DVR kayıt cihazı, kâğıt imha makinası, akıllı saat, araç kamerası, güvenlik kamerası, fare, klavye gibi çok geniş bir ürün yelpazesi olan Everest markasının bilgisayar ağları kategorisinde kullanıcılara sunduğu Everest Access Point modelleri büyük beğeni kazanır. Üzerinde ağ giriş çıkış portları ve antenleri olan Access Point cihazları, pratik bir kullanım sunar. Tekrarlayıcı, yönlendirici veya erişim noktası olarak sunulan ürünler, işlevsel özellikleriyle çok yönlü kullanılır. Gelişmiş ürünleriyle ev ve iş yerlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Hepsiburada.com aracılığıyla Everest Access Point fiyatları ve özelliklerini inceleyebilir, beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

Everest Access Point Modellerinin Öne Çıkan Avantajları

 • Dış mekân modelleriyle suya ve toza karşı dayanıklılık
 • POE desteğiyle veri ve güç için tek bir kablo kullanımı
 • Güçlü dâhili veya harici antenlerle geniş kablosuz kapsama alanı
 • Güncel işletim sistemlerine uyumlu çalışma
 • Modern tasarımı ile beğeni kazanan şık görünüm
 • Yüksek performanslı kablosuz veri aktarımı

Everest Access Point Çeşitleri ile Güçlü Sinyal

Kamuya açık alanların olmazsa olmazı haline gelen kablosuz İnternet bağlantısı, kişisel verilerin güvenliği ve yüksek hızda veri transferi gibi konularda kalite farkını ortaya koyar. Everest markasına ait Access Point modelleri sahip olduğu teknolojik yeniliklerle kesintisiz kablosuz bağlantı ve yüksek güvenlik sağlar.

 • Dâhili antenle veya çoklu harici antenlerle birlikte gelen Access Point’ler, güçlü donanımsal özellikleriyle olası sinyal zayıflamalarının önüne geçer.
 • Gelişmiş çipsetiyle sunulan Access Point modelleri, 2,4 GHz bandında yayın yaparak maksimum 300 Mbps bağlantı hızına ulaşır.
 • WPA, WPA-2, WPA-PSK veya WPA2-PSK gibi protokolleri destekleyen Everest cihazlar WEP teknolojiyle de geriye dönük sistemlere uyumluluk sağlar.
 • LAN portundan aldığı veriyi kablosuz olarak paylaşan Everest Access Point’ler, HD video’lar, görüntülü görüşmeler, online oyunlar gibi yüksek hız isteyen uygulamaları sorunsuz çalıştırır.

Çok Yönlü Everest Access Point’ler

Köprü, istemci, tekrarlayıcı, yönlendirici veya erişim noktası gibi mod seçenekleriyle sunulan Everest marka Access Point modelleri etkin şekilde kullanılır. Tüm kablosuz ihtiyaçlara cevap vermeyi hedefleyen cihazlar, kullanıcıların hayatını kolaylaştırır.

 • Repeater modunu destekleyen Everest Access Point’ler, zayıf olan sinyalı güçlendirerek kablosuz kapsama alanını genişletir.
 • Router görevini yerine getirebilen modeller, RJ45 portlarından gelen veri paketlerini istenilen IP adresine yönlendirerek geniş bant ağ hizmeti sunar.
 • Bridge özelliği olan Everest Access Point çeşitleri, harici modem üzerinden gelen İnternet ağını kablosuz olarak istemcilerle paylaşır.
 • Client Access Point’ler ise uzakta yayın yapan bir erişim noktasına bağlanır. Böylece LAN portlarına bağlı bilgisayarları bu ağa dâhil etmiş olur.
 • İşlevsel detaylarla dikkat çeken Everest Access Point modelleri, erişim noktası olarak kullanıldığında daha önceden belirlenen bir SSID adıyla kablosuz ağ yayını yapar.

Everest Access Point’ler Sayesinde Üst Düzey Kablosuz Ağ Deneyimi

Kullanıcılarını kablo kalabalığından kurtaran Everest cihazlar, HotSpot İnternet yayını için sıklıkla tercih edilir. Son teknoloji gelişmiş özellikleriyle başarıyı elden bırakmayan kablosuz ürünler, anlık kesintileri veya donmaları engelleyerek kullanım konforu sağlar.

 • Power Over Ethernet teknolojisini desteklen Everest Access Point modellerinde, veri aktarımı ve güç beslemesi POE adaptör yardımıyla tek bir Ethernet kablosuyla yapılır.
 • Microsoft Windows, Linux veya Mac OS işletim sistemleriyle uyumlu çalışan Access Point çeşitleri, kolay kurulum avantajıyla hemen kullanıma hazır olur.
 • İdeal boyutlarda üretilen tavan tipi kablosuz cihazlar, kolayca montaj edilir ve dekoratif tasarımlarıyla da güzel bir görünüm sağlar.
 • Kuvvetlendirici entegreler ve yüksek dBi değerli antenler sayesinde üst düzey performans sergileyen Access Point modelleri, tüm kör noktaları aşarak rahat kullanım sunar.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Everest Access Point Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Everest Access Pointler
  2. TP-LINK Access Pointler
  3. Ubiquiti Access Pointler
  4. Asus Access Pointler
  5. Tenda Access Pointler
  6. Engenıus Access Pointler
  7. Keenetic Access Pointler
  8. Zyxel Access Pointler
  9. HP Access Pointler
  10. LigoWave Access Pointler
  11. Mikrotik Access Pointler
  12. Edimax Access Pointler
  13. Linksys Access Pointler
  14. Ubıquıtı (Ubnt) Access Pointler
  15. D-Link Access Pointler
  16. Draytek Access Pointler
  17. Hadron Access Pointler
  18. IP-Com Access Pointler
  19. Ruıjıe Access Pointler
  20. Airties Access Pointler
  21. Dark Access Pointler
  22. Jet Access Pointler
  23. LogiLink Access Pointler
  24. Pix-Link Access Pointler
  25. Ubnt Access Pointler
  26. Aruba Access Pointler
  27. Cisco Access Pointler
  28. Cnet Access Pointler
  29. Daftech Access Pointler
  30. Digitus Access Pointler
  31. Easy Idea Access Pointler
  32. GOMAX Access Pointler
  33. Google Access Pointler
  34. Havana Access Pointler
  35. Hikvision Access Pointler
  36. Netis Access Pointler
  37. Power Access Pointler
  38. Redline Access Pointler
  39. Reyee Access Pointler
  40. Ubiquiti Networks Access Pointler
  41. Versatile Access Pointler
  42. ZE-TA Access Pointler
 5. Access Point Özelliği
 6. Router Özelliği
 7. Port Sayısı
 8. 3G/4G Desteği
 9. Anten Sayısı
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Everest
DSACategoryId/2147483646/3013122/410/everest
Başa dön