İsmini kurucuları Gary Burrell ve Min Kao’dan alan Garmin, pek çok farklı alanda dayanıklı, akıllı ve pratik çözümler sunan ürünleriyle tanınan, dünyanın önde gelen markalarından biridir. 1989 yılında kurulan firma, havacılıktan denizcilik sektörüne, sportif faaliyetlerden otomotiv sektörüne kadar birçok alanda hizmet sunar. Ürettiği GPS özelliğine sahip ürünler ile kendini kanıtlamış olan Garmin, geliştirdiği akıllı saatler ve aktivite takip ekipmanları ile de spor ve doğa tutkunlarının tercih ettiği markalar arasında yer alır.

Garmin Outdoor GPS Ürünleri İle Güvenle Gezinin

Garmin GPS ürünleri sahip olduğu navigasyon teknolojisi ile en zorlu ortamlarda bile güven içinde gezinmenize imkan sağlar. Garmin el tipi GPS modelleri, uzun süreli pil ömürleri ve kaliteli ekranları ile ön plana çıkar. İçerisine önceden yüklenmiş haritalar sayesinde gezindiğiniz arazinin tüm ayrıntılarını avucunuzun içine sığdırır. Ayrıca Garmin GPS modelleri pusula, altimetre ve barometre özelliklerine de sahiptir. Mobil cihazlarınız ile eşleştirebileceğiniz Garmin el tipi GPSler, rotaları, verileri ve planlamalarınızı incelemenize yardımcı olur. Garmin saat tipi GPS modelleri ise askeri standartlara göre üretilmiş olup her türlü arazi şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Gece görüş gözlüğü ile uyumlu ekrana sahip Garmin saat tipi GPSler bileğe takılabildiğinden elleriniz serbest şekilde dolaşmanıza olanak sağlar.

Çok Yönlü Kullanım Olanağı Sağlayan Garmin Akıllı Saatler

Spor ve stili buluşturan saat teknolojisinin adresi Garmin, herkes için uygun akıllı saat modelleri ile ön plana çıkan bir markadır. Garmin akıllı saatler, değişen hava koşullarına ve farklı ortamlara dayanıklı olarak üretilir. Garmin akıllı saat modelleri, klasik veya spor tarz giyinmeyi sevenler için farklı tasarımlara sahiptir. Klasik görünümlü modellerin, akrep ve yelkovanlı analog sisteminin yanında gizli dokunmatik ekranları bulunur. Bu dokunmatik ekran sayesinde akıllı saatin tüm özelliklerini kullanıcıya sunar.

Move IQ özelliği ile donatılmış Garmin saat modelleri, etkinlikleriniz esnasında otomatik olarak sizi takip etmeye başlar. Garmin Connect uygulaması ile tüm gün boyunca yaptığınız aktiviteleri akıllı telefonunuz vasıtasıyla gözden geçirmenize olanak sağlar. Move IQ teknolojisi, sahip olduğu otomatik hedefleme özelliğiyle sizi formda tutacak günlük adım hedeflerini belirler ve hareketsiz kaldığınız anlarda sizi uyararak harekete geçmeye teşvik eder.

Garmin akıllı saatler, bileğinizden kalp atış hızınızı ölçebilen Elevate teknolojisine de sahiptir. Bu sayede fiziksel aktiviteleriniz esnasında veya günün herhangi bir zamanında kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz. Garmin akıllı saatler, kalp atış ritminiz ile attığınız adım sayısından yaktığınız kaloriyi hesaplar. Ayrıca uyku izleme özelliği ile uyku kalitenizi iyileştirmenize yardımcı olur. Aynı zamanda bir stres takipçisi görevi de üstlenen Garmin akıllı saat modelleri, gün boyu stres seviyenizi takip ederek dengeli ve sakin bir gün geçirmenize katkı sağlar.

Garmin akıllı saatler, dijital ekranı sayesinde akıllı telefonunuza gelen tüm bildirimleri görmenizi sağlar. Size gelen mesaj, elektronik posta ve diğer bildirimlerden derhal haberdar olursunuz. Ayrıca, müzik listenizi saatinizden kontrol edebilme imkanı ile daha keyifli zaman geçirmenize yardımcı olur.

Farklı Alanlara Yönelik Garmin Ürünleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Garmin markasının dikkat çeken ekipmanlarından bir diğeri de köpek eğitim ve takip tasmalarıdır. Tüm köpeklere takılabilecek şekilde tasarlanan Garmin köpek tasmaları, köpeğinizin eğitiminde size yardımcı olur. Garmin bisiklet saatleri de her seviyedeki binici için uygun kullanım özellikleri sunan spor ekipmanlarındandır. Veri toplamanın ötesinde dinamik performans bilgileri de sunarak antrenman kalitenizi artırır. Garmin balık bulucu GPS modelleri ve sonar ekipmanları ise teknenizin etrafında ne olduğu konusunda size güvenilir bilgiler sunar. Balıkların yerini bildirmenin yanında, tekne hızınızı ölçer ve rotalar oluşturmanıza izin verir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Garmin

231 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Uyumlu Marka
 6. Renk
 7. Uyku Takibi
 8. Kalp Ritmi Ölçme
 9. Adımsayar
 10. Sesli Görüşme
 11. Yurt Dışından Ürünler
 12. Satıcı A-Z
 13. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön