Tulum

Bebeklerinin rahat edebileceği, çok yönlü kullanılabilecek ve kullanım konforu sunan bir kıyafet arayan ebeveynler, genellikle bebek tulumu modellerine bir şans veriyor. Omuzlarda, bacak arasında ya da ön kısmında çıtçıt ve düğme gibi detayların kullanıldığı tek parça bebek kıyafetleri, tasarım çeşitliliği sayesinde de ebeveynlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bebeklerin boyu, kilosu ve yaşı gibi detaylar göz önüne alınarak tasarlanan bebek tulumları, bebeğinizin uyurken, oynarken ya da çevreyi keşfederken hayatını tehlikeye atabilecek tüm detaylardan arındırılıyor. Saç bandı, bere ya da yelek gibi kıyafet ya da aksesuarlarla eşleştirilerek de satılabilen modeller arasından bebeğinizin yaşı ve kilosuna uygun bir adet seçebilir, bebeğinizin keyifle kullanacağı ve sevimli görüneceği bir kıyafeti dolabınıza katabilirsiniz. 

Sağlıklı ve Rahat Seçimler

Bebek tulumu çeşitleri, uyku ve oyun gibi farklı amaçlar göz önüne alınarak tasarlanabiliyor. Çoğunlukla %100 pamuk ya da %100 yün gibi doğal materyallerden üretilen modellerde, bebeğinizin rahatlığı için her detay düşünülüyor. Bebeğinize rahatça giydirmeniz, altını temizlemeniz ya da kolayca çıkarmanız için düğme, çıtçıt ya da fermuar gibi detaylar bebek tutumlarının üstüne stratejik şekilde yerleştiriliyor. Organik ya da ekolojik gibi farklı etiketlere sahip olabilen ürünler, sahip olduğu bazı sertifikalarla üretiminde sağlığa zararlı herhangi bir madde kullanılmadığını ya da bebeğinizin cildiyle dost olduğunu ortaya koyabiliyor. Bebeğinizin konforu ve sağlığı için doğal materyallerden üretilmiş modeller arasından seçim yapabilir, organik ham maddeler kullanılan modellere odaklanabilirsiniz. 

Uyku Tulumları

Çoğunlukla battaniye, eldiven ve bere çeşitleriyle bir araya getirilen uyku tulumları, bebeğinizin uyku sırasında dönüş gibi hareketler esnasında kendine zarar vermelerine engel olacak ve en konforlu uyku pozisyonda kalmalarını sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Genellikle ayak kısmı birleşik olan modeller, kolların da içeride yer aldığı bir tasarıma sahip olabiliyor. Yumuşak dokulu kumaşların yanı sıra yumuşak dolgulardan da faydalanılan uyku tulumu çeşitleri, bebeklerin uykuya dalışlarını kolaylaştırmak adına pastel renk tonlarında üretiliyor. Siz de dilerseniz takım olarak satılan bebek uyku tulumlarından tercih edebilir, bebeğinizin beşiğindeki yastıktan battaniyesine kadar uyumu yakalayabilirsiniz. 

Günlük Kullanım için Bebek Tulumları

Mevsim doğrultusunda ince ya da kalın kumaştan üretilebilen tulum modelleri, kol ve bacak uzunlukları değişen tasarımlarla ihtiyaç duyduğunuz modele ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Oyun ve gezme gibi durumlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz modellerde, sevimli hayvan ve kahramanların baskıları kullanılabiliyor, harf, hayvan, sayı, araba, şeker gibi desenler tercih edilebiliyor. Bebeğinizin kol ve bacaklarını rahatlıkla kullanmalarına yardımcı olacak detaylar içeren tulum çeşitleri, üst değişim ve alt temizleme durumlarında ebeveynlerin işlerini kolaylaştıran ayrıntılara sahip olabiliyor. Bebeğinize yakışan renk tonlarından farklı bebek tulumları satın alabilir, bebeğinize dünyayı rahatça keşfedebileceği kıyafetler giydirebilirsiniz. 

Özel Günler için Tulum Modelleri

Parti, kutlama, düğün ve diğer özel günler için tasarlanan bebek tulumları, bebeğinizin sempatik bir görünüme kavuşmasını sağlarken rahat etmesine de yardımcı oluyor. Kız çocukları için saç bantı ve erkek çocukları için papyon gibi aksesuarlarla zenginleştirilen tasarımlar, belirli konseptleri içerebiliyor. Bebeğinizin bir kaptan ya da peri kızı gibi görünmesine yardımcı olan modelleri, takım elbise ya da şirin bir gece elbisesini anımsatan tasarımlar takip ediyor. Kızınız için tül gibi detayların, oğlunuz için kravat gibi parçaların kullanıldığı tulum tasarımlarına bir şans verebilir, partinin yıldızı siz olabilirsiniz. 

Günün her saatinde kullanabileceğiniz farklı işlevlere sahip tulum modellerini bebeğinizin kıyafet koleksiyonuna dahil edebilirsiniz. Bebeğinizin uyurken, oyun oynarken, aile büyüklerini ziyaret ettiğinizde ya da dışarıda vakit geçirirken rahat etmesini garantileyebilirsiniz. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Tulumu Fiyatları

42 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 42 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?