Antrenman Yayıncılık, yıllardır aynı düzende hazırlanmış ve öğrencilere sunulmuş test veya konu anlatımlı kitapları, basit ve anlaşılması kolay anlatımlar içerecek şekilde düzenleyerek test kitapları dünyasına yeni bir soluk getirmiştir. Anlaşılır ve modern konu anlatımlı kitapların yanında soru çözümünde pratiklik elde etmek isteyen öğrencilere yönelik soru bankaları da mevcuttur.

Akıllı Tahta Uygulaması ile Öğrenime Destek 

Akıllı tahtalar, günümüzde hemen her sınıfta bulunan ve temel fonksiyonu etkileşimli bir ortam sağlayıp dersin daha akılda kalıcı ve pratik bir şekilde anlatılmasını sağlamak olan araçlardır. En basit anlamda bilgisayar programlarının tahtada kullanılmasını sağlayan bir düzenektir. Antrenman Yayıncılığın öğretmenlere tamamen ücretsiz olarak daha akılda kalıcı ders anlatımları için sunduğu ‘’Akıllı Tahta Uygulaması’’ mevcuttur. Bu uygulama sayesinde öğretmenlerin işi kolaylaşırken öğrencilerin dersi daha verimli geçirmeleri amaçlanmıştır. Uygulama, internet sitesinden direkt olarak kullanıcılara dağıtılmaktadır. Ayrıca uygulamayı indirip USB bellek, CD, DVD ve benzeri depolama aygıtları üzerinde saklayabilir ve bu aygıtlar üzerinden kullanabilirsiniz. Uygulamayı elde etmek ve çalışır hale getirmek oldukça kolaydır. Takip edilmesi gereken 3 adım ‘’İndirme Aşaması’’, ‘’Çalıştırma Aşaması’’ ve ‘’Kullanım Aşaması’’ başlıkları altında kullanıcılara sunulmuştur. Bu başlıkları inceleyerek ve ihtiyacınız olan dosyaları ücretsiz indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

"Hiç Problem Değil" Kitabı ile Problem Çözmek Artık Daha Kolay!

Antrenman Yayıncılık tarafından ‘’Hiç Problem Değil’’ başlığıyla hazırlanan yenilikçi kitap, problemleri anlamak ve çözmeye dayalı olarak hazırlanmıştır. Kitapta bulunan güncel ve kaliteli sorular hikayesine göre değil, çözüm mantığına göre sınıflandırılmıştır. Böylece kısa ve örneklerle desteklenmiş anlatım bölümlerinde bu mantığın nasıl kurulacağı anlatılmış ve öğrencilerin problemleri ezberden değil, anlayarak çözmesi hedeflenmiştir. Kitapta bulunan alt başlıklardan bazıları "Parçaların Toplamı Bütüne Eşittir’’ ve ‘’Kalanın Kalanı Meselesi" şeklindedir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için internet sitesinde bulunan kitabın sayfasına girerek ‘’Kitabın İçeriği’’ sekmesine tıklanması yeterlidir. Yine bu sayfadan kitabın nerelerde satıldığına ve soru çözüm videolarına ulaşabilirsiniz.

Soru Çözüm ve Konu Anlatımı Videoları

İnternet sitesinde videolar sekmesinde bulunan soru çözüm videoları sayesinde çözümünü bulamadığınız ya da sağlamasını yapmak istediğiniz soruların çözümlerine ulaşabilirsiniz. Her kitabın arkasında cevap anahtarı bulunur. Ancak çoğu zaman cevabı bilmek yeterli olmaz. Takıldığınız sorunun çözümlü cevabını öğrenmek ileride karşınıza çıkabilecek benzer soruların daha rahat çözülmesine yardımcı olur. Cevabını öğrenmek istediğiniz soruya ulaşmak için internet sitesinde bulunan ilgili sekmeden hangi kitaba ait olduğunu konusunu ve kaçıncı antrenmana ait olduğunu seçmeniz yeterlidir. Soru çözümünün yanı sıra eksik kalmış olduğunuz ya da tekrar etmek istediğiniz matematik konu anlatımlarının bulunduğu videolar da mevcuttur. İsterseniz önce konu anlatımlı videoları izleyip daha sonra soru çözümlü videolara bakarak konuları kalıcı bir şekilde öğrenmeyi garantileyebilirsiniz.

Yenilikçi ve Kolay Kullanıma Yönelik Oluşturulmuş İnternet Sitesi

Antrenman Yayıncılık internet sitesinde yayımlanmış olan kitapları, bu kitapların fiyatlarını ve satış noktalarını ayrıca soru çözümü ve konu anlatan videoların yanı sıra akıllı tahta uygulamasını bulabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak öğretmenler için sunulan örnek kitap veya kitabın PDF formatını talep edebilirsiniz. Bunun için sitede bulunan formu doldurmanız ve istenen belgeleri siteye yüklemeniz yeterli olacaktır. Yine internet sitesinde bulunan ziyaretçi defterine şikayet veya önerilerinizi yazabilir, daha önceki kullanıcılar tarafından yazılmış olan yorumları okuyabilirsiniz. Ayrıca yeni çıkan yayınlardan ve yeniliklerden haberdar olabilmek için E-Bülten’e ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için sitede yer alan iletişim adresleri yollarından herhangi birini kullanabilirsiniz. Antrenman Yayıncılık, geliştirdiği sade ama akılda kalıcı soru çözme teknikleri, öğrenci veya öğretmenlere sunduğu yenilikçi önerilerle öne çıkmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...