Aveeno, cildinizi beslemek ve dengelemek için bütünsel sağlık çözümleri ve terapötik ürünler üreten dünyanın önde gelen cilt bakım markalarından biridir. 1945'te iki Amerikalı kardeş, Sidney ve Albert Musher’ın yulafın kuru ve tahriş olmuş cildi iyileştirme gücünü keşfetmesi ile doğan Aveeno markası; doğal bileşenlerden cildinizi yeniden dengeleyen ve yenileyen ürünler sunar. Kurulduğu günden günümüze, sadece yulaf değil, klinik kanıtlarla desteklenen faydalı doğal içeriklere sahip cilt bakım ürünleri ile cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapar ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur.

Tüm Aile İçin Kapsamlı ve Doğal Bakım

Aveeno; vücut, yüz, saç ve bebek bakımı kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Üçlü yulaf kompleksi ve doğal shea yağı gibi malzemeler içeren cilde dost vücut ve yüz bakımı ürünleri cildin doğal nemini tazeler. Pürüzsüz, yumuşak ve doğal olarak sağlıklı olmasını sağlar. Kuru, normal, yağlı ve hassas ciltler gibi farklı cilt tipleri için özel olarak formüle edilmiş ürünleri ile standart cilt bakımından daha fazlasını sunar. Akne, egzama ve hassas cilt sorunlarının neden olduğu şikâyetlere karşı geliştirilen özel bakım serileri ile hem sizin hem de ailenizin tüm cilt bakım ihtiyaçlarını özenle karşılar. Güneşin UV ışınlarının neden olduğu zararlı etkilerden korunmak için güneş koruyucu serisi de bulunan Aveeno, çinko oksit içerikli SPF 50 koruma faktörü ile koruyucu bir bariyer oluşturur.

24 Saat Boyunca Yoğun Nemlendirme

Aveeno günlük nemlendirici losyonlar, 24 saat yoğun nem sağlarken cilt tarafından saniyeler içinde emilir. Hafif ve nefes alabilir bir his ile cildi derinlemesine besler. Sadece bir uygulama cildinizin yumuşak, pürüzsüz ve doğal olarak sağlıklı görünmesini sağlar. Kokusuz ve hipoalerjenik formülü sayesinde hassas ve kuru ciltleri güvenle nemlendirir. Daha sağlıklı görünen bir cilt için Aveeno nemlendirici yüz yıkama ürünlerini tercih edebilir, cildinizi temizlerken doğal nemini koruyabilirsiniz.

Doğal Özlerle Formüle Edilen Doğal Bebek Bakım Ürünleri

Aveeno vücut yıkama ürünleri, şampuanlar, el ve yüz mendilleri, losyon ve kremler, banyo ürünleri ve güneş ürünleri olmak üzere geniş bir bebek bakım ürünü ailesine sahiptir. Tüm ürünler bebeğinizin hassas cildini beslemeye, yatıştırmaya ve korumaya yardımcı güvenli bileşenler içerir. Yulaf özü başta olmak üzere tamamen doğal maddelerle formüle edilen Aveeno bebek ürünlerinin etkinliği 80'den fazla klinik çalışma ile kanıtlanmıştır.

Egzama İçin Özel Bakım: Eczama Therapy

Egzama genellikle ellerde, ayaklarda, dirseklerde dizlerde, ayak bileklerinde ve bileklerde görülen bir cilt rahatsızlığıdır. Ayrıca bebeklerin yanaklarını, çenesini, göğsünü, alnını veya saç derisini de etkileyebilir. Aveeno Eczama Therapy gibi klinik olarak kanıtlanmış bir solüsyonla düzenli banyo ve nemlendirme içeren günlük cilt bakımı, bebeğinizin şikâyetlerini hafifletmeye yardımcı olur. Kaşıntı ve tahriş gibi egzamanın neden olduğu sorunlar için geliştirilen yulaf özlü Eczama Therapy serisi bebek bakım ürünleri, kokusuz formülüyle bebeğinizin kaşıntılı ve kuru cildini doğal bileşenlerle destekler. Hızlı rahatlama sağlar. Nemlendirici losyonlar 24 saat nemlendirici etkisi ile bebeğinizin cildini uzun süreli sakinleştirir. Cilt yıkama ürünleri tahriş olmuş kuru cildi iyileştirmeye ve yenilemeye yardımcı olur. Cilt bariyerine zarar vermeden doğal bir bakım yapar.

Bebeğinizin Cildi Kadar Doğal Banyo Ürünleri

Aveeno bebek şampuanı ve bebek losyonu, bebeğinizin nazik cildini besler ve her gün korunmasına yardımcı olur. Vanilya ve lavanta kokusuyla zenginleştirilen banyo ürünleri, bebeğinizin yatmadan önce rahatlamasını sağlar. Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm temizliği yumuşak bir formülle sağlayan Aveeno bebek şampuanları, hassas cilde sahip bebeklerin cildini kurutmadan temizler. Yatıştırıcı ve besleyici özellikleri ile bilinen doğal yulaf özü içeren şampuanlar, yoğun köpüğü ile eğlenceli bir banyo deneyimi yaşatır. Aveeno şampuanlar kolay durulanır. Bebeğinizin saçlarında hafif ve taze bir koku bırakır. Sabun içermeyen formülü ile gözleri yakmaz. Hipoalerjenik bir bebek yıkama ürünü arıyorsanız, Aveeno bebek şampuanları ile bebeğinizin günlük bakımını yumuşak bir şekilde yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aveeno

95 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar