Outdoor sporlardan belki de en zevklisi olan balık avına gönül verenlerdenseniz, başarılı bir av için balık av malzemeleri arasında iyi bir olta takımı ve tecrübeden sonra en büyük yardımcınızın balık bulucular olduğunu da bilirsiniz. İşte size deniz ve av teknolojileri üzerine uzman, dünyaca ünlü markaların balık bulucular konusunda geldikleri son nokta!
Bu kategoride sunulan farklı özellik ve modellerdeki balık bulucular arasından size uyacak bir tanesini mutlaka bulacaksınız. Avlanma alışkanlıklarınıza, tarzınıza ve tabii hangi balığı avladığınıza göre, 180 metre derinlikten 700 metre derinliğe kadar sonar tarama yapan balık bulucular, sizlere en iyi özellik, güç ve fiyat kombinasyonlarıyla sunuluyor.
Dilerseniz 8 seviyeli gri tonlama yapan dilerseniz de süper parlak renkler sunabilen ekranlara sahip olarak tercih edebileceğiniz balık bulucular, sizlere balıkları derinlikleriyle görüntüleyebilme, ekran resmini hafıza kartında saklayabilme, sonar kaydı tutabilme, ekran işaretleme gibi birçok işlevsel özelliğin yanı sıra yakınlaştırma, geniş ya da dar hüzme görüntüleme, büyük rakamlı görüntüleme ve kişiye özel bilgi kutucukları dizilimi gibi oldukça geniş kişiselleştirme olanakları da sunuyor. Kategoride yer alan balık bulucular; derinlik, sıcaklık, akü, balık alarmları ve “waypoint”e ya da hedefe varış, rota dışına çıkma, sürüklenme uyarıları gibi işinizi kolaylaştıracak birçok özellikle sizlerin, detaylarla uğraşmadan sadece avınıza odaklanmanıza olanak sağlıyor.
Hızlı ve kolay dip taraması ve balık hedeflemesi yapmanızı kolaylaştıran balık buluculardan size en uygununu seçin ve teferruatla aklınızı meşgul etmeden, sadece tecrübenizi konuşturup balıkları avlamanın keyfini çıkarın.

Balık Bulucu Fiyatları

26 ürün var
 1. Markalar
  1. Humminbird
  2. Garmin
  3. Deeper
  4. OPAX
  5. Fsbt
  6. IPG
  7. Fish Finder
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/22007483
BAŞA DÖN