Sahne Işıklandırma, Şov

Sahne şovlarında ve hazırlamak istediğiniz gösterilerde kullanabileceğiniz ışıklandırma sistemleri ile konuklarınıza heyecan verici bir deneyim yaşatabilirsiniz. Aynı zamanda tiyatrolarda kullanılabilmeye de uygun olan ekipmanlarla beraber gerçekçi efektler oluşturabilirsiniz. Farklı tonlarda ışıklar sunabilen lamba modelleri, sahneyi dilediğiniz şekilde aydınlatabilmeniz için idealdir. Gün batımı lambaları ile zamanın geçişini sembolize ederek izleyicilerinize gerçekçi bir deneyim yaşatabilirsiniz. Gün batımındaki gibi ışığın şiddetinin azalmasını sağlayan bu lambalar, seyircilerinize güneşin batmakta olduğu hissini geçirebilmenize yardım eder. Sahnenize doğru kurarak kullanabileceğiniz bu lambalar, açısını dilediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz ürünleri içerir. Böylece farklı fiziksel özelliklere sahip olan sahneleri yaratıcı ve konforlu bir şekilde kullanarak şovlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Geniş bir tabana sahip olan gün batımı lambaları, devrilme ve denge kaybı gibi sorunlara karşı koruma yaratır. Aynı zamanda hafif olan bu ürünler, taşıma işlemlerinde konfor kazanabilmenizi sağlar. Lambaların gövdelerinde yer alan tutacak kısmını kullanarak sahne aksesuarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Sahne Işıklandırma Sistemleri ile İzleyicilerinizi Etkileyin

Farklı tonlarda ve farklı şiddette ışık yayabilme özelliğine sahip olan sahne lambaları ile beraber arzu ettiğiniz atmosferi kolayca yaratabilirsiniz. Sahneler arası geçişleri daha belirgin kılmak için her sahnede farklı bir ışık tonunu tercih edebilirsiniz. İniş çıkışların olduğu anlarda ışıkların yanıp sönmesini ya da ton değiştirmesini sağlayarak bu önemli anları daha da dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Parlamacak şekilde üretilmiş olan LED ampullere sahip olan lambalar, sahnede gözünüze ışığın batmasını önler. Böylece şovunuzu rahatça sürdürmeye devam edebilirsiniz. Sahneye olduğu gibi duvarlara ve zemine ışık yaymak adına da sahne lambalarının beğeni toplayan özelliklerinden faydalanabilirsiniz. USB güç kaynağı yardımıyla çalışabilen sahne lambaları, pratik bir şekilde gerekli olan elektrik enerjisine erişebilmenizi sağlar. Uzun kablolu ve anahtarlı şekilde üretilmiş olan lambalar, sahnenin size sunduğu alanı etkili bir biçimde kullanabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda stüdyo ortamında estetik fotoğraflar ve videolar çekmek için de sahne ışıklandırma sistemlerinin sunduğu olanakları değerlendirebilirsiniz.

Baloncuk ve Kar Makinesi Çeşitlerine Şov Malzemeleri ile Ulaşın

Gösterilerinize heyecan verici detaylar katmak için baloncuk ve kar makinesi modellerinden yararlanabilirsiniz. Sahne gösterilerinin yanı sıra partilerde ve kutlamalarda da kullanabileceğiniz bu ürünler, çocukların ve yetişkinlerin ilgisini çekmeyi başarır. Toksik olmayan maddelerle üretilmiş olan baloncuk sıvıları, makinenizi yerleştirip anında balonlar oluşturmaya başlayabilmeniz için idealdir. Kokusuz şekilde üretilmiş olmaları sayesinde baloncuk sıvılarını güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. Kapaklı bidon içerisinde yer alan baloncuk sıvılarını ihtiyaçlarınızla uyumlu oranda makinenize yerleştirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Benzer şekilde likit olarak imal edilmiş olan kar sıvıları ile kar makinenizi çalıştırabilirsiniz. Kolayca kar tanelerine dönüşen bu sıvılar, sahnede mevsim geçişlerini daha belirgin şekilde ortaya koyabilmenize yardımcı olur. Kar makinelerinin gövdelerinde yer alan tuşları kullanarak sıvınızın yaratacağı kar miktarını belirleyebilirsiniz. Böylece yoğun kar yağışı efekti ya da ufak ufak atıştıran kar efekti oluşturarak gösterilerinize zenginlik katabilirsiniz. Sahne ışıklandırma sistemleri fiyatları açısından size avantaj sağladığı için bu işlevsel ürünlere ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz.

Sis Makinesi Kullanarak Sahne Şovları Hazırlayın

Gizemli bir atmosfer oluşturarak izleyicilerinize heyecan verici bir deneyim sağlamak için sis makinelerinin etkisinden yararlanabilirsiniz. Metrelerce mesafeye ulaşabilen yapay sisler yaratan bu makineler, sahneyi gizemli bir havaya sadece birkaç saniyede bürüyebilmenizi sağlar. Geniş bir açıklığa sahip olan ağız bölümleri ile dikkat çeken sis makineleri, sahnede sis efektini hızlı bir şekilde oluşturabilmeniz için size yardımcı olur. Likit sis makinesi kimyasalını kullanarak sis efekti oluşturmanızı sağlayan bu ürünleri sahne ortamının yanı sıra geniş alanlarda da çalıştırabilirsiniz. Açık hava tiyatrolarında gösteri yaparken sahnenin arka kısmına yerleştirebileceğiniz sis makineleri ile gerekli sisi kolayca elde edebilirsiniz. Kablolu ve kumandalı şekilde üretilmiş olan modeller sayesinde pratik bir biçimde sis oluşturabilirsiniz. Farklı boyutlara ve farklı kapasitelere sahip olan sis makineleri arasından seçim gerçekleştirerek şovlarınıza zenginlik katabilirsiniz. Metal gövde özelliğine sahip olan modeller, darbelere ve dış etkilere karşı koruma yaratarak güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Hız Ayarlı Sahne Işıkları

Yanıp sönme aralığını belirleyebileceğiniz hız ayarlı sahne ışıkları ile beraber farklı gösterileri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Işığın hangi aralıkla yanıp söneceğini detaylı bir şekilde belirleyebilmenizi sağlayan bu ürünler, senkronizasyon oluşturarak gösterilerinizi daha etkileyici kılabilmenize imkan tanır. Etki alanları değişiklik gösteren modeller arasından seçim yaparak sahneninizin büyüklüğüne en uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz. Ayak montaj aparatı ile beraber üretilmiş olan sahne ışıkları, güvenli bir şekilde sabitleme yapabilmeniz için idealdir. Aynı zamanda hafif ve korunaklı gövdeleri ile de beğeni toplayan bu ışıklar, sahnenizin ışık zenginliği kazanmasına yardımcı olur. Güç butonu ile anında kullanıma başlayıp kullanımınızı dilediğiniz zaman durdurabilmenizi sağlayan sahne ışığı çeşitleri, sihirbazlık gösterilerinden tiyatro oyunlarına kadar birçok alanda kullanıcılarına hizmet verir. Aynı zamanda lazer ışıklarını da sahne şovlarınızda kullanarak gösterilerinizi zenginleştirebilirsiniz. Belirli bir alana doğru parlak ve dikkat çekici ışıkları ulaştırabilmenizi sağlayan lazerler, izleyicilerin dikkatini çekebilmeniz için size yardımcı olur. Birden fazla renkle ışık yayılımı sağlayan lazerler, rengârenk bir ortam oluşturabilmenize katkı sunar.

Video Çekerken Kullanabileceğiniz Sahne Işıkları

Sosyal medya hesabınıza yükleyeceğiniz videoları çekerken odanızı bir sahneye dönüştürmek için portatif ışık modellerinden yararlanabilirsiniz. Kameranızın çekim alanını aydınlatacak şekilde ayarlayabileceğiniz bu ışıklar, daha doğal ve net tonlar elde edebilmeniz için size yardımcı olur. Aynı zamanda farklı renklerde ışık yaymayı başaran bu ürünlerle birlikte konseptinize uygun şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Sabitleme kolaylığı sunan YouTuber stüdyo ışığı modelleri, yüzünüzün daha parlak ve canlı görünmesi için size destek olur. Böylece çekimleriniz izleyicilerinize daha estetik ve dikkat çekici şekilde ulaşır. USB girişi ile çalışan bu pratik yardımcılar, enerjiyi verimli kullanarak çekim boyunca gerekli ışığı oluşturmanızı sağlar. Masaüstü standı ile üretilmiş olan YouTuber stüdyo ışığı modelleri, çekim esnasında sarsılma ve devrilme gibi sorunlara karşı koruma yaratır. Kolları 360 derecelik bir açıyla bükülebilen stüdyo ışıkları, çekim ortamınıza en uygun şekilde ışık desteği elde edebilmenize olanak tanır. LED ışık desteği sunan bu ürünler, ışık tonlarını farklı sertliklerde değiştirebilmenizi sağlar.

Projeksiyon Lambaları ile Sahne Işıklandırması Yapın

Estetik bir ışıklandırma yapabilmeniz için üretilmiş olan projeksiyon lambaları, izleyicilerinizin sahneye odaklanmasını kolaylaştırır. Arkalarında yer alan ve açılıp kapatılabilen destek ayağı bölümü sayesinde bu lambaları açılı şekilde kullanabilirsiniz. Su geçirmez olarak geliştirilmiş modelleri tercih ederek açık hava aydınlatması da yapabilirsiniz. Böylece düğün törenlerinin ve partilerin gerçekleştirildiği ortamları son derece estetik bir biçimde ışıklandırabilirsiniz. Alüminyum radyatör ile geliştirilmiş olan projeksiyon lambaları hızlı ısı yayılımı sağlayarak ışığın parlak şekilde yansıtılmasına olanak tanır. Akıllı güç entegre devresi bulunan güvenli projeksiyon lambaları, elektrik gücünün dengelenmesini sağlayarak emniyet yaratır. Gövdesinde sertleştirilmiş cam panel desteğinden yararlanılan ürünler geçirgenliği arttırarak size verimli bir kullanım sağlar. Disko, düğün salonu, eğlence merkezi ve bar gibi alanlarda kullanılabilmeye uygun olan hareketli ışık sistemleri de seçiminize sunulan ürünler arasındadır. Hareketli başlıkları sayesinde farklı açılarda ışık sağlayan bu ürünler, ortamı daha renkli ve hareketli hale getirebilmenize imkân tanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sahne Işıklandırma, Şov

1732 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Kitap Film Müzik
Müzik & Müzik Aletleri
Müzik & Müzik Aletleri
Sahne Işıklandırma, Şov
Sahne Işıklandırma, Şov
Işık Sistemleri
Işık Sistemleri
Parti Ürünleri
Parti Ürünleri
Balon Makinesi
Balon Makinesi
Efekt Işık
Efekt Işık
Işık Kontrol
Işık Kontrol
Moving Head
Moving Head
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 28 / 1732 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?