Son dönemde piyasaya sürdüğü birbirinden farklı tasarımlara sahip ürünler ile dikkat çeken Asus tabletleri, her çeşit kullanım amacına hizmet edebilecek şekilde üretilir. Her bütçeye ve cebe uygun model çeşitliliğine sahip olan Asus markası, sadece başarılı tasarımları ile değil yüksek performanslı cihazları ile de piyasada dikkat çekmeyi başarır. Hem iş kullanımlarına uygun hem de yüksek kalitedeki oyunlara destek verebilecek tablet çeşitlerine sahip Asus, her türlü kullanım amacına uygun cihazlar üretmeyi hedefler.

Asus Tablet Fiyatları

Minimum maliyet ile en verimli cihazları üretmeyi hedefleyen Asus markası, diğer tüm elektronik cihaz modellerinde olduğu gibi tabletlerde de başarılı fiyat grafiği ile dikkat çeker. Farklı kullanım amaçlarına hizmet edebilecek çeşitlilikte modeller üreten firma, hem performans hem de fiyat konusunda birçok markanın önüne geçer. Neredeyse bilgisayarlar ile aynı işlevde üretilen Asus tablet modelleri, bir telefonun ve dizüstü bilgisayarın sahip olduğu tüm özellikleri kullanıcısına sunar. Farklı kullanım amaçların paralel olarak üretilen çeşitli Asus tablet modelleri, fiyat olarak da değişkenlik gösterir. Cihazın sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterebilen bu fiyatlar, her türlü bütçeye ve cebe uyum sağlar. Düşük bütçeli bir arayışta olanlar için daha çok günlük kullanıma uygun tablet modelleri üreten Asus, yüksek bütçe ayıran ve performans cihazı arayanlara ise istediklerini vermeyi başarır.

Asus Tablet Modelleri

Farklı işlevsel amaçlara hizmet edebilecek şekillerde üretilen Asus tablet modelleri, sadece performansları ile değil; estetik tasarımları ile de dikkat çeker. Tableti sıradan bir elektronik üründen ziyade, kullanımı sırasında kişiye şıklık katan bir araç olarak da görenler adına, hem renkli hem sade tasarımlara sahip Asus tablet modelleri, her zevke hitap etmeyi başarır. Ayrıca dileyenlere sadece estetik tasarımları ile değil ekran boyutları ve kamera çözünürlükleri ile de kolaylık sağlayan bu tablet modelleri, kullanıcılarına farklı konularda çözüm sunar.

Asus Tablet Modelleri Dayanıklı Mıdır?

Günümüzde geçmiş dönemlere nazaran artan elektronik aygıt dayanıklılıkları, Asus tabletlerde de görülmektedir. Kullanım amacına göre değişen özellikte birçok farklı Asus tablet modeli, bu değişen özelliklere bağlı olarak dayanıklılık sağlar. Yüksek performans gözetilen tablet modelleri, günlük kullanımlara uygun modellere göre daha hassas olabilirken, diğer tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi düşmelere ve sıvıya maruz bırakıldığı takdirde tabletlerde sorun çıkabilir. Ayrıca kırılmaz ekran ve tablet kabı gibi dayanıklılığı artırıcı yan ürünler ile tabletin gücü yükseltilebilir.

Asus Tablet Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Diğer tüm elektronik aygıtlarda olduğu gibi tablet modellerinde de tercih yapılırken, öncelikle hangi kullanım amacına hizmet edeceği belirlenir. Gündelik kullanımlara uygun, yüksek kamera ve ekran çözünürlüğü arayan kişiler orta segment Asus tablet modellerinden tercih edebilirken, yüksek grafik detayına sahip oyunlar oynamayı hedefleyen kişiler ise performans cihazları seçer. Ayrıca iş için tablet kullanması gereken kişiler ise Asus tablet modelleri arasından batarya dayanıklılığının ön planda olduğu cihazları seçebilir. Tablet ile beraber telefon işlemleri de yapmak isteyenler, uygun desteği sunan farklı model türlerini tercih edebilirler.

Oyun ve benzeri performans gerektiren işlemler yapmak isteyenler sadece tabletin donanımsal gücüne değil, yazılımsal olarak Android sürümü gibi detaylara da dikkat etmelidir. Gündelik kullanımlarda işlemler gerçekleştirmeyi planlayanların ise kamera ve ekran çözünürlüğü gibi detayların yanı sıra depolama alanının genişliğine de dikkat etmesi uygun olur. Ayrıca iş kullanımları sırasında görüntülü konuşma yapması gereken kişilerin ön kamera özelliklerini göz önünde bulundurması gerekir. Sürekli olarak cihazı yanında taşıması gereken kişilere ise uygun ağırlıkta tablet tercih etmesi önerilir.

Asus Tablet Fiyatları ve Modelleri

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Asus
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Lenovo
  5. Everest
  6. Hometech
  7. Powerway
  8. Casper
  9. Alcatel
  10. Exper
  11. Huawei
  12. Reeder
  13. Vestel
  14. Concord
  15. Dark
  16. Fluo
  17. Ultrapad
  18. C5 Electronics
  19. Codegen
  20. Gigaset
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 5. İşletim Sistemi Tabanı
 6. Ekran Boyutu
 7. İşletim Sistemi
 8. Max Ekran Çözünürlüğü
 9. Kamera Çözünürlüğü
 10. Wi-Fi
 11. Mobil Bağlantı
 12. Arttırılabilir Hafıza
 13. Ram Kapasitesi
 14. Kamera
 15. İşlemci Çekirdek Sayısı
 16. Hafıza Kartı Tipi
 • Marka Asus
DSACategoryId/2147483646/3000500/3008012/asus
BAŞA DÖN