Annenin ve bebeğin hayatına konfor ve güvenlik katma amacıyla yola çıkan Baby2go, modern tasarımları ve tüketici dostu yaklaşımları nedeniyle tercih ediliyor. Çok yönlü kullanım avantajı sunan tasarımları, özellikle dar alanları bebeklerin aktif bir şekilde kullanımlarına sunuyor. Baby2go oyun parkı çeşitleri, oyun başta olmak üzere, bebeklerin uyku ve pek çok ihtiyacına hoş bir alternatif oluyor.

Baby2go Oyun Parkı Fiyatları

Birbirinden kullanışlı çocuk ve bebek ürünleri sunan Baby2go, çok yönlü oyun parkı çeşitleri sayesinde evde bebekler için güvenli bir alan oluşturulmasına ortam hazırlıyor. Alüminyum kasası sayesinde hem hafif hem de dayanıklı olan ürünler, bir beşik gibi kullanılabiliyor. İhtiyaç duyulduğunda birkaç basit değişiklikle eğlenceli bir oyun alanına ya da bez değiştirme standına dönüşebiliyor. İstendiği takdirde hamak haline dönüştürülebilen ürün, müzik çalan ışıklı dönence yardımıyla bebeklerin uykuya geçişlerini kolaylaştırıyor.

Baby2go oyun parkı fiyatları, sunduğu çok yönlü kullanım nedeniyle oldukça uygun rakamlara denk geliyor. Bebeğin doğumundan itibaren güvenle kullanılabilen ürünler, tek bir ürün fiyatına beşik, bez değiştirme standı, oyun alanı ve hamağın sunduğu işlevselliği bir araya getiriyor. Özellikle dar ve küçük alanları bebek odası olarak değerlendiren aileler için az yer kaplayan bir çözüm oluyor.

Mp3 çalarla çalışan ışıklı dönence, beşik fonksiyonunda kullanılabilen sallanma aparatı, değiştirilebilen/takılıp çıkarılabilen tekerlekleri ve sunduğu tüm diğer artılar sayesinden Baby2go oyun parkı fiyatları avantajlı rakamlara denk geliyor. Cep ve çıkarılabilen parçalarla desteklenen pratik kullanımı, istenilen özelliklerin en yüksek verimle kullanılabilmesine olanak tanıyor. 

Baby2go Oyun Parkı Çeşitleri

Baby2go oyun parkı çeşitleri, bebeğin cinsiyeti ile birlikte ev dekorasyonuna göre seçim yapmaya olanak sağlamak adına pek çok renk alternatifini bir arada barındırıyor. Mavi ve pembe gibi klasik bebek ürünü renklerinin yanı sıra; lacivert, siyah, kırmızı, lila, mor ve pek çok diğer renkte seçim yapmanıza yardımcı oluyor. Katlanabilen ürünler, fazla yer kaplamıyor. Kolay taşıma çantası ile birlikte istenilen her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Özellikle yerini yadırgayan bebekler için benzersiz bir çözüm olan kolay taşınma, Baby2go oyun parkının sunduğu konforu her yerde yaşamalarına olanak tanıyor. Diğer taraftan bebeğin düzeninin bozulmasının da önüne geçiyor.

Ergonomik alüminyum iskelet yapısı ve kolay temizlenebilen kumaştan oluşan ürün grubu, hijyen konusunda annelerin içini rahatlatıyor. Silinerek kolayca temizlenen kumaşı, leke tutmuyor. Ara katı 9 kilogram, alt değiştirme kısmı 11 kilograma kadar çeken oyun parkları, bebeğin doğumundan sonra uzun yıllar kullanılabiliyor. Ara kat takılı değilken 15 kilograma kadar çeken ana ünite, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile beklentileri karşılıyor. Oyun parkı olarak kullanıldığında fermuar yardımıyla oyun kapısı açılabiliyor. Bebek oyun oynamaktan yorulduğunda sevimli peluş oyuncaklarla desteklenen müzikli dönence yardımıyla rahatça uykuya dalabiliyor. 

Ergonomik kumaş tasarımı, bebeğin güvenliği ve konforu için her şeyin düşünüldüğünü gösteriyor. Yumuşak materyallerle desteklenen kumaş yapısı, oyuncak cebi gibi pek çok ayrıntı ile zenginleştiriliyor. Kolayca kurulan ve kullanılan ürün grubu, kısıtlı bütçelere sahip aileler için de ideal seçenekler arasında yer alıyor. Tekerlekleri yardımıyla ev içinde kolayca yer değiştirilen ürün, kullanılmadığı zamanlarda tek bir hareketle katlanıp kaldırılabiliyor.

Hayatınızı kolaylaştıracak, bebeğinizin konforunu ön plana alan ve farklı kullanım alanları ile birden fazla mobilyaya ihtiyacınızı ortadan kaldıracak bir ürün arıyorsanız Baby2go'nun oyun alanı çeşitlerine bir göz atabilirsiniz. Cıvıl cıvıl renkler ve kullanışlı modeller içerisinden hoşunuza giden bir modeli hemen sipariş edebilir, bebeğinizin güven içinde oynamasını garanti altına alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baby2go Oyun Parkı ve Park Yatak Fiyatları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
DSACategoryId/2147483639/23017045/baby2go