1998 yılından beri modern çağ bilgisayar ve telefon teknolojisinde yenilik ve devrimleriyle dünyayı kasıp kavuran Apple, en az ürünleri kadar yenilikçi çalışma kadrosuyla da teknoloji devi olmaya devam ediyor. Ürettikleri ürünlerin sadece insanların hayatını değil dünyayı da daha iyi bir yer haline getirdiğini savunan Apple, bu yenilikçi bakış açısıyla dünyanın en önemli sorunlarına çözüm sunmaya devam ediyor. Masaüstü bilgisayarlardan hızla çantalara sığabilen bilgisayarların en önemli temsilcilerinden olan apple markası, ürünleri ile olduğu kadar bilgisayar ve telefon aksesuarlarıyla da öne çıkmaya devam ediyor. Önce logosuyla hayran kazanan sonra da ürünlerinin işlevselliği ile kendine hayran bırakan marka gelişen teknoloji dünyasının liderliğini devam ettirmeye oldukça kararlı görünüyor.

Apple Mause Modelleri ve Özellikleri

Apple bilgisayar ve telefon modellerini destekleyen aksesuarları ile de kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Her ürettiği ürünün işlevi çok ağırlığı hafif ve ince özelliklerde olan apple, her gün müşterilerinin yanısıra tüm dünyayı şaşırtmaya devam ediyor. Apple’in son derece hızlı ve ince mause modelleri ise kullanıcılara yepyeni bir mause kullanma deneyimi yaşatıyor. En az bilgisayar aksesuarlarında da diğer ürünlerinde olduğu gibi titiz çalışan apple, son teknolojinin tüm özelliklerinden yararlanıyor. Yeni mause modellerinde de bluetooth, pressure sensitive özelliklerini geliştirerek yeniden düzenleyen apple, yüksek kalitede zoom yapabilme özelliğini de yeni çıkardığı mause modellerine ekliyor.

Apple mause kullanmayı düşünenlerin yararlanabileceği başlıca özellikler şu şekilde öne çıkıyor:

1- Apple mause kullanıcılarına hafif ve hızlı bir deneyim yaşatarak, çift parmakla yapılan eylemlerin sayısını arttırıyor. Kullanıcılar mauseyi çok fazla hareket ettirmeden kullanmanın rahatlığını yaşayabiliyorlar.

2- Mause sağ klik butonu ile özellikle oyun oynamak ve tasarım yapmak gibi hız ve detay gerektiren işlerde oldukça başarılı oluyor.

3- Apple mause üzerindeki dokunmatik yüzeyin ergonomik tasarımı ve işlevselliği pek çok işi aynı anda ve kolay bir şekilde tamamlamayı kolaylaştırıyor.

4- Apple mauselarının uzun pil ömrü de oldukça tercih edilmesine fırsat veriyor. 2 pil ile 1 ay dolu dolu kullanılabilen apple mauseler bu dayanıklılığı ile de oldukça kullanıcıya sabit bir deneyim sunuyor.

5- Pil ile çalışan modellerinin yanı sıra apple mause gelişmiş modellerini artık şarj ederek kullanmak da kullanıcı için önemli özellikler arasında yer alıyor. Tümüyle şarj edilebilir modellerin çıkması hem zamandan hem de maddi açıdan kullanıcıya fayda sağlıyor.

6- Cihazın bir diğer kolaylığı bluetooth ile bilgisayara bağlanabilmesi olarak öne çıkıyor. Günlük hayatta oldukça konforlu bir kullanım sağlayan apple mause modelleri ince tasarımıyla da bileği yormayarak kullanışlı bir deneyim imkanı sağlıyor

7- Gelişen teknolojiye uygun az hareket çok iş mantığını kullanıcıya sunan Apple mause ile en zor işlerinizi bile tek tıkla halledebilirsiniz.

Apple Magic Mause Özellikleri

Apple taşınabilir teknoloji alanındaki yenilikçi fikirlerini tüm ürünlerine uygulamasıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Apple magic mouse modelleri de bu ürünlerden biri olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. İlk çıktığında oldukça merak uyandıran ürün hala aynı etkiyi kullanıcıların üzerinde bırakmayı sürdürüyor. Apple magic mouse, dokunmatik ve ince yapısıyla daha ilk başta kullanıcılarına rahatlığın sözünü veriyor. Kolay açma ve bilgisayara bağlama kolaylığı ile bilinen apple magic mouse özellikleri arasında , ışıklı bağlantı noktası ve kullanıcının elini takip edip hareketlerine hızlıca uyması ilk göze çarpan detaylar arasında bulunuyor. Apple magic mouse hızlı bir şekilde sallandığında imleci kaybetme özelliğini de en aza indirmeyi amaçlıyor. Yeni mause modelleri ile birlikte güncellenen bu özellik küçük görünen ama kullanıcılar için önemli olan, imleci kaybetme sorununu da ortadan kaldırmış oluyor. Apple magic mause modellerinin diğer özellikleri arasında; yerleşik pil özelliği ile çıkarılabilir pil kapısı, çoklu düğme kaydırma çubuğu, bulunuyor. Aradığınız Apple mouse modelini edinmeden önce tek ihtiyacınız olan bilgisayarınızın mause cihazının sürümüyle uyumlu olup olmadığını kontrol etmek oluyor. Apple güncellediği yeni özelliklerle, kullanıcılarını mause kullanırken çok fazla hareket sorunundan kurtarmayı da başarıyor. Mause kullanıcıya elini çok az hareket ettirerek yapabileceği ileri geri hareketleriyle hızlı ve kolay bir internette dolaşım ve diğer ihtiyaçlarını kolayca yapabilme deneyimi sunuyor. Bu özellik sayesinde artık kullanıcıların internette istemedikleri bir sayfaya girdiklerinde sayfadan çıkmaları çok daha kolay hale geliyor. Tek dokunuşla sayfayı büyüten apple magic mouse bu hızıyla kullanıcıların gözde mause modelleri arasına girmeyi başarıyor. Ayrıca kullanıcılar apple marka mauselarını ihtiyaçlarına göre özelleştirebilme imkanına da erişebiliyorlar. Farenin üzerinde yer alan hot corners temas noktaları özelliği kullallanılarak çoklu masaüstü ortamında akıcı bir deneyim elde edilebilen apple magic mause özellikle zamanında yetiştirilmesi gereken işleri olan kişiler için hız performansıyla bir kurtarıcı görevi görüyor. Tasarımcıların ve ince detay gerektiren işlerde çalışanların en çok tercih ettiği apple ürünlerinden biri olan magic mouse, yüksek tarama performansıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Özellikle profesyonel tasarım programlarını kullanırken büyük kolaylık ve ince iş çıkaran Apple magic mouse, detaylara önem verenlerin oldukça memnun kaldığı bir ürün olarak piyasadaki ününü koruyor.

Apple Magic Mouse Modelleri ve Fiyatları

Apple günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak mause modellerini geliştirmeye devam ediyor. Apple son ürettiği mause modellerinde ürünlerin son derece hafif olmasına, ev,ofis ve kafe gibi ortamlarda rahatlıkla şarj edilerek kullanılmasına dikkat ediyor. Tuşsuz ve kablosuz kullanımıyla klasik mouse modellerinden çok farklı görünmesiyle dikkatleri üzerine çeken apple magic mouse özellikleriyle de diğer mause modellerinden ayrılıyor. En son çıkan Apple magic mause modellerine bakıldığında, cihazın pürüzsüz alt yüzeyi sayesinde daha çok harekete imkan vermesi ve kullanıcının en küçük hareketini bile algılayarak, hareket direncini azaltması ön plana çıkıyor. Apple magic mause ürününün diğer özellikleri arasında; multi touch yüzeyiyle oldukça basit kaydırma hareketlerine imkan sağlaması yer alıyor. Apple mauselarının multi touch özellikleri kullanıcıya oldukça fazla yarar sağlıyor. Bu yararlardan en önemlisi web sayfaları ve belgeler arasında hızlıca gezinebilmeyi kolaylaştırması olarak söylenebiliyor. Ayrıca bu özellik ile magic mouse kullanıcıları pratik ve keyifli bir kullanımı deneyimlemiş oluyor. Şarj edilebilme özelliğinin gelmesiyle pil değiştirme sorununun ortadan kalkması apple magic mauseleri daha işlevsel kullanabilme deneyimi sunuyor. Magic mouse kutusundan çıkarıldığı andan itibaren kullanıma hazır hale geliyor. Apple bilgisayarınız ile otomatik olarak eşleşen Apple mause cihazı kutudan çıktığı anda hemen kullanılabiliyor. Mause ürününü kullanabilmek için bilgisayarınızın güncellemelerinin yapılmış olması ve bluetooth özellikli bir mac bilgisayara sahip olmanız yeterli oluyor. Magic mouse ürün olarak oldukça hafif olmasını, işlem yaparken hızlı bir şekilde iş halletmesiyle gösteriyor. Kaydırma işleminin en kolay yapıldığı mause ürünlerinden olan Apple magic, sağa, sola, aşağı yukarı zahmetsizce hareket ettirebiliyor. Performansına göre fiyatı ile de kullanıcılardan tam puan alan magic mouse tüm modelleriyle her bütçeye uygun olmayı başarıyor. Magic Mouse ilk kullanımda özellikle sağ tuşu özelliğinin kısa bir işlemle aktive edilmesi gerekiyor. İkincil tıklamayı aktive ettikten sonra magic Mouse artık tamamen kullanıma hazır hale geliyor. Siz de kendi alanında bir ilk olan Apple magic mause deneyimi yaşamak ve bu hızlı teknoloji ürününü hayatınıza taşımak isterseniz hemen bütçenize uygun fiyatlı bir magic mouse ürününü satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Apple Mouse Fiyatları

1 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Apple Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Inca Mouse
  10. Buyfun Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. A4Tech Mouse
  16. Asus Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. MF Product Mouse
  21. Corsair Mouse
  22. PolyGold Mouse
  23. Xiaomi Mouse
  24. Concord Mouse
  25. Redragon Mouse
  26. Flaxes Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Promate Mouse
  31. Avec Mouse
  32. Cooler Master Mouse
  33. Polosmart Mouse
  34. AOC Mouse
  35. Thunder Wolf Mouse
  36. Ajazz Mouse
  37. Cougar Mouse
  38. Gamepower Mouse
  39. Hiper Mouse
  40. MSI Mouse
  41. Roccat Mouse
  42. SteelSeries Mouse
  43. Zowie Mouse
  44. Rush Mouse
  45. Ywyt Mouse
  46. Classone Mouse
  47. Sonia Mouse
  48. Thermaltake Mouse
  49. Winnboss Mouse
  50. CBTX Mouse
  51. Glorious Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Laser
 9. Renk
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Fırsat Ürünleri
 14. Satıcı
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/apple
Başa dön