İnovasyon ve müşteri odaklı teknoloji ve hizmete odaklanan Zyxel, uzun yıllardır insanları İnternet'e bağlama konusunda aktif rol oynar. Ağ teknolojisine uyum sağlama ve yenilik yapma becerisi, telekomünikasyon ve servis sağlayıcıları, işletmeler ve ev kullanıcıları için bağlantı oluşturma yönünde faaliyet gösterir.

Ethernet Üzerinden Güvenlik ve Güce Erişin

Standart kablosuz güvenlik protokolleri ile destek bulabilirsiniz ve daha sonra ayarladığınız çeşitli Zyxel Access Point'lere atayabileceğiniz birçok güvenlik profili oluşturabilirsiniz. Kurumsal kullanıcılar, Zyxel'in istemcileri ağa bağlamak için merkezi kullanıcı kimlik doğrulaması ve yetkilendirmesini sağlayan RADIUS (Kullanıcı Kimlik Doğrulama Uzaktan Arama Servisi) ağ protokolünü de desteklediğini bilmek ister.

Katman-2 izolasyonunu etkinleştirdiğinizde kablosuz istemcilerin birbirleriyle iletişim kurmasını kısıtlayabilirsiniz. Konukların İnternet'e erişmesine izin vermek ve ayrıca ağınızdaki diğer bilgisayarlara veya depolama aygıtlarına erişimi engellerken ağa bağlı yazıcınızı kullanmak için bunu konuk ağınızla birlikte kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Katman-2 yapılandırma ekranına yazıcının MAC adresini girmektir. Konuklara müzik veya fotoğrafların bulunduğu bir NAS kutusuna veya ağınızdaki başka bir cihaza erişim izni vermek isterseniz de bunu yapabilirsiniz.

Zyxel, geleneksel bir Access Point güç adaptörü ile çalıştırılabilir, ancak Ethernet (PoE) üzerinden gücü destekleyen bir yönlendiriciniz veya anahtarınız varsa, Access Point modelleri bunu da destekler. PoE, hem veriyi hem de gücü taşımak için aynı kabloyu kullanabilmeniz için bir seçenektir. Bu, dağıtımı çok daha esnek hale getirir, çünkü Access Point'leri bir AC prizinin yakınına yerleştirme konusunda endişelenmenize gerek yoktur. PoE'yi destekleyen bir yönlendiriciniz veya anahtarınız yoksa bir PoE enjektörü kullanabilirsiniz.

Kablolama Zahmetine Girmenize Gerek Yok

Zyxel tarafından tamamen gelişmiş bir WiFi deneyimi oluşturmak için ince ayar yazılımı ve yenilikçi donanım ile optimize edilmiş antenler ve RF tasarımı üzerinde büyük bir değişim hedeflendi. Bu durumun etkisiyle birlikte DCS ve yük dengesi özelliğine sahip Zyxel Access Point modelleri, işyerlerinde ve evde sorunsuz ve üstün WiFi deneyimi sunmayı başardı.

Zyxel Unified Pro ve Unified Access Point'lerle tekrarlayıcı / kök-AP modu uyumluluğu sağlar, böylece zaman alacak kablolama zahmetine girmeden kurumsal sınıf WDS aracılığıyla zor kablolama konumlarında kablosuz bağlantıyı genişletebilirsiniz. Ayrıca, ideal bir çözüm olarak birden fazla SSID ve WiFi güvenliği gibi bir dizi pratik özellik sunar.

Çeşitli Modellerinde Zengin Teknik Detaylar

 • Çift bantlı ve eş zamanlı kablosuz Wi-Fi desteği
 • Standart PoE, harici güç kaynağını destekler
 • Yazılım veya denetleyici kurmaya gerek kalmadan merkezi yönetim
 • En Son Bellenim ile esnek çalışma modları (Bulut, Bağımsız, kök AP / tekrarlayıcı modu)
 • 2.4GHz: İki uzamsal akışlı 2 × 2 MIMO (SU-MIMO)
 • 5GHz: Üç uzamsal akışlı 3 × 3 MIMO (SU- veya MU-MIMO)
 • IPv6, VLAN'lar ve DHCP İstemcisi desteklenir
 • Işın şekillendirme (ışın demeti iletme)
 • Maksimum oran birleştirme (MRC)
 • Düşük Uç Hassasiyet İyileştirmeleri (LESI)
 • Zaman Etki Alanı Kanalı Düzeltme
 • Döngüsel Gecikme çeşitliliği (CSD) desteği
 • Maksimum Olabilirlik Demodülasyonu (MLD) desteği
 • Düşük Yoğunluklu Parite Kontrolü (LDPC) desteği
 • Modele göre farklılık gösteren SSID kapasitesi WPA / WPA2-PSK'yi destekler
 • 3G / 4G parazit bağışıklığı

Yol Gösterici Kurulum

Evde veya ofiste WiFi kapsama alanı ile mücadele ediyorsanız, yönlendiricinizi yükseltmeniz veya daha önce yaptıysanız, sinyalinizi önemli ölçüde artırmak için ulaşılması zor yerlere erişim noktaları eklemeye başlayabilirsiniz. Zyxel Access Point modelleri farklı hızlarda bağlantı sunabilen ve Zyxel’in yeni çözümü ile uyumlu, ticari sınıf bir erişim noktasıdır.

Kutunun içinde ünitenin kendisini, güç adaptörünü, duvar braketini ve talimatları alırsınız. Ünitenin şekli modele göre farklılık gösterse de geneli dairesel ya da kare şeklinde yer alır. Arkadaki güç bağlantı noktasına, LAN girişine, LAN çıkışına ve sıfırlama düğmesine bağlantı sağlama imkânı verilir. Önde, ne olduğuna bağlı olarak kırmızı, mavi veya yeşil olan gösterge ışıkları yer alır. Erişim noktaları tipik olarak tavana monte edildiğinden, özellikle iş yerinde bir duvar braketi vardır.

Erişim noktasını ayarlarken, başta kurulum için IP adresi olmak üzere benzeri bilgilere ihtiyacınız olacağı için daima talimatları göz önünde bulundurmanız lehinize olacaktır. Üniteyi yönlendiricinize takın ve açın. PoE desteğine sahiptir, bu nedenle ağ anahtarınız veya yönlendiriciniz PoE içeriyorsa güç sağlamaya gerek yoktur. Daha sonra ağınızda güvenli olmayan, açık bir WiFi noktası olarak görünecektir. Erişim noktasını ayarlamak için kablosuz cihazınızla (ideal olarak dizüstü bilgisayar) veya sabit bir kabloyla ve ayrı bir Ethernet kablosuyla masaüstünüze bağlayın. Daha sonra IP adresini girebilirsiniz. Adresi girdikten sonra bir kurulum ekranı ile karşılaşacaksınız. Başlangıçta, yeni WiFi etkin noktanız için konum, zaman ve daha da önemlisi bir şifre seçmeniz istenecektir. Kullanımı gayet kolaydır, açık bir ağdan memnunsanız tak ve çalıştır ile kullanmaya başlayın fakat güvenlik açısından ağınızı şifre ile korumanız önemle tavsiye edilir.

İster Duvara İsterseniz Tavana Monte Edin

Zyxel, tavanlara veya duvarlara monte edilebilecek diğer bina cihazlarıyla uyumlu küçük ve orta ölçekli işletme Access Point'leri için oldukça yaygın bir tasarımdır. Access Point, birlikte verilen montaj kiti ile her iki yüzeye de monte edilebilir. Tasarımla ilgili ilginç bir şey: yangın durumunda zehirli buharlar yaymayacak toksik olmayan bir malzemeden yapılmıştır.

Ön paneldeki LED, Access Point'in etkin olup olmadığını gösterir. Ünitede Gigabit Ethernet bağlantı noktası vardır ve bu sayede Access Point'i PoE anahtarı veya bir enjektör (anahtar yerine bir güç kaynağı ile PoE cihazı arasında oturan donanım) kullanarak Ethernet Üzerinden Güç (PoE) ile çalıştırabilirsiniz. Prizden uzakta bir yere kurmak istiyorsanız bu kullanışlıdır. Zyxel Access Point modelleri genelde çift bantlıdır, hatta büyük bölümünün bant hızları 2.4 GHz ve 5 GHz bandında yer alır.

Zyxel Access Point modellerinin geleneksel dairesel tasarımı, tavana monte edilme açısından imkân sağlar ve kabloları tavanınıza kadar taşıyabilirsiniz. Böylelikle ürünlerin daha az dikkat çekmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca ofis ortamında fiziksel güvenlik nedeniyle, üretici ve yetkisiz kişilerin fiziksel erişim elde etmesini önlemek için erişim noktasını kilitli bir oda gibi güvenli bir alana kurmanız önerilir.

Mesh Ağının Desteği Bağlantıyı Kolaylaştırır

Mesh teknolojisini kullanarak WiFi ağıyla tüm mahalleleri kapsamak için kullanılabilecek ‘’Open Mesh’’ ile bağlantı kesilmeden birden fazla erişim noktasında dolaşabilirsiniz. Ağ aygıtları daha güçlü hale geldiğinde, bu tür teknoloji artık WiFi sistemlerinde (Orbi, Google WiFi veya Eero 2nd Gen gibi) görülebilir, ancak genellikle yeni kablosuz erişim noktalarında kullanılır.

Erişim noktalarını analiz etmesini ve veriler için optimize edilmiş yollar oluşturmasını bekleyebilirsiniz. Bunun yanında bir erişim noktasının başarısız olması durumunda, ağın verileri yeniden yönlendirmek için otomatik olarak en yakın ve en az kalabalık erişim noktasını bulması gerekir; ağa yeni erişim noktaları eklerseniz, sistem hemen onu benimser ve veriler için yeni yollar oluşturmak amacıyla kullanır.

Zyxel Access Point modellerinde uygulanan bir başka teknoloji, bant genişliği ve İletim Işın Biçimlendirme (TxBF) teknolojisi için rekabet etmelerini sağlamak yerine, birden fazla istemciye aynı anda hizmet verilmesini sağlayan MU-MIMO özelliğidir. Sinyali bağlı istemcilere (kablosuz üzerinden) odaklanır, bu nedenle ağ iletim veri hızlarını artırır (her iki teknoloji de uyumlu WiFi kartlara sahip istemciler gerektirir).

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Zyxel Access Point Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Zyxel Access Pointler
  2. TP-LINK Access Pointler
  3. Asus Access Pointler
  4. Ubiquiti Access Pointler
  5. Tenda Access Pointler
  6. Engenıus Access Pointler
  7. Everest Access Pointler
  8. Keenetic Access Pointler
  9. LigoWave Access Pointler
  10. HP Access Pointler
  11. Edimax Access Pointler
  12. Linksys Access Pointler
  13. Mikrotik Access Pointler
  14. Ruıjıe Access Pointler
  15. Ubıquıtı (Ubnt) Access Pointler
  16. Draytek Access Pointler
  17. Hadron Access Pointler
  18. D-Link Access Pointler
  19. Dark Access Pointler
  20. IP-Com Access Pointler
  21. Jet Access Pointler
  22. LogiLink Access Pointler
  23. Ubnt Access Pointler
  24. Airties Access Pointler
  25. Cisco Access Pointler
  26. Cnet Access Pointler
  27. Daftech Access Pointler
  28. Digitus Access Pointler
  29. Easy Idea Access Pointler
  30. GOMAX Access Pointler
  31. Google Access Pointler
  32. Grandstream Access Pointler
  33. Hikvision Access Pointler
  34. Inca Access Pointler
  35. Philips Access Pointler
  36. Power Access Pointler
  37. Powermaster Access Pointler
  38. Redline Access Pointler
  39. Totolınk Access Pointler
  40. ZE-TA Access Pointler
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Port Sayısı
 7. 3G/4G Desteği
 8. Access Point Özelliği
 9. Anten Sayısı
 10. Router Özelliği
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Zyxel

Access Point Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3013122/410/zyxel
Başa dön