Duş alırken kullanılan olmazsa olmaz ürünlerin başında banyo fırçaları süngerleri lifleri gelir. Vücudunuza masaj yaparak keselenebileceğiniz ürünler ile günün yorgunluğunu atabilir, bedeninizin rahatlamasını sağlayabilir ve banyo sonrasında cildinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Banyo yaparken; sabunla köpürterek kullanabileceğiniz sırt masaj liflerini, saplı banyo fırçalarını, masaj etkili banyo süngerlerini, elinize geçirerek kullanabileceğiniz spa etkili eldivenleri, renkli lifleri ve doğal ipekten üretilmiş banyo keselerini tercih edebilirsiniz.

Banyo Fırçaları ve Süngerleri

Vücudunuzda biriken kirin cildinizden en iyi şekilde temizlendiğine emin olmak ve daha rahatlatıcı bir banyo yapmak istiyorsanız fırça, sünger ve liflerden faydalanabilirsiniz. İsterseniz duş jeliyle isterseniz de banyo sabunuyla kullanabileceğiniz ürünleri vücudunuza masaj yaparak kullanabilir, temizlenirken rahatlayabilirsiniz.

Renkli banyo liflerini, duş jelleri ile kolaylıkla köpürterek kullanabilirsiniz. Banyoda geçirecek çok vaktiniz yoksa ama yine de keselenip temizlik hissinin keyfine varmak istiyorsanız renkli banyo liflerini tercih edebilirsiniz. Banyoda uzun uzun keselenerek tüm gözeneklerinizin temizlenmesini ve cildinizin tazelenmesini istiyorsanız bir eldiven gibi elinize geçirerek rahatlıkla kullanabileceğiniz lifleri seçebilirsiniz. Bu lifleri banyo sabunları ile köpürtebilirsiniz. Vücudunuzu zarar vermeden arındırabileceğiniz bu liflerle keselenerek, gözeneklerinizde birikmiş olan kiri temizleyebilirsiniz. Keselenerek gözeneklerde birikmiş kir nedeniyle oluşabilen akne problemlerine karşı önlem alabilir ve cildinizi ölü hücrelerden arındırabilirsiniz. Keselenerek ayrıca kıl kökleriniz üzerindeki ölü deriyi temizleyerek batık oluşumunun da önüne geçebilirsiniz. Banyo keseleri ve liflerin yanı sıra sırtınız için sırt masaj lifleri ile saplı banyo fırçalarını tercih edebilirsiniz. Banyoda tek başınıza tüm vücudunuzu rahatlıkla ve keyifle temizleyebileceğiniz sırt masaj lifleri ve banyo fırçaları ile banyo keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Temizlik sırasında da en doğal ürünlerden vazgeçmeyenlerdenseniz doğal ipekten banyo lifleri ile asma kabağı lifinden üretilmiş banyo süngerlerini tercih edebilirsiniz. Kan dolaşımını hızlandırıcı masajlarda kullanılan asma kabağı lifini siz de banyonuzda kullanarak vücudunuzda selülit oluşumunun da önüne geçebilirsiniz.

Banyo Fırça ve Sünger Fiyatları

Haftada en az bir kez keselenerek vücudunuzun tertemiz, yenilenmiş ve tazelenmiş kalmasını sağlayabilirsiniz. Banyoda kese yaparken kullanabileceğiniz banyo fırça ve süngerlerini türlerine ve üretildiği maddelere göre değişen fiyatlarla bulabilirsiniz.

Renkli top liflerin yanı sıra; hassas ciltlere özel olan hipoalerjanik banyo süngerleri ile bitkilerden üretilmiş doğal içerikli liflere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Lif, fırça ve sünger seçerken cilt tipinize en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Hassas bir cilde sahipseniz, denizin saf derinliklerinden çıkarılmış doğal deniz süngerlerini kullanabilirsiniz. Deniz süngerleriyle hassas cildinize zarar vermeden, nazik bir şekilde cildinizi temizleyebilirsiniz. Temizlenmek kadar rahatlamak ve stresten arınmak için banyo yapıyorsanız masaj etkili selüloz süngerler ile çift taraflı masaj keseleri ile banyo yapabilirsiniz. Selülit probleminiz varsa; günlük kullanım ile selülit görünümünü azaltan ve cildi pürüzsüzleştiren süngerler ile peeling eldivenlerini tercih edebilirsiniz.

Duş jelleri ile renkli top lifleri rahatlıkla köpürtebilirsiniz; keseleri köpürtmek için ise banyo sabunlarını kullanabilirsiniz. Lif ve keselerin daha iyi köpürmesi için duş jeli ya da sabunu kullanmadan önce suyla ıslatabilirsiniz. Banyo yaparken cildinizin tahriş olmaması için; lif, kese, fırça ya da süngeri cildinize çok bastırmadan, masaj yapar gibi uygulayabilirsiniz. Kese ve liflerinizi daha uzun süre kullanmak için; banyo sonrasında ürünü sabundan arındırarak suyla durulayabilirsiniz.

Tüm vücudunuzu keseleyerek ölü deriden ve kirden arınabileceğiniz gibi yüzünüzün temizliği için yüz keselerini kullanabilirsiniz. Ham ipekten ya da saf selüloz gibi maddelerden üretilmiş yüz kesesi modellerini tercih ederek; hassas yüz ve boyun bölgesini temizleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Fırçası, Süngeri ve Lifleri

İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 5345 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012354/26012359