Arabada Bebek Var Sticker

Ebeveynlerin bebeklerinin korunması için en çok özen gösterdiği konulardan biri olan araba içi güvenliğinin arttırılmasına destek olan stickerlar sayesinde, hem daha güvenli bir araca kavuşuluyor hem de daha özel ve özgün bir araca sahip olmak mümkün hale geliyor. Uzun ömürlü kullanım olanakları ve dayanıklı yapıları sayesinde anne babaları memnun bırakan bebek araba stickerları basit yapıştırılma özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Araba Stickerı Nasıl Yapıştırılır?

Araba yüzeylerine uyum sağlayabilmeleri adına özel olarak üretilen bebek arabası stickerları, pratik bir şekilde araca yapıştırılabiliyor. Ürünün kutusunu açtıktan sonra jelatin koruma bandı yavaşça kaldırılarak stickerın yapışkan tarafı ortaya çıkarılıyor. Bu işlemden sonra yapışkan kısmı bir parmak ile tutup otomobilin arzu edilen bölgesine sticker ürününü yapıştırmak gerekiyor. Son derece dayanıklı olan yapışkan yapıları aracın camına ya da gövdesine kolayca yapışıyor. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında hava koşullarına uyum sağlayan bebek için araba stickerları, aynı zamanda yağışlı havalara karşı da direnç göstererek yapışkanlık özelliğini korumayı başarıyor. Araçların hem iç hem de dış camlarına yapıştırılabilir olmaları sayesinde sürücülere kolaylık sağlıyor. Araba yıkanırken de formunu korumayı başaran stickerlar araç ile bütünleşen tasarımlarıyla kullanıcı memnuniyeti sağlıyor.

Bebek İçin Araba Stickerı Modelleri Nelerdir?

Bebek sahibi aileler için araçlarında bir bebek bulunduğunu vurgulamak büyük önem taşıyor. Sürücülerin daha dikkatli olması adına bir uyarı niteliği taşıyan bu stickerlar sayesinde ebeveynlerin içi daha rahat ediyor ve daha güvenli bir yolculuk deneyimi yaşanıyor. Ayrıca olası tehlikeli durumlarda araçta bebek olduğunun bilinmesi sayesinde otomobili inceleyecek görevlilerin önce bebeğin sağlığını güvence altına almayı çalışması sağlanıyor. Yapıştırmalı olarak kullanılan araba sticker bebek modelleri, boyutları ile fark yaratıyor. Aracın her noktasına uyum gösterebilen boyutlara sahip olmaları sayesinde arzu edilen bölgelere sticker yapıştırmak mümkün hale geliyor. Arabada bebek var sticker modelleri Türkçe ve İngilizce olarak sunuluyor. Bu sayede hem yerli sürücülerin hem de yabancıların arabada bir bebek bulunduğunu anlamaları kolaylaşıyor. Kız ve erkek bebeklere özel olarak üretilmiş olan arabada prens var ya da arabada prenses var gibi stickerlar bebeğin cinsiyetini vurguluyor. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri ile de daha vurgulu bir sticker kullanımı sağlanabiliyor.

Bebek İçin Araba Stickerı Esprileri Nelerdir?

Hem tamamen yapıştırılabilen hem de silikon aparat desteği ile cam ve metal yüzeylere uyum sağlayarak yapıştırılabilen araba için bebek stickerları, birbirinden güzel espriler taşıyarak eğlenceli bir görünüm sunuyor. Hem çizimleriyle hem de sahip oldukları yazılar ile espriler oluşturan bu stickerlar, görenlerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bebeklerin sevimli hayvanlarla eşleştirildiği özel tasarımlar sempatik bir görüntü yaratırken bebek ve ebeveynlerinin bir arada yer aldığı tasarımlar da beğeni topluyor. Arabayı bebeğin sürdüğü tasarımlar yolcuları tebessüm ettiriyor. Bebeklerin uyurken ya da biberondan beslenirken oluşturdukları görüntüleri tasarımlarına taşıyan tasarımlarla aracın üzerine ilgi çekiliyor. 

Bebek İçin Araba Stickerları Güvenli Mi?

Bebeklerin araç içinde daha güvenli bir şekilde yolculuk edebilmesini sağlamak için geliştirilen bebek araba stickerları ile çocukların varlığına daha çok dikkat çekiliyor. Bebek için araba stickerları dikkat çeken görselleri, akılda kalıcı yazıları ve göze çarpan renk tasarımları ile trafikteki diğer sürücülerin dikkatini toplamasına ve daha özenli bir sürüş gerçekleştirmesine destek olarak son derece güvenli bir yolculuk deneyimine katkı sağlıyor. Güçlü yapışkanları sayesinde aracın camından düşmeyerek uzun soluklu bir kullanıma imkan tanıdıkları için güvenli bir kullanım sağlıyorlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek için Araba Sticker

78 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 78 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?