Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Asus
Asus WL-330GE 54/125Mbps Access Point/Universal Repeater/Eternet Adaptör

Asus WL-330GE 54/125Mbps Access Point/Universal Repeater/Eternet Adaptör

Asus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013122/60001272
Asus WL-330GE 54/125Mbps Access Point/Universal Repeater/Eternet Adaptör Yeni Sayfa 1

İnternete bağlanmak zorunda kaldığınızda, bağlandığınız en son internet bağlantısını ya da LAN noktasını bulmak zamanınızı mı alıyor?

ASUS yeni WL-330gE Kablosuz Erişim Noktasını piyasaya sundu. Bu şık ve ufak cihazla, 4 kablosuz fonksiyonu birleştirebilirsiniz. Bunlar, her yerde internete bağlanabilmeyi sağlayan Erişim Noktası, Ethernet Adaptörü, Ağ Geçidi ve Tekrarlayıcıdır.

https://www.asus.com.tr/999/images/products/1710/mid.gifHer Yerde Taşınabilen Kompak Cihaz ASUS WL-330gE kompak ve portatiftir. 2.2 oz ağırlığında ve sadece 85 mm(G)* 60 mm(D)* 17 mm(Y) boyutundadır. Bu narin yapısıyla kolaylıkla taşınabilir ve her durumda bağlantı sağlayabilir. Aynı zamanda, kablosuz erişimde hiç bir güçlük yaşamadan internete kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

https://www.asus.com.tr/999/images/products/1710/mid.gifSayısız Fonksiyonlar
Kullanıcılar modem üzerindeki Ethernet porta ya da LAN´a bağlanarak Erişim Noktası ve Ağ Geçidi modundaki WL-330gE´yi kullanabilirler. Kapalı bir alanda yalnızca bir Ethernet bağlantısı var ve internete bağlanabilmek için çoklu bağlantıya gerek duyuyorsanız bu çok önemli bir özelliktir. Ayıca, binada NAT ve DHCP sunucularıyla desteklenen kablosuz bağlantı varsa yüksek esneklikte internet paylaşımını sağlar. Ağ geçidi modunda "hotspot modu" ile kullanıcılar internete, ekstra maliyet gerektirmeden sadece laptop´larıyla değil; PDA, PSP gibi diğer WiFİ cihazlar ya da WiFi telefonlarla da erişebilirler.

Her durumda taşıma kolaylığı

Toplantı odasında:
Toplantı odasında yalnızca bir tane Ethernet kablosu mu var? İnternet erişimini kablosuz olarak paylaşabilmek için WL-330gE´yi kullanın.

Otel odasında:
Bina içinde 130ft(40m) hız ile, nerede çalışmak istiyorsanız notebook´unuz ile orada rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Hotspot noktalarında:
Ağ geçidi modundaki "hotspot modu" ile notebook ya da (PDA, PSP, WiFi telefon) gibi WiFi cihazlarla internete kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Ofiste:
Ethernet adaptör moduyla, bütün Ethernet destekli cihazları (yazıcı,PC gibi) kablosuz olarak kullanabilirsiniz.

Ek olarak, WL-330gE Ethernet adaptör modunda tüm Ethernet destekli cihazları( masaüstü, yazıcı, oyun konsulü, set üstü kutusu) kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca, tekrarlayıcı olarak kullanarak da, kablosuz sinyal kapsama alanını genişletebilirsiniz.

https://www.asus.com.tr/999/images/products/1710/mid.gifKullanım Kolaylığı Kolay kullanılabilir arayüzü ile, kablosuz internet erişimini kurmak için bir kaç defa tıklamanız yeterli olacak. İhtiyacınız olan tek şey "Cihaz Keşfi" ni kullanmanız. Devamında ise, "Konfigürasyon" a tıklamak ve istediğiniz modu seçmektir.Tak-Çalıştır özelliği ile, WL-330gE ´yi modem/yönlendiricinize ve ya Ethernet destekli cihaza bağlayın. Kablosuz erişim daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön