Asus masaüstü bilgisayar, yüksek donanım desteği ve güçlü altyapısıyla kullanıcılarına teknolojinin en güçlü ve yenilikçi modellerini sunuyor. Masaüstü bilgisayarlar, Intel destekli işlemci tipiyle yazılım ve veri akışlarında yüksek performans sağlıyor. İşletim sistemi olarak tercih edilen Windows® 8.1 Bing, Intel altyapısıyla entegre oluyor ve kullanıcılarına etkili bir bilgisayar deneyimi yaşatıyor. Ekran kartı hafızası olarak tercih edilen 8 GB, 6, GB ve 3 GB'nin yanı sıra, paylaşımlı ekran kart desteği de modeller arasında yer alıyor. Asus kullanıcılarına sistem avantajlarında sunduğu güçlü performansı sistem belleğiyle destekliyor. 32 GB, 16 GB ve 8 GB RAM desteği sunan modeller, çoklu işlemlerde akıcı bir kullanım imkânı tanıyor. 1 TB harddisk kapasitesiyle tercih edilen Asus masaüstü bilgisayar modelleri film, oyun ve belgeleriniz için geniş bir hafıza sunuyor. Yüksek hafızası sayesinde müziklerinizi, videolarınızı, sunum ve ödev dosyalarını senelerce bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Optik sürücü desteğiyle CD/DVD'lerinizi oynatabilir, içerisindeki belgelere erişim sağlayabilirsiniz. Ekran kartı modeli olarak GeForce, Nvidia ve Intel HD destekleyen masaüstü bilgisayarlarla gerçekçi görüntülere sahip olabilirsiniz. 8. nesil işlemciye kadar ulaşan modeller güçlü donanım desteğiyle kullanıcılarından tam not alıyor. 

Güçlü Altyapı: Asus Masaüstü Bilgisayar Modelleri Teknik Özellikleri 

 • Intel Core işlemci tipiyle maksimum performans sağlıyor.
 • 8 GB'ye kadar yükselen ekran kartı hafızasıyla üst düzey grafik performansı gerektiren tüm yazılımları en iyi şekilde kullanmanıza olanak tanıyor.
 • 1 TB'ye kadar yükselen harddisk kapasitesiyle film, dizi, oyun ve belgelerinizi saklama imkanı sağlıyor. 
 • 32 GB'ye kadar desteklenen RAM ile oyun ve programlarda etkin performans desteğinin yanı sıra çoklu işlemlerde pürüzsüz kullanım sunuyor.
 • Power supply desteği geniş bir ölçü aralığında oluşan Asus masaüstü bilgisayar modelleri, 300 W güç değerlerine kadar enerjiyi destekliyor.
 • GeForce, Nvidia ve Intel HD ekran kartlarıyla en net, akıcı ve gerçekçi görüntülere erişim imkanı sunuyor.

Asus masaüstü bilgisayar modelleriyle yüksek performans kullanıcıları bekliyor. Windows işletim sistemiyle entegre olan Asus, kullanıcı dostu arayüzüyle profesyonel ve orta segmentteki kullanıcıların vazgeçilmezi haline geliyor. 8 GB'ye kadar desteklenen ekran kartı hafızası ve 32 GB'ye kadar RAM desteği sayesinde maksimum veri işleme hızlarına erişebilirsiniz. 1 TB'ye kadar yükselen harddisk kapasitesiyle verilerinizi  bilgisayarınızda senelerce depolayabilirsiniz. DDR4 ve DDR3 tipi modelleri ve yüksek RAM kapasitesiyle oyunlarda maksimum performans sizi bekliyor. Asus masaüstü bilgisayarlar güçlü performanslarıyla dikkat çekerken estetik tasarımlarıyla da beğeni topluyor. İşlemci tipi olarak geniş seçenekler sunan Asus, bilgisayarlarında Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Celeron ve Intel Xeon kullanıyor. Teknolojinin en ileri işlemcilerini sunan marka, etkili bir bilgisayar kullanımı sağlıyor. 4. nesil işlemci tipini bünyesinde barındıran modellerine ek 8. nesil işlemciye kadar yükselerek teknolojiyi etkin boyutlarda yaşamanıza olanak sağlıyor. 1 TB'ye kadar SSD desteği sunan Asus masaüstü bilgisayar modelleri, yüksek veri transferi sağlıyor. Üst düzey Ethernet özellikleriyle birlikte kablolu olarak kusursuz bir ağ erişimi ve yüksek kalitede internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Yenilikçi wireless özellikleriyle kablosuz bir şekilde ağ erişimi sağlayıp internete bağlanabilirsiniz. Optik sürücü desteğiyle DVD ve CD'lerinizi kolayca açabilir, hızlı bir şekilde izleme ve yükleme sağlayabilirsiniz. Sistem bellek desteği tarafında 32 GB'ye kadar RAM sunan modeller, program ve sayfa açılış süresini minimuma indirirken çoklu işlemler ve oyunlarda sorunsuz bir deneyim sunuyor. 2400 MHz'ye erişen bellek hızıyla verileriniz ve komutlarınız hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleşiyor. Windows arayüzünü masaüstü bilgisayarlarında etkili bir şekilde kullanan Asus, kullanıcılarına kullanışlı bir ekran deneyimi yaşatıyor. İş hayatında çizim, tasarım ve sayısal programlarda etkili bir performans desteği sunuyor. Ev, ofis ve iş yerlerinde yüksek performans sağlayan Asus masaüstü bilgisayar modelleri oyun, uygulama ve programlarınızda en büyük yardımcınız oluyor.

Asus Masaüstü Bilgisayar Modelleriyle Etkili Oyun Performansı

Asus masaüstü bilgisayar modellerindeki güçlü altyapı, en zorlu ve yüksek boyuttaki oyunları en yüksek ayarlarda takılmadan oynamanızı sağlıyor. Yüksek RAM kapasitesi sayesinde oyun evreninin en iyisi olabilirsiniz. Yeni nesil işlemci desteğiyle oyunlardaki veri akışı maksimum hızlı oluyor. Klavye, mouse ve oyun konsollarıyla verdiğiniz yönlendirmeler anında gerçekleşiyor. Ekran kartı tarafında ise GeForce, Nvidia ve Intel HD ile bütün oyunlarda en gerçekçi görüntüleri elde edebilirsiniz. Oyunlarda video ve fotoğraf geçişleri esnasında donma ve yavaşlama problemlerini ortadan kaldıran güçlü ekran kartlarıyla net bir görüntü akışı sağlayabilirsiniz. Yüksek hafıza desteği sunan bilgisayar modellerine onlarca oyunu yükleyebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz zaman aksiyon, macera ve fantastik temaları oyunları oynayabilirsiniz.

En Gerçekçi Görüntüler ve Yüksek Ekran Kartı Desteği

Asus masaüstü bilgisayar film ve dizi tutkunlarının da beğenisini topluyor. Yüksek performans sunan ekran kartı seçenekleriyle en gerçekçi ve özgün görüntüler Asus kalitesiyle buluşuyor. Film ve dizileri HD kalitede izleme fırsatı sunan Asus, yüksek bağlantı hızlarıyla çevrimiçi olarak izlediğiniz videolarda donma ve takılma gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Kullanım alanlarınıza göre tercih edebileceğiniz ekran kartı hafızası seçenekleri, etkili bir performans ortaya koyuyor. 8 GB, 6 GB, 3 GB ve paylaşımlı olarak tercih edebileceğiniz modellerle görüntü teknolojilerini farklı boyutlarda deneyimleyebilirsiniz. Yüksek seviye harici ve dahili ekran kartlarının yanı sıra birlikte GeForce GTX1060, Nvidia GeForce GTX1060 Intel HD Graphics, Nvidia Geforce GTX1080 ve paylaşımlı ekran kartına sahip olan modellerle görüntü deneyiminize yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. 8. nesil işlemci ve güçlü ekran kartı modelleri sayesinde film, dizi ve oyunların yanı sıra grafik düzenleme programlarında da mükemmel gerçekliğe adım atabilirsiniz. 

Asus ve Windows Teknolojisi

Masaüstü bilgisayarlarda bulunan Windows desteği sayesinde dilediğiniz program ve oyunu oynayabilirsiniz. Performans açısından oldukça güçlü olan Windows altyapısı, Asus teknolojisiyle bütünleşerek kullanıcıların vazgeçilmez tercihi oluyor. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde dilediğiniz programda etkili bir kullanım sizi bekliyor. Windows Market'ten indirebileceğiniz onlarca oyun ve programla ürününüzde üstün Windows teknolojisini deneyimleme şansını yakalayabilirsiniz. Ofis uygulamalarının yanı sıra lisanslı program ve oyunlara ücretli veya ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Asus Masaüstü Bilgisayar Modellerinde Yüksek Donanım Desteği 

Asus masaüstü bilgisayar modelleri güçlü USB portlarıyla donanımlarınızdan en etkili ve hızlı şekilde faydalanmanıza olanak sağlıyor. Mouse ve klavye gibi temel donanımların yanı sıra, yazıcı ve oyun kontrol cihazlarını da performanslı bir şekilde çalıştıran Asus, masaüstü bilgisayarlarında donanımlar için oldukça fazla port desteği sunuyor. Monitör, hoparlör, tarayıcı, modem gibi kullanışlı donanımlarıyla bilgisayar kullanımınızı bir üst segmente taşıyabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarların ön ve arka yüzlerinde bulunan yüksek hızlı portlar sayesinde dış donanımlarınızı kolay bir şekilde entegre edip kullanabilirsiniz. 

Teknoloji Üreticisi Asus! 

Tayvan merkezli teknoloji üreticisi Asus, bilgisayar ve taşınabilir akıllı cihazlarıyla teknoloji pazarında güçlü rekabetini sürdürüyor. Ürün altyapısında lider işlemci markalarıyla çalışan Asus, güçlü performans ve entegre arayüzüyle bilgisayar kullanıcıları tarafından sıkça tercih ediliyor. Asus yenilikçi ürünleri, yüksek donanım özellikli aksesuarlarıyla profesyonel ve orta segmentteki kullanıcıların beğenisini topluyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Asus Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

9 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. İşlemci Tipi
 4. Markalar A-Z
  1. Asus Masaüstü Bilgisayarlar
  2. MSI Masaüstü Bilgisayarlar
  3. Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar
  4. Dell Masaüstü Bilgisayarlar
  5. Casper Masaüstü Bilgisayarlar
  6. Turbox Masaüstü Bilgisayarlar
  7. Teknobiyotik Masaüstü Bilgisayarlar
  8. İzoly Masaüstü Bilgisayarlar
  9. Go Gamer Masaüstü Bilgisayarlar
  10. Dragos Masaüstü Bilgisayarlar
  11. Technopc Masaüstü Bilgisayarlar
  12. HP Masaüstü Bilgisayarlar
  13. Zetta Masaüstü Bilgisayarlar
  14. Rogame Masaüstü Bilgisayarlar
  15. Exper Masaüstü Bilgisayarlar
  16. Awacs Masaüstü Bilgisayarlar
  17. EFS Teknoloji Masaüstü Bilgisayarlar
  18. Dark Masaüstü Bilgisayarlar
  19. Asper Masaüstü Bilgisayarlar
  20. Efs Bilişim Masaüstü Bilgisayarlar
  21. Yako Masaüstü Bilgisayarlar
  22. Gamer365 Masaüstü Bilgisayarlar
  23. Ates99 Masaüstü Bilgisayarlar
  24. Alfa Game Masaüstü Bilgisayarlar
  25. Atlantis Masaüstü Bilgisayarlar
  26. Quadro Masaüstü Bilgisayarlar
  27. Acer Masaüstü Bilgisayarlar
  28. Game Garaj Masaüstü Bilgisayarlar
  29. Oyunkolik Masaüstü Bilgisayarlar
  30. Arma Masaüstü Bilgisayarlar
  31. GamingTech Masaüstü Bilgisayarlar
  32. Intel Masaüstü Bilgisayarlar
  33. Seclife Masaüstü Bilgisayarlar
  34. Zenon Masaüstü Bilgisayarlar
 5. Ram (Sistem Belleği)
 6. Ekran Kartı Hafızası
  1. 8 GB
  2. 1 GB
  3. Paylaşımlı
  4. 11 GB
 7. Ekran Kartı Modeli
 8. Kullanım Amacı
 9. İşletim Sistemi
 10. SSD Kapasitesi
 11. RAM Kapasitesi
 12. Monitör
 13. İşlemci Numarası
 14. İşlemci Nesli
 15. Harddisk Kapasitesi
 16. Ekran Kartı Tipi
 17. Ram Tipi
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Satıcı
 20. Optik Sürücü
 21. Webcam
 22. Kart Okuyucu
 23. Power Supply
 24. Ethernet
 25. Adet
 26. Wireless Özelliği
 • Marka Asus
DSACategoryId/2147483646/3000500/34/asus
Başa dön