Ofis ya da işyeri, hangi sektörde hizmet verirse versin en çok dosya ve klasöre ihtiyaç duyar. İşyerinin ve ofisin iş hacmi arttıkça, müşteri portföyü geliştikçe buna paralel olarak dosya ve klasör ihtiyacı artar. Ofis ortamlarında bu kadar dosya ve klasörü koyacak yer bulmak, ihtiyacınız olanı istediğiniz zaman kolayca bulabileceğiniz gibi istiflemek giderek zorlaşır. İşte bu güç durumdan kurtulmanın yolu, sizlere her zaman en iyi hizmeti veren hepsiburada.com’un ofis malzemeleri sayfalarında.

Günümüz teknolojisi ne kadar ilerlese ilerlesin, ofis hayatında daha uzunca bir süre önemli belgelerin asıllarına, ıslak imzalı suretleri ile çalışmaya devam edeceğiz. Böyle olunca sektöründe uzun yıllar hizmet veren bir firmanın saklayacak yüzlerce, belki binlerce önemli evrakı birikiyor. Bunların hepsini saklayacak mobilyalar almak sorunu çözmeye yetmiyor. Bu nedenle bu işi çözmek için tasarlanan askılı dosyalar size alandan tasarruf ederek olabildiğince fazla evrak saklama imkanı sunuyor. İçinde ek sayfa bulunmayan, üst kısmında askıları bulunan askılı dosyalar ofisinizin düzenini sağlarken en büyük yardımcılarınız olacak.

Peki ofisinizde bu kadar çok işe yaracak askılı dosyalara sahip olmak istemez misiniz? Hepsiburada.com en uygun askılı dosya fiyatları ile sizleri kırtasiye ürünleri sayfalarına bekliyor. İstediğiniz renk ve çeşitte askılı dosya şimdi hepsiburada.com’un sizler için sunduğu cazip fiyat avantajlarıyla. Siz de hepsiburada.com’a tıklayın kaliteli ve güvenli alışverişin keyfini çıkarın.

Askılı Dosyalar

26 ürün var
 1. Markalar
  1. Leitz
  2. HERLİTZ
  3. Durable
  4. Esselte
  5. Globox
  6. MAS
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15059
BAŞA DÖN