Baby Alive

Baby ‌Alive ‌Dolls ilk kez ‌1973'te piyasaya çıktı. Bebekler, su ile karıştırılması gereken küçük yiyecek paketleri ile gelmişti. Bebeği kaşıkla besledikten sonra ağzın yukarı ve aşağı gitmesi ve yiyecekleri yemesi için bebeğin arkasındaki bir kolu kullanmanız gerekirdi. Bebek yemeği yedikten sonra yiyecek bebeğin içinden geçecek ve bebek bezine çıkacaktı. ‌1992'de ilk konuşan ‌Baby ‌Alive ‌Doll çıktı. Bebek otomatik olarak yemeği yedi, arkasında hiç kol yoktu. 1995 yılında ‌Baby ‌Alive bebeğinin yeni bir sürümü çıktı. Bu bebek konuşmazdı ve lazımlık, atıştırmalıklar ve meyve suyu kutuları ile gelmişti. 2006 yılında ‌Baby ‌Alive ‌Doll yeniden piyasaya sürüldü. Çeşitli ‌Baby ‌Alive Bebekleri çıktı. Konuşan ve bebek sesi olanlar, yemek, tarama ve hatta sadece yatmak için olanlar bile mevcut.

Bebek İçin Özel Yemek

Sadece bebekle birlikte gelen özel yemekleri kullanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzun özel yiyeceğin kendisi için değil sadece bebek için olduğunu bildiğinden emin olmalısınız. Gıda zararlı değildir. Ayrıca bebeğin yudum kaplarını veya şişelerini su dışında bir şeyle doldurmamak da önemlidir. Bardakları veya şişeleri başka bir şeyle doldurmak, düzgün temizlenmezse bebeğin içinde küf veya bakterilerin büyümesine neden olabilir. ‌Baby ‌Alive bebeklerin çoğu kolayca temizlenebilir. Sabun ve su ile silinebilen plastikten yapılırlar.

Neden ‌Baby ‌Alive

‌Baby ‌Alive Bebekler, çocuklara sosyal anlayış ve dil becerileri gibi temel becerileri kazandırır. Çocuğunuzun eylemlerine yanıt veren bebekler, erken dili teşvik etmenin ve çocuğunuza bebeğe baktığı için empati öğretmenin mükemmel yoludur. Odaklanmayı teşvik eden ve çocukların oyun yoluyla öğrenirken becerilerini geliştirmelerine izin veren bebekler, çocukların yeteneklerini ve kim olduklarını keşfetmelerine yardımcı olmak için harika bir yoldur. Banyodan konuşmaya kadar gerçekçi eylemlerde bulunan bebekler kritik sosyal becerileri geliştirmek için fayda sağlar. Çocuklar da kendi ailelerinde gördükleri gibi annenin veya babanın rolünü üstlenmeye hazır olabilir.

Tercihe Bağlı Birçok Bebek Türü

Çocuğunuzun her oynayışında yeni yiyecek paketleri olsun istemiyorsanız, yeniden kullanılabilir yiyecekler veya sadece su kullanabilirsiniz. Gürültüden kaçınmak için gürültü yapmayan bir bebek bulabilirsiniz. Dağınıklık istemiyorsanız, sesler ve yüz ifadeleri yapan bebekler iyi seçeneklerdir. Konuşan bebek yerine sadece bebek sesleri yapan oyuncak iyi bir uzlaşma olabilir.

Ek Ürün Fırsatı

‌Baby ‌Alive bebekleriniz için ekstra çocuk bezi, çerez paketleri, kıyafetler ve şişeler temin edebilirsiniz. Ayrıca büyük boyutlu çocuk bezi işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Aşağıda listelenen bazı aksesuarlar isteğinize bağlı olarak hizmetinize sunulmuştur.

  • Canlı Bebek Bezi Paketi: Bu paket, 6 çocuk bezi ile birlikte gelir ve her boyutta kullanılabilir. Çocuğunuzun bebekle ne kadar oynadığına bağlı olarak çocuk bezlerinden geçerken hemen görünen bir ‌Baby ‌Alive arayışındaysanız ekstra çocuk bezine sahip olmak isteyebilirsiniz.
  • Canlı Bebek Giysi Paketleri: Çocuklar bebeklerini giydirmeyi sever. ‌Online ve perakende mağazalarda satın alabileceğiniz birçok kıyafet vardır, böylece çocuğunuz farklı kıyafetleri giyen bebeklerinden sıkılmayacaktır. Bu sevimli sette bir etek, şort, pantolon, elbise ve üç tişört bulunuyor. Bu kıyafetler 12-14 inç arasındaki ‌Baby ‌Alive bebeklerine uygundur.
  • Bebek Oto Koltuğu ve 16 inç bebekler için ‌2'li Paket ‌Sippy Kupası Paketi (Pembe): Bu 2 yudum fincan paketi özellikle ‌Baby ‌Alive Bebekler için yapılır. Bu yudum kapları manyetik değildir, suyu bebeğin ağzına sıkmanız gerekir. Bunlar sadece taklit oyun içindir. Bu paket ayrıca 16 inç'e kadar bebekleri tutabilen bir bebek taşıyıcısı ile birlikte gelir. Çocuklar, bebeklerini taşımak için veya bir beslenme sandalyesi olarak kullanabilir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baby Alive

146 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler