Akıllı telefon, bilgisayar kartları, ses ürünleri, masaüstü ve dizüstü bilgisayar modelleri geliştiren Asus markası, yaptığı Ar-Ge ve üretim çalışmalarıyla kullanıcılara sunduğu Asus access point çeşitleriyle de büyük beğeni kazanır. Güçlü donanım, fonksiyonel özellikler ve geniş kapsama alanı gibi avantajlarıyla öne çıkan Access point’ler, dayanıklı yapısıyla da uzun soluklu bir kullanım vadeder. Son teknoloji gelişmiş ürünlerle tüm ihtiyaçlara cevap veren Hepsiburada.com aracılığıyla Asus access point fiyatları ve detaylarını inceleyebilir, en uygun olanlarını anında satın alabilirsiniz.

Asus Access Point Modellerinin Öne Çıkan Avantajları

 • MIMO teknolojisiyle geniş kablosuz kapsama alanı
 • Gelişmiş antenlerle çok katlı yaşam alanlarında sorunsuz kullanım
 • Yüksek hıza ve güvenliğe sahip kablosuz veri aktarımı
 • 2,4 veya 5 GHz bantlarında yerel alan ağı oluşturabilme
 • Çoklu cihaz kullanımlarında senkron çalışabilme

Asus Access Point ile Tüm Engelleri Aşın

Evlerde, iş yerlerinde, belediye çay bahçelerinde, otellerde, toplu taşımalarda veya alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılan Wi-Fi İnternet hizmeti, sinyal gücü ve iletişim performansı gibi konularda fark oluşturur. Asus access point modelleri de gelişmiş özelliklerle tüm beklentileri karşılamayı hedefler.

 • AiMesh kablosuz özelliğine sahip Asus access point çeşitleri, yaşam alanlarındaki ölü noktalarda oluşan sinyal zayıflamalarının önüne geçer.
 • MIMO teknolojisini destekleyen Asus modelleri, kesintisiz dolaşım ve güçlü sinyal sisteminin kaynağını oluşturur.
 • Asus Lyra Trio mesh sistemi, 500 metrekareye kadar kapalı alanı olan ve çoklu kata sahip yaşam alanlarında akıcı ağ hizmeti sunar.
 • Bir kablosuz IEEE standardı olan 802.11ac’yi destekleyen Access point modelleri, N protokolüne oranla çok daha yüksek hız elde eder.
 • Dual Bant kablosuz yayın yapan Asus cihazlar, 2.4 GHz ve 5 GHz bantlarını aynı anda kullanır ve bu avantajla ortalama 130 Mbps hıza kadar veri iletimi yapabilir.

Asus Teknolojileriyle Güvenli Veri Aktarımı Elde Edin

Halka açık İnternet ağları ve kapalı ağlar üzerinde gerçekleşen tüm veri aktarım çeşitlerinde büyük önem arz eder. Asus access point’ler de sağladığı profesyonel güvenlik özellikleriyle üst düzey başarı elde eder.

 • Web filtreleme fonksiyonuna sahip access point’ler, uygunsuz URL adreslerine erişimi engelleyerek uygun aile kullanımına imkân tanır.
 • Üzerinde WPS tuşu olan Asus Access point modelleri, kullanıcıların hızlı ve güvenli bir şekilde kablosuz yerel ağa bağlanmasının yolunu açar.
 • WPA-PSK, WPA2-PSK, gibi şifreleme protokollerini çalıştıran Asus cihazlar, kablosuz ağlarda yüksek şifreleme güvenliği sağlar.
 • Bünyesinde Trend micro bulut uygulamasını barındıran modeller, zararlı yazılım bulaşmış cihazların tespitini yaparak ağ bağlantısını engeller.
 • Trend Micro’nın Deep Packet Inspection (DPI) motoruna sahip modeller, İnternet paketlerini filtreden geçirerek zararlı siteleri engeller.

Yüksek Performans ve İşlevsel Özelliklerle Tercih Sebebi

Kullanıcıların beğenisine sunulan tüm teknolojik ürünler, problemsiz çalışma yetkinliği ve fonksiyonel ek özelliklerle çeşitlenir. Son teknolojik detaylarla donatılan Asus Access point modelleri, sağladığı yüksek performansın yanında aynı zamanda kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.

 • DHCP sunucu özelliği olan Asus kablosuz cihazlar, paylaşılan ağda otomatik IP almak isteyen tüm cihazlara IP adresi dağıtır.
 • Adaptive QoS teknolojili access point’ler, ses ve video gibi öncelikli veri hizmetlerinde yaşanabilecek tüm yavaşlama veya takılma problemlerini engeller.
 • İnternet faaliyeti ara yüzü olan Asus access point modelleriyle aile üyeleri anlaşılır bir yazılımla takip edebilir, en yoğun kullanım saatleri tespit edebilir veya ne tür içeriklere erişildiği görülebilir.
 • Bazı modeller, belirlenen zamanlarda İnternet paylaşımını durdurarak kullanıcılara günlük yaşamlarını programlama imkânı tanır.
 • Güçlü işlemci ve bellek donanımlarına sahip Asus access point’ler, özellikle kesintinin istenmediği online oyunlarda düşük gecikme ile problemsiz kullanım sunar.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Asus Access Point Fiyatları

19 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Asus Access Pointler
  2. TP-LINK Access Pointler
  3. Ubiquiti Access Pointler
  4. Engenıus Access Pointler
  5. Tenda Access Pointler
  6. Everest Access Pointler
  7. Keenetic Access Pointler
  8. Zyxel Access Pointler
  9. LigoWave Access Pointler
  10. Edimax Access Pointler
  11. HP Access Pointler
  12. Mikrotik Access Pointler
  13. Linksys Access Pointler
  14. Ubıquıtı (Ubnt) Access Pointler
  15. D-Link Access Pointler
  16. Draytek Access Pointler
  17. Hadron Access Pointler
  18. IP-Com Access Pointler
  19. Ruıjıe Access Pointler
  20. Airties Access Pointler
  21. Dark Access Pointler
  22. Jet Access Pointler
  23. LogiLink Access Pointler
  24. Pix-Link Access Pointler
  25. Ubnt Access Pointler
  26. Aruba Access Pointler
  27. Cisco Access Pointler
  28. Cnet Access Pointler
  29. Daftech Access Pointler
  30. Digitus Access Pointler
  31. Easy Idea Access Pointler
  32. GOMAX Access Pointler
  33. Google Access Pointler
  34. Havana Access Pointler
  35. Hikvision Access Pointler
  36. Netis Access Pointler
  37. Power Access Pointler
  38. Redline Access Pointler
  39. Reyee Access Pointler
  40. Ubiquiti Networks Access Pointler
  41. Versatile Access Pointler
  42. ZE-TA Access Pointler
 5. Port Sayısı
 6. Access Point Özelliği
 7. Router Özelliği
 8. Anten Sayısı
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. 3G/4G Desteği
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Asus
DSACategoryId/2147483646/3013122/410/asus
Başa dön