Atlet & Fanila

Atlet ve fanila modelleri kadın ve erkekler için fonksiyonelliğiyle ön plana çıkan ürünler arasında yer alır. İç giyim ürünü olarak değerlendirebileceğiniz tasarımları modeline, hava durumuna ve bulunduğunuz yere göre tek başına da kullanabilirsiniz. Erkekler için siyah, beyaz ve gri; kadınlar içinse siyah, beyaz ve ten rengi modeller ön plandadır. Kısa kollu, uzun kollu, askılı, V yaka, sıfır yaka ve benzeri kriterlerle birbirinden ayrılan ürünler kaliteli dokunuşlarla size ulaşır. Pamuklu, elastan, viskos ve mikrofiber kumalarla tasarlanan modeller kolay kullanımlıdır. 

Erkek Atletlerinde Fonksiyonel Seçenekler

Erkeklerin her kıyafetlerinin içine giydikleri atletler son derece rahat ve kullanışlı ürünlerdendir. Yazın terlemenizi, kışın üşümenizi engelleyen tasarımlar yumuşak dokularıyla size rahatlık sunar. Kıyafetlerinizle teniniz arasında bariyer oluşturan atletler gün boyu üzerinizde kalsa bile rahatsızlık hissetmezsiniz. Midromodal içeren, pamuklu, likralı ve ribanalı modellerin de yer aldığı fanila çeşitleri ile teniniz nefes alırken konforun tadını çıkarabilirsiniz. Aralarında doğa dostu kumaşlardan oluşan tasarımların yer aldığı atletler arasında günlük kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Kolsuz modeller ve yarım kollu olanlar yaz aylarında havuz kenarında, sporda, evde ve daha birçok ortamda kullanımınıza uygun seçenekler arasındadır. Atletler arasında sportif alternatifler de yer alır ve antrenman esnasında maksimum konforla performansınızın üst noktalarını deneyimlemenizi sağlar. 

Fanila kullanırken unutmamamız gereken bazı detaylar var: 

  • Fanilaları çamaşır makinesinde renklerine uygun deterjanlarla yıkayabilirsiniz. 
  • Modelleri asarak kurutabilirsiniz. 
  • Slim fit atletleri gömleklerin ve ceketlerin içinde değerlendirebilirsiniz.
  • Bedeninize uygun tasarımları seçmeniz size daha şık bir görünüm kazandırır.
  • Termal tasarımları soğuk havalarda kullanarak vücut ısınızı koruyabilirsiniz.

Tarzınızı Tamamlayan Modeller

Kadın fanila ve atlet modelleri giysilerinizi tamamlamanız açısından önemlidir. Ten rengi, beyaz, siyah ve daha birçok renk ürünle rahatlığın ve konforun keyfini sürebilirsiniz. Her tarz kıyafetin içine katman giysi olarak kullanabileceğiniz tasarımları ceketlerin içinde değerlendirerek farklı tarzlar oluşturabilirsiniz. Ribanalı modeller, pamuklu seçenekler, farklı yakalara sahip tasarımlar ve daha birçokları gardırobunuzun en sık kullanılan iç giyim ürünlerindendir. Termal kadın atletleri de dağda, kış sporları esnasında ve çok soğuk havalarda kullanımınıza uygun modellerdendir. Yün fanila çeşitleri de kış aylarının adeta kurtarıcıları olarak öne çıkar. Likralı kumaşlardan üretilen tasarımlar vücudunuzu bütünüyle sararak ortaya hoş bir görünümün çıkmasına vesile olur. 

Kadın modellerinde dikkate almanız gereken bazı noktalar var:

  • Askılı dizayn edilen ürünlerin askı boyları ayarlanabilir özelliktedir.
  • Açık renk kıyafetlerinizle beyaz ve ten rengi atletleri, koyu renklilerle gri ve siyah olanları kullanabilirsiniz.
  • Kol boylarına ve yaka modellerine göre değişiklik gösteren çok sayıda ürün bulunur.
  • Emzirme atletleri yeni doğum yapan kadınlar için ideal tasarımlardandır. 
  • Ürünler kol boylarına, yaka tarzlarına, kesimlerine göre farklılık taşır.

Fanila &Atlet Fiyatları 

Fonksiyonellikleriyle öne çıkan ürünler hayatınıza kolaylık getirir. Arzu ederseniz pijamaların üzerine yatak giysisi olarak da kullanabileceğiniz tasarımların tercihinize göre üzerinize oturan ya da bol seçenekleri vardır. Her bakımında rahat kullanım imkânı sağlayan atlet ve fanilaların her bedene uygun alternatifi size sunulur. Pijamalarınızın üzerine yatak kıyafeti olarak da kullanabileceğiniz modeller terinizi emer ya da üşüdüğünüzde alt katman giysisi olarak size ekstra koruma sağlar. Ceketlerinizin içinde kullanacağınız slim fit beyaz ya da siyah atlet ile sportif şıklıklar yaratma şansınız olur. Fanila ve atlet fiyatları modellerine göre farklılık gösterebilir. Ürünlerin markaları, kumaş kaliteli fiyatlandırmada etkilidir. Ürünler tek başına ya da setler halinde satışa sunulur. Tüm modelleri inceleyerek beğendiklerinizi kendiniz ve sevdikleriniz için hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Atlet & Fanila

14 ürün listeleniyor
Özkan Underwear
Tutku
Elif Çamaşır
Adn Underwear
Derya Kurşun
Zeyland
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?