Yaşamın sağlıklı şekilde sürdürülebilmesi için su içmek ne denli önemli ise, temiz ve sağlıklı suya erişebilmek de o kadar önem taşır. Bu sebeple lezzetli, sağlıklı ve temiz su içmek dışında yiyecekleri yıkarken, yemek pişirirken ya da çay demlerken her daim elinizin altında temiz su kaynağı olması son derece önemlidir. Bu konuda uzun vadeli en ekonomik çözüm kaliteli bir su arıtma cihazına sahip olmaktan geçer.

AO Smith Su Arıtma Cihazlarının Yeteneklerini Keşfedin

Dünyanın dört bir yanında 145 yıllık tecrübesi ile su teknolojileri konusunda öncü olan AO Smith firması temiz ve sağlıklı su sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Sahip olduğu deneyimi, üstün teknolojik cihazları ile buluşturan firmanın sunduğu su arıtma cihazlarının hangi modelini tercih ederseniz edin, temiz ve konforlu suya erişim garantisi altında olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Bir su arıtma cihazında olması gerekenden çok daha fazlasını sunan markanın ürünleri eşsiz nitelikleri ile kullanıcılardan tam not almayı başarır. Bu özelliklerin başında gelen çok aşamalı filtrasyon teknolojisi, musluğunuzdan akan berrak, temiz ve sağlıklı suyun mimarıdır. AO Smith su arıtma cihazları genelinde bulunan bu özellik sayesinde suyunuza karışan bakteri, virüs, ağır metaller, tarım ilacı gibi zararlı maddelerin %99.9'undan arınmış suya ulaşabilirsiniz. Benzer şekilde tüm cihazlarda mevcut olan kabinetli ters osmoz sistemi ise günümüzdeki en ileri arıtma sistemi teknolojisidir. Bu üstün teknoloji, suyunuzun tüm kirleticilerden arınmasını sağlar ve osmoz musluğundan yalnızca tamamen temiz suya erişme imkânı tanır.

AO Smith Su Arıtma Cihazları ile Uzun Vadede Tasarruf Edin

Evinizde ya da ofisinizde haftada kaç damacana su tükettiğinizi hiç hesapladınız mı? Genel geçer bilgilere göre sağlıklı bir insan vücudu için günlük 2 ila 2,5 litre su tüketilmelidir. Ev ya da ofis ortamındaki kişiler, günde en az 1 litre su tüketirler. Bunun yanı sıra gün içerisinde demlenen çay ve kahve gibi içecekler için kullanılan su da hazır damacanalardan karşılanır. Böylece ofis ortamlarında daha çok olmak üzere yaşam alanlarında haftalık 8 - 15 damacana su tüketilir. Bu da yıllık 200'e yakın damacana suyuna denk gelir. Sonuç olarak ekonomik olarak önemli bir gider olan su siparişleri, aynı zamanda zaman ve emek kaybı olarak da düşünülebilir. Tüm bu kayıpları avantaja çevirmenin en mantıklı yolu ise AO Smith su arıtma cihazları tercih etmekten geçer. Böylece ev ya da ofis ortamı fark etmeksizin sağlıklı içme suyuna erişim konusunda konfor ve güven için birincil yol budur.

AO Smith su arıtma cihazları arasında tercih edeceğiniz arıtma cihazı ya da arıtma sebili modelleri, daha az yer kaplayan kullanımı ile direkt şebeke suyuna bağlanır. Musluk suyuna gelen içme suyunuz temiz ve sağlıklı olurken, aynı zamanda mevsim koşullarına göre sıcak, soğuk ya da oda sıcaklığında içme suyu elde edebilirsiniz. Kullanılacak alana göre tercih edeceğiniz tezgâh altı ve tezgâh üstü modellerin tümü, NSF Uluslararası Sağlık Kuruluşu standartları ile test edilmiş ve en güvenilir su teknolojilerine sahip oldukları belgelenmiştir.

Soru 1: AO Smith su arıtma cihazları modelleri nelerdir?

Cevap 1: AO Smith su arıtma cihazları Daisy, Lily, Lotus 75 TC ve Lotus 75 M modelleridir. Bunun yanı sıra su arıtma sebili modelleri ise Frezya 300 S ve Frezya 300 TU'dur.

Soru 2: AO Smith su arıtma cihazları kapsamında sahip olunan teknolojiler nelerdir?

Cevap 2: Tüm cihazlarda kabinetli ters osmoz ve çok aşamalı filtrasyon teknolojisi mevcuttur. Bunun dışında model özelinde görülen teknolojiler ise düşük atık oranı, Side Stream Membran teknolojisi, performans takip sistemi, akıllı elektronik musluk, Shield UV teknolojisi, günlük yüksek su arıtma kapasitesi ve kompakt tasarımdır.

Soru 3: AO Smith su arıtma cihazlarının sahip olduğu standartlar ve belgeler nelerdir?

Cevap 3: AO Smith su arıtma cihazları ülkemizde ve dünyada geçerliliği onaylanmış olan CE, WQA, NSF sertifikaları ile İstanbul Teknik Üniversitesi'nden onaylı "İçme Suyu Uygunluk Test Raporu"na sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

AO Smith Su Arıtma Cihazları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/13003364/aosmith