Avon, güneş kremleri & losyon ürünleri ve güneş yağları ile müşterilerine etkin ve konforlu bir cilt bakımı sağlamayı hedefliyor. Bu ürünler sayesinde hem cilt sağlığının korunması hem de kozmetik açıdan güzel görünmesi sağlanıyor. 

Avon Güneş Kremi & Losyon

Avon güneş kremi & losyon ürünleri ile cilde yüksek ultraviole koruması sağlanıp uzun süreli olarak cildin zarar görmesine engel olunuyor. 30 faktörden 50 faktöre kadar düşük ve yüksek koruma özelliğine sahip Avon güneş kremi ve losyonları çocuk ve yetişkinlere özel ayrı ürünler olarak raflarda yerini alıyor. Günlük kullanımda 30 faktör ve altı uygun olurken yoğun güneş altında geçen tatillerde 50 faktör değerindeki güneş kremlerinin kullanımı tavsiye ediliyor. Bu koruma faktörleri sayesinde zararlı UV ışınları cilt üzerinden yansıtılarak ışınların cilde nüfus etmesinin önüne geçiliyor.

Çocuklara özel üretilen Avon güneş kremleri E ve B vitaminleri içermekte olup onların duyarlı cildine yönelik hassasiyete sahip ürünler olarak ön plana çıkıyor. Böylelikle tatillerde veya dışarı aktivitelerinde çocukların cildinde uzun süreli tam koruma sağlanması hedefleniyor. Bu ürünler sayesinde cilt yanmadan, soyulmadan ve tahriş olmadan güneş altında çeşitli aktivitelerde bulunmak mümkün kılınıyor. Ayrıca yoğun nem verme özelliğine sahip bu güneş kremleri, tatillerde denizin tuzlu suyu ile havuzun klorlu suyunun cilt üzerindeki negatif etkilerine karşı bir kalkan görevini görerek cildi çok yönlü olarak koruyabiliyor. 

Avon'un müşterilerine sunduğu ürün grupları arasında güneş losyonları da yer alıyor. Özellikle güneş sonrası uygulanan ferahlatıcı losyonlar sayesinde hem konforlu bir deneyim yaşanabiliyor hem de cilt bronzluğu korunarak cildin yoğun şekilde nemlendirilmesi sağlanıyor. Avon güneş koruyucu ürünleri güneşli bir günün her anında rahatlıkla kullanıma uygun ve rahatsızlık hissi vermeyen bir yapıya sahip güneş kremleri arasında yerini alıyor.

Avon Güneş Yağı

Avon güneş yağı, müşterilerine kısa sürede istenilen bronzluğu sağlamayı vadediyor. Dermatolojik olarak test edilmiş ve tüm cilt tiplerine uygun bu ürünler ile kısa sürede, uzun süre kalıcı bronzluğu yakalamak daha kolay hale geliyor. Avon güneş yağı sayesinde saatlerce güneş ışınlarına maruz kalmadan kısa sürede bronzlaşma fırsatı yakalanıyor.

Hem kadınların hem de erkeklerin tercih edebileceği Avon güneş yağı cildi sağlıklı bir şekilde nemlendirirken kurutmadan ve yakmadan bronz bir tene sahip olmayı sağlıyor. Tüm vücuda uygulanabilen güneş yağları ile sağlık bir şekilde ve kısa sürede bronzlaşmak mümkün hale geliyor. Bu yağ sayesinde hem ışıltılı bir bronzluğa sahip olmak hem de güneşin etkisi ile vücutta D vitamini aktif hale getirmek mümkün oluyor. Kızarıklıklara, güneş yanıklarına ve soyulmalara maruz kalmadan yaz aylarının trendi olan bronzluğun kolayca elde edilmesi sağlanıyor.

Ayrıca Avon güneş yağı, etkili ve sağlıklı bir şekilde cilde nüfus ettiği için tüm vücutta uzun süre kalıcı bir bronzluk meydana getiriyor. Bu sayede uzun bir süre güneş altında kaldıktan sonra cildin tahriş olması ve haliyle soyulması ile oluşabilecek görüntü bozukluğunun, başarısız bronzlaşmanın önüne geçiliyor. Üstelik ideal boyutlarda üretilen Avon güneş yağlarından ailece faydalanılması için de ekonomik bir avantaj sunuluyor. 

Uygun faktörlü Avon güneş kremini sürüp ultraviole kalkanını oluşturduktan sonra Avon güneş yağını da uygulayarak sağlıklı bir şekilde ve kısa sürede ideal bronz tene kavuşmak mümkün oluyor. Özellikle bronzlaşmak için güneşin en yoğun etki ettiği saatlerde güneşlenmek tercih edilmesi sebebiyle her iki ürünün bir arada kullanılması çok daha etkin sonuçları oluşturuyor. 

Avon Güneş Kremi ve Yağları

29 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Avon
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Bioderma
  9. Babe
  10. Solante
  11. Vichy
  12. Cumlaude Lab
  13. Hawaiian Tropic
  14. Roc
  15. Uriage
  16. Hamilton
  17. Nuxe
  18. Cosmed
  19. Daylong
  20. Arko
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ürün Puanı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Avon
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/avon
BAŞA DÖN