Garmin markası ev ve yaşam ürünleri, kişisel bakım, telefon, yapı market ürünleri üretir. Markaya ait pek çok teknolojik ürün, yenilikçi özellikleriyle kullanıcıların beklentisini karşılar. Bisiklet, akıllı saat, navigasyon gibi pek çok türde ürünü piyasaya sunan marka farklı avantajlarıyla kolaylık sağlar. Garmin, teknolojik ürünlerinde yeni nesil müşterilerinin beklentilerini karşılar. Garmin saat modelleri klasik ve modern görünümlere sahiptir. Bilekliklere farklı bir yorum katan marka, kullanıcıların günlük işlerini kolaylaştıracak özellikler ekler. Garmin nabız bandı nabız ölçümü, kalp frekanslarının öğrenilmesi amacıyla kullanılır. Spor sırasında kalp ritminizin nasıl ilerlediğini, harcadığınız kalori miktarını nabız bantları, bileklikler yardımıyla görebilirsiniz. Köpekleri takip etmeyi sağlayan takip cihazları, GPS, navigasyon gibi pek çok ürün Garmin tarafından kullanıcılara sunulur. Ayrıca askeri saat, balık bulucu navigasyon gibi çeşitli ürünler de mevcuttur. Markaya ait yol bilgisayarı, dalış saati, bileklik, araç kamerası, navigasyon, askeri saat, kamera seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilir, bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Garmin Modelleri

Garmin teknolojik ürünlerinde fonksiyonel özelliklere yer verir. Saat ve bilekliklerine farklı bir yorum getiren marka, günlük işlerinizi kolaylaştırmayı amaç edinir. Garmin akıllı saat tasarımları klasik ve modern görünümleriyle her tarza hitap eder. Kalp atış kontrolü sağlayan, sağlığınızı takip etmenize yardımcı olan akıllı saat modelleri sayesinde spor alışkanlıklarınızı geliştirebilirsiniz. Sportif aktivitelerinizi canlandıracak Garmin akıllı saat modellerinde farklı renk seçenekleri bulunur. Kırmızı, mavi, sarı, gri, siyah gibi pek çok renk seçeneğini değerlendirerek kişisel zevklerinize uygun olanları satın alabilirsiniz. Garmin akıllı bileklik modellerini farklı kıyafetlerle kombinleyebilir ve farklı aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Garmin koşu saati koşu sırasında harcanan kaloriyi belirlemeyi sağlar. Garmin yol bilgisayarı farklı ekran boyutlarına, SSD kapasitelerine, sistem belleğine ve işlemci tipine sahiptir. Ürünlerin işlemci modelleri, ekran kartı özellikleri, optik sürücüleri, kart hafızaları farklılık gösterir. Yol bilgisayarı araç içerisinde kullanılan ve yol hakkında bilgi veren cihazlardır. Araca ait yakıt, hız gibi değerleri gösterir ve sürüşü konforlu hale getirir. Araç seyir sistemi yardımıyla sürüşünüzü güvenli kılabilir ve araç içinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Garmin dalış saatleriyle her dalgayı kolaylıkla yakalayabilir, videosunu çekebilirsiniz. Ürünler akıllı telefon veya bilgisayar ile eşleştirilerek de kullanım sağlanabilir. Garmin araç kamerası araç sürerken meydana gelen kaza, çarpışma gibi tüm olayları kaydeder. Geniş hafızasıyla aracınızın veya başka araçların kaza durumlarında tanık görevi görür.

Garmin Ürünlerinin Özellikleri

Garmin ürünleri renk seçenekleri ve her tarza hitap eden tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Garmin GPS özellikli balık bulucular, balıkçıların tercihi olur. Avlanma sırasında kolaylık sağlayan, balıkların bulunduğu alanı belirleyen Garmin cihazları kullanıcıların beklentisini karşılar. Garmin balık bulucu net ve dikkat çekici görüntüler alarak hedefe yönelmeyi sağlar. Çift açılı ayna tasarımı, sonar cihazı ve haritalama yazılımı balık bulucuları fonksiyonel hale getirir. Harita oluşturma ve saklama gibi işlevlere sahip olan cihazları kullanarak rotalar oluşturabilir, tekne hızınızı görebilirsiniz. Güneş ışığında okunabilir ekranı ve sezgisel kullanıcı arayüzü kullanıcılara kolaylık sağlar. Ara noktaların işaretlenmesi, kıyılarda veya derinlerde balık arama sırasında bölgenin özel bilgilerinin ortaya çıkarılması gibi avantajlara sahiptir. Garmin dalış saati modelleri sualtı maceralarını yüksek performanslı hale getirir. Kendi performansınızı ölçebilir, istatistiklerinizi ve dalış sırasında harcadığınız kaloriyi takip edebilirsiniz. Ürünlerde yer alan akıllı saat özellikleri günlük kullanımı işlevsel hale getirir. Uzun pil ömrüyle birkaç gün boyunca kullanılabilir. Modellerde farklı dalış modları ve özelleştirilebilir uygulamalar yer alır. Görmek istediğiniz alanı daha detaylı incelemek için ek ekran özelliğini kullanabilirsiniz. Verilerinizi uzun süre depolamak ve incelemek için dalış günlüğünden yararlanabilirsiniz. Modellerde farklı spor uygulamalarını destekleyen arayüzü bulunur. Yüzme, koşu, bisiklet, yürüyüş ve daha fazla aktivite için Garmin ürünlerini kullanabilirsiniz. Garmin bileklik kalp frekansı bazlı olarak kalori hesaplaması yapar. Yol bulmaya yardımcı olan GPS özelliğiyle yürüdüğünüz alanları takip eder. Markaya ait takip cihazları ile kaybolan evcil hayvanınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Garmin köpek takip cihazı evcil hayvanların takip edilmesi ve kontrol altına alınması maksadı ile kullanılır. Köpek takip cihazlarında uyku teknolojisi, kullanıcı arayüzü, düğmeli tasarım, izlemeyi kolaylaştıran basit ekran bulunur. Erişilebilir ve basit özelliklere sahip köpek takip cihazları cep telefonu kullanılmadığı zamanlar evcil hayvanları kontrol altına almayı sağlar. Arazi üzerinde ayarlama yapabilir, köpeklerinizin gittiği yönü tespit edebilirsiniz.

Garmin Fiyatları

Zamanı öğrenmek ve spor aktiviteleri sırasında ne kadar kalori harcandığını hesaplamak gibi amaçlarla akıllı saat ve bileklikler kullanılır. Ürünler yürüyüşte, koşuda, spor salonunda, okulda, iş yerinde kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanır. Saat ve bileklik tasarımlarında farklı detaylar bulunur. Şerit, kordon, lens özellikleri hakkında detaylı bilgi alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Oval, dikdörtgen, kare ürünleri inceleyebilir kişisel zevklerinize uygun olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Garmin markasına ait bileklik ve saat modelleri dayanıklı tasarımları, su geçirmez özellikleriyle dış etkenlere karşı koruma sağlar. Kalp frekansınızı öğrenmek, kalori hesabı yapmak amacıyla ürünleri kullanabilirsiniz. Günlük antrenman tavsiyesi veren, dinlenme danışmanı sağlayan, günlük aktiviteleri hesaplayan akıllı saatler kullanıcıların ihtiyacını karşılar. Su geçirmez özelliğe sahip, titreşimli, uyku takibi sağlayan, sesli görüşme özelliği bulunan akıllı saat, bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Garmin askeri saat kolay takıp çıkarılabilir yapısı, uyumlu kordon tasarımıyla beğeni kazanır. Asker saati ve kordon modelleri şık tasarımıyla erkek kullanıcıların ilgi odağı olur. Ürünlerin kordon uzunluğu ve kalınlığı farklılık gösterir. Kullanıcılar, ürünlerin kullanımı ve özelliklerinin yanı sıra “Garmin nedir?” sorusunun da yanıtını arar. Garmin, teknolojik ürünleriyle beğeni kazanan ve yeni nesil müşterilere hitap eden bir markadır. Garmin kamera ve dalış günlüğü gibi yeni nesil teknolojik özelliklere sahip ürünler, kullanıcıların beklentilerini karşılar. Garmin fiyat özellikleri incelendiğinde kullanıcıların ürünlerden memnun olduğu görülür. Garmin saat fiyatları saatin sahip olduğu teknolojik özelliklere, tasarımına, kalitesine göre değişiklik gösterir. Bütçenize uygun, kendi zevklerinizi yansıtan bir akıllı bileklik, saat seçimi yapabilirsiniz. Farklı ekran boyutlarına sahip marka ürünleri içerisinden ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Garmin online alışveriş yoluyla kullanıcılara uygun fiyat avantajları sunar. Hepsiburada üzerinden Garmin navigasyon fiyatlarına erişebilir, kullanıcı yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun bir ürün seçimi yapabilirsiniz.

Garmin Akıllı Saatleri Nasıl Olmalıdır?

Ürün seçimi yaparken öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta uyku ve nabız ölçümü, kalp frekans takibi, spor egzersizleri uygulamaları yer alıp almadığıdır. Modellerde yer alan spor aktivitelerini inceleyebilir, cihazlarınızla saati eşleştirerek işlevsel bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Garmin Akıllı Saatlerinde Hangi Özellikler Bulunur?

Adımsayar, GPS, sesli görüşme, müzik değişimi, titreşim, uyku takibi, kamera gibi özellikler bulunur. Dalış modu, spor uygulamaları, dinlenme danışmanı, animasyonlu egzersizler de vardır. Dalış saatlerinde yoga, uyku ve nefes çalışması gibi egzersizler yer alır.

Garmin Navigasyonları Ne İşe Yarar?

Garmin navigasyonları ve takip cihazları ayrıntılı yol bulma, haritalandırma gibi özellikler sağlar. İsteğe bağlı haritalandırma özelliğiyle yön bulmayı kolaylaştırır. Araç içinde yol bulmayı ve sokak, rota belirlemeyi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Garmin

158 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Telefon
Spor Outdoor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Akıllı Ev & Yaşam
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler