulmuştur. ÖSYM’nin sınav stratejisine uygun bu sorular sayesinde farklı zorluk seviyelerine uyum sağlayabilirsiniz. LYS'de başarı elde etmek için farklı soru tiplerine yer veren kitaplar ile çalışmalarınızı sürdürebilir; ÖSYM'nin şaşırtmacalı sorularına da dikkatle hazırlanmış sorularla kolay bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lys Soru Bankası

409 ürün listeleniyor
A Yayınları LYS
Aday Akademi Yayınları LYS
Akıllı Adam Yayınları LYS
Altın Anahtar Yayınları LYS
Altın Karma Yayınları LYS
Apotemi Yayınları LYS
Aydın Yayınları LYS
Benim Hocam Yayınları LYS
Beta Yayınevi LYS
Bilfen Yayınları LYS
BKD Yayınları LYS
Bry Birey Eğitim Yayınları LYS
Cevdet Özsever Yayınları LYS
Coşku Yayınları LYS
Delta Kültür Yayınevi LYS
Delta Yayınları LYS
Doğru Işık Yayınları LYS
Edam - Özet Yayınları LYS
Editör Yayınları LYS
Eğitim Vadisi Yayınları LYS
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 409 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?