Takım Çantaları

Balıkçılıkta kullanılmaya uygun şekilde imal edilen takım çanta modelleri sayesinde balık avlamak daha kolay hale gelir. İhtiyaç duyduğunuz ekipmanlar için özel bölmeler sunan bu çantalar yem, olta, misina gibi önemli gereçleri yanınızda güvenle taşıyabilmenize imkân sağlar. Hafif ve dayanıklı plastik gövde malzemelerinden üretilen el çantaları irili ufaklı bölmelerle gereksinim duyduğunuz ekipmanlara rahatlıkla erişebilmenizi sağlar. Av sırasında hızla hareket etmenizi gerektiren durumlarda düzenli bölmeleri etkili bir şekilde kullanarak işlerinizi kolaylaştıracak olan ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kullanışlı kapak sistemi aracılığıyla erişebileceğiniz bölmeler sayesinde balık tutmak için kullanacağınız ekipmanlara erişmek için daha az enerji harcarsınız. Sert plastik gövdeye sahip takım çanta çeşitleri dış etkilere karşı dayanıklı olduğu için konfor yaratır. Su geçirmeyen takım çantalar tekne avcılığı sırasında maruz kalabileceğiniz sulardan eşyalarınızı korumayı da başarır.

Yemlerinizi Organize Eden Çantalar

Şeffaf plastik malzeme ile üretildikleri için yemlerinizi, bölmeleri açmadan önce de görebilmenizi sağlayan takım çanta çeşitleri sayesinde kullanacağınız yemlere rahatça erişirsiniz. Avlamak istediğiniz balık türüne göre yanınızda getirdiğiniz farklı yemleri çanta üzerinden görerek ihtiyaç anında pratik şekilde oltanıza takabilirsiniz. Farklı sayıda bölmelere sahip takım çantalarını kullanarak çok sayıda balığı aynı gün içerisinde avlayabilirsiniz. Rapala gözlerinin derin yapılı tasarımı daha fazla yem yerleştirebilmeye yardımcı olur. Suni yemler için oluşturulmuş havalandırma gözenekleri ile çantanızın yapısı da korunur. Bu sayede yıpranmaya karşı dayanıklı bir takım çanta kullanmanın konforunu yaşarsınız. Tutamak aracılığıyla dikey şekilde taşıyabileceğiniz, az alan kaplayan takım çantalarını teknelerde ya da deniz kıyısında oltanızın yanına yatay olarak yerleştirebilirsiniz. Suni ya da doğal yemlerinizin boyutlarına göre değerlendirebileceğiniz bölmelerden yardım alarak av boyunca kullanacağınız yemleri düzenli bir şekilde dizebilirsiniz. 

Çok Sayıda Saklama Alanına Sahip Balıkçı Çantaları

Büyük yapıları ve ekstra ceplerle geliştirilmiş tasarımları sayesinde balıkçıların yardımına koşan takım çantalar tüm ihtiyaçlarınızı tek bir üründe toplayabilmenize olanak tanır. Sırt kayışları ve askılıklar aracılığıyla bu çantaları giyerek de av bölgesine doğru ilerleyebilirsiniz. Pratik biçimde taşınabilen ve askılık pedleri aracılığıyla omuzlarınızı ağrıtmayan takım çantalar konforlu bir kullanım için ideal özelliklerle dizayn edilmiştir. Dış kısımlarında fileli cepleri de bulunan modeller farklı avcılık gereçleri için uygun alanlar yaratarak balıkçıların takdirini kazanır. Suya karşı dayanıklılıklarıyla da beğeni toplayan giyilebilir çantalar hem karada hem de deniz üzerinde kullanılabilir. Tırtıklı tutma saplarından yararlanarak fonksiyonel özelliklere sahip saklama çantanızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Hava Sıcaklığına Direnç Gösteren Termos Çantalar

Avlanırken ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi alabilmenizi sağlayan besin ve içecekleri termos çantalarda saklayabilirsiniz. Soğuk ve sıcak özelliğe sahip modeller arzu ettiğiniz ideal ısı düzeyini sağlayarak av sırasında rahatlık yaşatır. Sıcak havalarda soğuk içecekler tüketebilmek için uygun olan termos çanta modelleri serinlemenize yardımcı olur. Soğuklarda içinizi ısıtacak besin ve içeceklerden faydalanabilmek için sıcak tutan termos çantaları tercih edebilirsiniz. Su geçirmezlik sağlayan dayanıklı kumaşlarıyla dikkat çeken bu çantalar aynı zamanda ekstra sağlamlaştırılmış dikişleriyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır. Hem cırt cırtlı hem de pedli tutma sapları aracılığıyla çantanızı rahatça taşıyabilirsiniz. Ana bölmesine fermuarları kullanarak kolaylıkla erişebileceğiniz balıkçı çantaları yük taşımak için uygun modeller de içerir. Sırt çantası olarak kullanabileceğiniz ve kamuflajlı tasarımlarıyla dikkat çeken şık çantalar olta yerleşimi için uygun noktalara sahiptir. Olta takma aparatlarını kullanarak bu çantalarda av için gerekli olan oltaları kolayca taşırsınız. Sırt destekli balıkçı çantaları eşyalarınızın yarattığı basıncı azaltır ve ortopedik bir kullanım yaşatır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Takım Çanta Fiyatları

1235 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 37 / 1235 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?