Bebek Ağız ve Diş Bakım

Bebeğinizin ağız ve diş sağlığı için üretilmiş olan setlerle çocuğunuzun ağrısız bir şekilde büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Dişleri çıkan bebeklerin duyduğu ağrıların azalmasına yardım eden bebek ağız bakım seti çeşitleri, çocuğunuzun canının yanmasını önleyebilmeniz için idealdir. Sağlıklı bir şekilde büyüyen dişler için de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bebeklere özel şekilde üretilmiş olan diş macunu ve diş fırçası çeşitleri, çocuğunuzun küçük ağzı ile uyumlu özelliklere sahiptir. Bebeklere zarar verebilecek maddeleri içermeden özenle formülize edilmiş olan diş macunları, diş fırçalama işlemlerini güvenli bir şekilde yerine getirebilmenizi sağlar. Benzer şekilde, çocukların damak ve diş yapısına uyumlu tasarlanmış olan fırçalarla da emniyetli ve konforlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bebek ağız bakım ürünleri arasındaki diş fırçaları, çocuğunuzun bakımını kolayca yerine getirebilmeniz için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Kavrama kolaylığı yaratan diş fırçaları, hassas ve ince kıllardan oluşan tasarımlarıyla bebeklerin narin dişlerine emniyetli bir şekilde temas eder. Aynı zamanda yıpranmaya karşı da dayanıklı olan diş fırçaları, uzun süreli bir biçimde kullanabileceğiniz aksesuarlar arasındadır.

Diş Sağlığı için Bebek Ağız Bakım Ürünleri

Diş çıkarma döneminde olan çocukların diş ağrılarını azaltmaya yardım eden ürünler, bebeğinizin kendisini daha iyi hissetmesine katkı sağlar. Özenle tasarlanmış ve ergonomik olarak üretilmiş diş topları sayesinde bebeğinizin dişlerindeki ağrıları minimize edebilirsiniz. İyileşme gücünün artmasına da yardım eden diş topları, homeopatik tedavi için uygun olan ürünleri kullanımınıza sunar. Aynı zamanda diş çıkaran çocukların kullanabilmesi için elverişli olan diş macunlarından yararlanarak da bebeğinize yardımcı olabilirsiniz. Özel olarak formülize edilen diş macunları, diş temizliğinin yanı sıra ağrıların azalmasına olan katkılarıyla da ebeveynlerin beğenisini kazanır. Mandalina ve portakal gibi özel tatlarla formülize edilmiş olan diş macunları, çocukların kolayca kullanabilmesi için idealdir. Doğal aromalı tadı ile çocukların diş fırçalama alışkanlığı edinmesine katkı sağlayan diş macunları, anne babaların kontrolünde güvenli bir şekilde kullanılabilir. Farklı gramajlara ve farklı aromalara sahip olan alternatif ürünler arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Organik sertifikası almaya hak kazanmış diş macunlarının yanı sıra ürünün çeşitli testlerden başarıyla geçtiğini gösteren belgelere sahip ürünlerler de güvenli kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünleri ile Çok Yönlü Fayda

İçeriklerinde yer verdikleri maddelerle diş etlerinin güçlenmesine katkı sağlayan diş macunları, ağız yaralarının iyileşmesi için de destek olur. Böylece bebeğinizin ağız ve diş sağlığını kolayca koruyarak güvenli bir kullanım yaşayabilirsiniz. İçeriklerinde alkol, sentetik tatlandırıcı, sülfat gibi maddelere yer vermeyen diş macunlarını tercih ederek bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz. Kutularında ve tüplerinde geri dönüştürülebilir materyallerden yararlanılan diş macunları sayesinde doğaya da katkıda bulunabilirsiniz. Kolay açılabilen kapakları ile ebeveynlerin beğenisini kazanan diş macunları, kısa bir sürede gerekli macunu diş fırçasına sürebilmenize yardımcı olur. Hava almadan korunan tüpler, diş macunlarını güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için idealdir. Aynı zamanda bebek ağız bakım setleri ile de çeşitli diş macunlarına sahip olabilirsiniz. Bu setler sayesinde hem diş fırçası hem de diş macunu içeren bir sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda bardaklığa da sahip olan modelleri tercih ederek diş macununu ve diş fırçasını bir arada saklayabilirsiniz. Ekstra yumuşak kıllarla üretilmiş diş fırçaları, çocuğunuzun kavrayabilmesi için son derece küçük ebatlarda üretilmiştir. Diş fırçalarının mini ebatlarda olması bu ürünleri banyonuzdaki çeşitli alanlara kolayca yerleştirebilmenizi sağlar.

Diş Minesini Koruyan Ağız Bakım Ürünleri

Özel formülleri ile diş minesinin korunmasına yardım eden diş macunlarını tercih ederek çocuğunuzun zevkli bir şekilde kullanabileceği ürünlere sahip olabilirsiniz. Ağzı yakmayan ve tatlı bir tada sahip olan bebek diş macunları, çocuğunun küçük yaşlardan itibaren bu ürünlerle tanışmasını sağlar. Kırılgan diş minesi özelliğine sahip çocuklar için ideal olan modellerle bebeğiniz için üst düzey koruma yaratabilirsiniz. Paraben içermeden üretilen diş macunları, renklendirici ve sakarin gibi maddelere de formüllerinde yer vermedikleri için ebeveynlerden tam not alır. Vegan etiketi ile üretilmiş diş macunları da ağız bakım ürünleri arasında bulunan seçeneklerdendir. Aromasız şekilde imal edilen ve bebeklerin acı bir tat duymasını önleyen formülleri ile öne çıkan diş macunları da bulunur. Bebeklerin ve çocukların istemsizce yutabileceği diş macunu parçalarının zarara yol açmaması özenle geliştirilmiş olan doğal formüllü diş macunları, çocukları için ekstra güvenli bir kullanım yaşamak isteyen anne babaların tercihidir. Yaban mersini, aynısefa gibi bitkilerin özlerini içeren doğal formülleriyle birçok fayda sağlayan diş macunları sayesinde kötü koku oluşumuna karşı da etkili bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanışlı Ağız Bakım Ürünleri Arasındaki Diş Fırçaları

Rengârenk diş fırçalarını içeren setlerden yararlanarak bebeğinizin beğenisini kazanacak çok sayıda diş fırçasına sahip olabilirsiniz. Dikkat çekici ve şık tasarımları ile bebeklerin ilgisini kolayca çeken bu diş fırçaları, kavrama kolaylığı yaratan silikon gövdeleri ile avantajlı bir kullanıma olanak tanır. Islak ellerle de rahatlıkla kullanılabilen diş fırçaları sayesinde bebeğinizin ellerinin kaymasını engelleyebilirsiniz. Farklı yaş gruplarına özel şekilde imal edilen diş macunları, boyutlarına göre birçok alternatifi size sunar. Özel olarak yuvarlatılmış kıllara sahip olan diş fırçaları, bebeklerin dişlerine narin bir dokunuş sağlar. Pamuksu yumuşaklıktaki kıllardan oluşan diş fırçaları sayesinde diş etlerinin zarar görmesini ve tahriş olmasını engelleyerek bebeğiniz için maksimum rahatlık yaratabilirsiniz. Yedek başlıklı diş fırçası setleri ile de çocuğunuz için yararlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Yıpranan diş fırçalarını yedek başlıklarla değiştirerek kolayca kullanabilirsiniz.

Pratiklik Yaratan Bebek Ağız Bakım Ürünleri

Silikon şeklinde üretilmiş olan parmak fırçalarını işaret parmağınıza takarak bebeğinizin dişlerini fırçalayabilirsiniz. Silikon gövdeleri ile dayanıklılık kazanan parmak fırçaları, uçlarında yer alan ince ve yumuşak kıllarla avantaj yaratır. Bu kıllar sayesinde dişleri kaşınan çocuğunuzun rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. Kapaklı kutulara sahip olan diş fırçaları sayesinde ürününüzü hijyenik bir şekilde saklayabilirsiniz. Açılıp kapanabilir kapak sistemine sahip olan ürünler sayesinde bebeğiniz için son derece temiz ve pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda musluk suyunu kullanarak hem diş fırçasını hem de onun kutusunu kısa bir sürede temizleyebilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünleri ile Çürüme Karşıtı Kullanım

Huş ağacında bulunan ksilitol ile üretilmiş olan diş macunlarını kullanarak çürüme sorununa yol açan bakterileri çocuğunuzun ağzından temizleyebilirsiniz. Aşındırma oranı düşük olan maddelerin kullanılmasıyla üretilen diş macunları, diş dokularına zarar vermeden temizleme ve bakım işlemlerini yerine getirir. Florid içermeyen formülleri ile diş macununu tüküremeyen çocuklar için de ideal bir yapı kazanan ürünler, bebeğinizin diş bakımını periyodik olarak yerine getirebilmeniz konusunda size kolaylık sağlar. Formüllerinde meyve karışımı tatlarına yer veren diş macunları, çocukların diş fırçalamayı sevmesine ve zevkle fırçalama işlemlerini yerine getirmesine katkıda bulunur. İçeriklerinde papatya özü bulunan diş macunları da ferah kokuları ve acı olmayan tatları ile bebeğinizde rahatça kullanabileceğiniz ağız bakım ürünleri arasında bulunur. İçeriklerinde nane yağına ve calendula bitkisine yer veren diş macunları, ferahlatıcı ve hassasiyet yaratan formülleri ile çocuğunuz için ideal olan seçeneklerden bir diğeridir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

944 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Bebek Bakım ve Sağlık
Bebek Bakım ve Sağlık
Bebek Ağız ve Diş Bakım
Bebek Ağız ve Diş Bakım
Bebek Diş Fırçası
Bebek Diş Fırçası
Bebek Diş Macunu
Bebek Diş Macunu
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 944 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/80383016