Avcı Gömlekleri

Birçok erkek için bir tutku olan avcılık sporu kolay bir faaliyet olmadığı gibi öncesinde iyi bir hazırlık gerektirir. Doğanın sert koşulları ile karşılaşmayı göze alan avcılar tüm bu zorluklara göğüs gerebilecek donanıma sahip olmadığı takdirde kötü sonuçlarla karşılaşabilir. En önemli kısımlardan biri ise avcıların kıyafet tercihidir. Avcılık faaliyeti sırasında maruz kalınabilecek her türlü olumsuzluğa karşı vücudu muhafaza eden, dayanıklı kıyafetler seçilmeli. Kara av malzemeleri konusunda yüzlerce ürünü barındıran hepsiburada.com avcı gömlekleri kategorisinde tam da avcıların ihtiyaç duyduğu ürünleri sunuyor.
Avcı gömlekleri kategorisinde yer alan birbirinden kaliteli gömlekler, kaliteli materyallerden imal edilmiş nitelikli kumaştan üretilir. Avcılar için son derece ergonomik bir tasarıma sahip gömleklerin kumaş gerginliği atışta yıpranmayacak şekilde ayarlanır. Darbe emebilecek elyafı içeren avcı gömlekleri, vücut güvenliği için önem arz eder.
Her türlü iklim koşuluna uygun avcı gömlekleri de bu kategoride yer alıyor. Soğuk havalarda ısıyı muhafaza edecek şekilde veya sıcak havalarda terlemenin etkisini düşürecek şekilde işlev gören gömlekler mevcut. Manşet, robalı veya skoç kumaştan üretilmiş modellere sahip avcı gömlekleri, doğaya uygun şekilde pastel tonlara sahip. Dilediğiniz rengi seçebilir hatta kamuflaj gömleği de tercih edebilirsiniz.
Spor outdoor kategorisinde büyük avantajlar sunan hepsiburada.com kalitesiyle bu gömleklere sahip olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken hemen sipariş vermek.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Avcı Gömleği Fiyatları

58 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 58 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/22008494/22008551