Arena, dünyanın pek çok ülkesindeki sporcular ve gerçek sporseverler için fonksiyonel ürünler sunan, gücünü hem deneyimi hem de başarısı ile kanıtlamış bir su sporları giyim ve aksesuarları markasıdır. Su sporları nerede olursa olsun, Arena oradadır.

Arena, 1973 yılında Almanya'nın Bavyera Eyaletindeki Adidas AG Herzogenaurach kentinde eski başkan Horst Dassler tarafından yaratılan rekabetçi bir mayo markasıdır. Ürettiği ilk mayo olan Skinfit mayo, antrenmanlar ve maçlar boyunca yüzücü bedenini kavrayarak adeta ikinci bir deri gibi hissettirir ve yalnızca 18 gram olması gibi önemli bir ayrıcalığa sahiptir. O dönem için sıra dışı ve üstün özellikleri olan bu ürün sayesinde Arena, spor dünyasının dikkatini kendi üzerine çekmeyi başarmıştır. 1990 yılında Adidas tarafından satılan marka, bu dönemden sonra artık iki ayrı ürün grubunu temsil etmeye başlamıştır. Merkezi İtalya'nın Tolentino şehrinde bulunan Arena markası, dünya çapında yaklaşık 103 ülkede boy gösterir. İtalya, Fransa, Almanya ve ABD'de tamamen yan kuruluşlar aracılığıyla doğrudan temsil edilen grup, 86 ülkede nitelikli iş ortakları istihdam ederken Japonya merkezli Descente Group, 11 ülkede boy gösteren markanın sahibi ve yöneticisi konumundadır. Arena’nın ayrıca dünya çapında birçok üst düzey sporcu ve yüzme federasyonuyla sponsorluk anlaşmaları da vardır. Profesyonel yüzme dünyası, kuşkusuz Arena’nın da üst düzey katkılarıyla bu günlere gelmiştir.

Arena’nın yüzme tutkunlarına yenilikçi ürünler sunmak için sıkı şekilde çalışan dinamik ve enerjik bir tasarım ekibi vardır. Bu sayede marka, teknolojik olarak üstün ve yüksek kaliteli ürünler yaratarak sporcular için optimum rahatlık ve işlevsellik sağlar. Ürünlerini her geçen gün daha üstün hâle getirme, daha çok kişiye yüzmeyi sevdirme ve rakipleri karşısında fark yaratarak profesyonel sporculara kayda değer yüksek başarılar kazandırma hedefini, sürdürülebilir bir güvenilir marka etiketiyle birleştirmeyi başaran ünlü marka, bugün dünya çapındaki yüzme profesyonellerine ve yüzmeyi yaşam biçimi hâline getirenlere en nitelikli ürünlerle donatılmış koleksiyonlar sunar. En iyiye tutkun olan Arena, sporu, performansı ve başarıyı seven yediden yetmişe herkese yönelik üretim yapar. Girişimci ruhunu ilk günkü gibi korumaya devam eden Arena, esas olarak kendisini rakip edinerek geliştirir ve başarılarına başarı katarak her geçen gün daha da güçlenir. Arena, en iyi sporcuların ve su sporu tutkunlarının spor ekipman ve kıyafetleri bağlamında tercih ettiği spor markasıdır. Marka, gerçek gücünü sınıfının en iyisi su sporu ürünlerini geliştirmek için araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmasından ve rekabet ortamındaki deneyimlerinden yararlanabilme konusundaki gelişmiş kabiliyetinden alır.

Arena'nın en çok tercih edilen ürün grubu olan mayonun yanı sıra ihtiyacınıza en uygun şekilde üretilmiş olan Arena yüzücü boneleri ve yüzme ekipmanları, renkli ve zengin ürün yelpazesi içerisindeki seçeneklerden sadece bazılarıdır. Eğer siz ve sevdikleriniz için yüzme bir zevk, tutku ya da sadece bir meraksa dünyanın tercihi olan Arena’nın beğeninize sunduğu kadın mayoları, erkek mayoları, çocuk mayoları, deniz gözlükleri, çanta çeşitleri, havuz boneleri, paletler, çocuklar için özelleştirilmiş kolluklar, burun tıkaçları, havuz ayakkabıları, terlikler arasından en kaliteli, uygun ve kullanışlı ürünleri Arena’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Arena ürün çeşitleri, verimli şekilde antrenman yapmayı kolaylaştırır; dayanıklı ve konforlu ürünleri sayesinde su sporlarının keyfini uzun yıllar sağlıklı ve güvenilir şekilde çıkarmanızı sağlar. Yüksek kumaş teknolojilerinin kullanıldığı göz alıcı ve şık ürünleri ile ayrıcalık sunan marka, su sporları ile henüz tanışmamış olsanız bile sizi teşvik ederek bu keyif verici spora başlamanız için cesaretlendirir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arena

1.094 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön