Askılı Dosya ve Havuzu

Dosyalama sistemleri sayesinde evraklar çok daha düzenli ve güvenli biçimde muhafaza ediliyor. Farklı biçimlerdeki dosya ve klasörler arasından kullanım amacınıza ve dokümanlarınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Askılı dosyaların fonksiyonellikleri, bölme sayıları, renkleri, işlevsellikleri de modelden modele değişkenlik gösteriyor. Askılı dosyaların yanı sıra askılı dosya teli ve askılı dosya havuzu gibi ürünler de bulunuyor. Telli ya da telsiz olabilen bu dosyalama ürünlerinin dış materyalleri de farklılaşıyor. Karton, yeniden dönüşüm özellikli kağıt ve plastik olabilen askılı dosyalar kırmızı, pembe, sarı ve beyaz gibi renklerle üretiliyor. Tarzınıza, dosyalama sistemlerinize ve kullanım alanınıza uygun olanları satın alabilir, hem düzenli bir işleyiş hem de hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Askılı Dosya Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

Farklı niteliklerle üretilen ve satışa sunulan askılı dosyalar arasından seçim yaparken nasıl bir dosyalama mekanizmasına ihtiyaç duyduğunuzu göz önüne alabilirsiniz. Kolay dosyalama avantajlı bu ürünlerin boyutları ve ağırlıkları birbirinden farklı olabiliyor. Tercih yaparken evraklarınızın boyutuna uygun olanları satın almaya özen gösterin. Evraklarınıza uyumlu olan askılı dosyalar tam ve ideal bir koruma sağlıyor. Örneğin, A4 formatındaki evraklarınız için A3 boyutlu bir dosyalama sistemi satın alırsanız taşıma ve muhafaza anlamında tam verim alamayabilirsiniz.

Askılı dosyaların ağırlıkları ve kalınlıkları da üründen ürüne değişebiliyor. Özellikle çoklu evrak taşıyanlar için hafif yapılı olanlar avantaj sağlıyor. Dış bölüm kalınlığı da koruma derecesine etki edebiliyor. Çok sayıda dosyayı organize etmek istiyorsanız özel paketlere yönelebilirsiniz. 5’li, 25’li ya da 50’li gibi çeşitleri olabilen özel paketler hem keyifli bir alışveriş hem de konforlu bir kullanım alanı vadediyor. Askılı dosyalar farklı renklerle üretildiğinden çalışma alanınızla ya da diğer klasör depolama sistemlerinizle ahenk oluşturacak renkleri tercih edebilirsiniz. Renk seçeneği aynı zamanda dosyaları e klasörleri kendi içerisinde bölümlemeye de imkan veriyor.

Dosyalarınızı askılı dosya havuzlarına yerleştirebilirsiniz. Tüm askılı dosya havuzlarında kullanılabilen modeller bu anlamda rağbet görüyor. Kolay katlanabilme ve taşıyabilme özellikli, hem çekmece içine yerleştirilebilen hem de haricen kullanılabilen dosya havuzlarının da belge / dosya taşıma kapasiteleri birbirinden farklı olabiliyor. Seçim yaparken kendi gereksiniminizi ve maksimum kapasiteyi dikkate almayı ihmale etmeyin.

Askılı Dosyaların Avantajları Neler?

İş hayatının vazgeçilmezlerinden olan askılı dosyalar öğrencilerin de hayatını kolaylaştırıyor. Yaptığınız sunumları, çeşitli iş yerlerine ya da devlet dairelerine iletmeniz gereken dokümanları, tezlerinizi ve daha nicesini askılı dosyalara yerleştirebilirsiniz. Klasörlere eklenebilen karton askılı dosyalar ileri düzey düzen arayışındakilerin bu yönlü beklentilerini karşılıyor. Evrakları dosya içerisinde kategorize edebilir ve bunları özel klasörlerde muhafaza edebilirsiniz. Kolay taşımaya imkan tanıyan hafif yapılı telsiz askılı dosyalar da yine dosyalama gereksinimlerini iyi biçimde karşılıyor. Sert plastikten imal edilen, kolay açılıp kapanabilme özellikli askılı dosyalar özellikle saha çalışanları ve düzenli sunum yapan öğrencileri memnun ediyor. Gün içinde mobil haldeyseniz ve evrak taşıyorsanız dayanıklı, sağlam ve kaliteli dış yapıya sahip dosya modelleri ile rahat edebilirsiniz.

Etiket, kartvizitlik bölümü bulunan dosyalara gerekli bilgileri yazabilirsiniz. Özellikle çoklu sayıda dosya ve klasör bulunduranlar için avantajlı olan bu tasarımlar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz dosyayı etiket kısmına bakarak hızlı biçimde bulabilir, zaman kaybetmeden dilediğiniz bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Fonksiyonel askılı modeller belgeleri taşımanın yanı sıra duvara asabilme gibi özellikleri de sizlere sunuyor. Dayanıklı ve ergonomik yapısı okulda, evde ya da iş yerinde rahatlıkla kullanmaya olanak tanıyor. Belge düzenleme ürünleri broşür, tapu, resmi evrak da dahil pek çok belgenin zarar görmeden, yıpranmadan ve zedelenmeden taşınmasında da etkili oluyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Askılı Dosyalar

138 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 138 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15059