Seçkin, alanında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan arşiv kutusu çeşitleri hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ayağınıza geliyor.

Evde veya ofiste, dosyalama veya arşivleme gereksiniminize hem hesaplı hem pratik bir çözüm sunan arşiv kutuları fonksiyonel kullanımları ile düzenli bir ortam yaratmanıza yardımcı oluyor. İhtiyaç tipine uygun çeşitleri, değişik renk seçenekleri ve farklı büyüklükleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

Evrak ve belgelerinizi bir arada tutmanızı sağlayan arşiv kutuları düşük maliyetli arşivleme çözümünden yararlanmanıza imkan tanıyor. Güçlendirilmiş yan kısımları ve arşiv raflarına uygun ölçüleri sayesinde estetik bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda dokümanlarınızın ıslanma, yıpranma, silinme gibi her türlü dış darbeye karşı etkin muhafazasını da sağlayan ürün sayesinde aradığınıza daha kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bu kategori altında seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan arşiv kutuları sizleri bekliyor. Kutular; üzerindeki kurulum talimatları sayesinde kolayca kuruluyor ve geniş iç kapasiteleri ile evraklarınızın güvenli şekilde tasnifini sağlıyor. A4 formatına uygun tasarlanan ürünü hem dikey hem yatay pozisyonda kullanabilirsiniz. % 100 geri dönüşümlü kartondan üretilen modelleri tercih ederek aynı zamanda çevrenin korunmasına da katkıda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin en seçkin mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen Leitz, Esselte gibi uzman markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan, ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla birkaç adımda satın alabilirsiniz.

Arşiv Kutuları

138 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Leitz
  2. Bafix
  3. Esselte
  4. Umix
  5. Morpack
  6. Ofica
  7. Umix c
  8. Faber-Castell
  9. Noki
  10. MAS
  11. 2K Kaymaz
  12. Daily
  13. Durable
  14. Alemdar
  15. AraBulGelsin
  16. Kraf
  17. Globox
  18. Keskin Color
  19. Ticon
  20. Westlye
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15540
BAŞA DÖN