Beneto

Beneto ile evinizde yararlanıp çocuk odasında değerlendirebileceğiniz ürünlerin yanı sıra çocuğunuzu açık havada sorunsuz bir şekilde taşımanızı sağlayacak gereçlere de ulaşırsınız. Kullandığı dayanıklı malzemelerle anne babalardan geçer not almayı başaran marka, çift yönlü olara sürülebilen bebek arabası modelleriyle çocuğunuzla beraber alıverişe ve parka gitmenizi, gezinti yapmanızı kolaylaştırır. Seyahat sistemine uygun Beneto bebek arabalarıyla az alan kaplayan ve işlevsel bir ürüne sahip olursunuz. Katlanma özelliğiyle beraber bebek arabalarını otomobillerin bagajlarına alabilmek de mümkün hale gelir. Çıkarılabilir tekerleklere sahip modeller, bagajı kirletmeden ve alandan tasarruf ederek arabayı taşımanızı sağlar. Çocuk odalarının vazgeçilmez üyelerinden biri olan beşik modelleri de üreten Beneto aracılığıyla kızınızı ya da oğlunuzu kısa sürede uykuya daldırabilirsiniz. Geniş yataklı beşikler korumalıklarıyla evladınızın düşmesini de önlemeyi başarır. Rahatça yerini değiştirebileceğiniz beşik çeşitleri, taşıma konusunda konfor oluşturan ayaklarıyla aynı zamanda dengeli ve güvenli bir yerleşime de olanak tanır.

Ergonomik Tasarımlı Beneto Ürünleriyle Kolaylaşan Bebek Bakımı

 • Bebek arabalarında sağlam ve kaymaya karşı dayanıklı bir yapıya sahip tutma kolları kullanan marka sayesinde çocuğunuzu güven içerisinde taşıyabilirsiniz.
 • Beneto marka bebek arabalarının tenteli tasarımı aracılığıyla olumsuz hava koşullarına karşı anında çözüm üretebilir, evladınızı yoğun güneş ışınları ve yağmur gibi zorluklara karşı koruyabilirsiniz.
 •  Yan ceplerin yanı sıra ana gövdesinin üzerinde bulunan ekstra ceplerle de çok sayıda gereci bir arada taşımanızı sağlayan bakım çantalarıyla çocuğunuzla beraber açık havada vakit geçirirken gerekli malzemeleri yanınıza alabilirsiniz.
 • Beneto mama sandalyeleri geniş yeme barlarıyla hem kâse hem de biberon, bardak gibi ürünleri yerleştirebilmeniz için uygundur.
 • Ev ve bahçe gibi alanlara kurup kullanabileceğiniz çocuk salıncakları geniş açılı ayaklarıyla oturma ünitesinin zemine sürtmesini ve dengesini yitirmesini önler.

Bebek Arabalarıyla Fonksiyonel Tasarım Özelliklerini Değerlendirin

Beneto'nun akıllı dizayn özellikleriyle geliştirdiği modern bebek arabaları çıkarılabilir parçalardan oluşur. Yıkanabilir minder özelliği sayesinde çocuğunuzu yatırdığınız minderi belirli aralıklarla yıkayıp mikrop, kir ve lekelere karşı korursunuz. Hem yatma hem de oturma pozisyonlarını bir arada sunan bebek arabaları aracılığıyla evladınızın çevreyi rahatça görebilmesini ya da uyku saatlerini aksatmamasını sağlayabilirsiniz. Baston şeklini alarak katlanabilen Beneto bebek arabası çeşitleri, alan kazandıran gövde yapılarıyla aynı zamanda basınca ve darbelere karşı da oldukça sağlamdır. Büyük tekerlerle toprak ve çim gibi alanlarda da yol alabilmenize yardım eden arabalar sepet özelliğiyle ürünün alt kısmında çantanızı saklayabilmeniz için uygun bir yapıya sahiptir. Emniyet kemeri aracılığıyla en değerli varlığınızın güvenliğini üst düzeye çıkararak çocuğunuzun sürüş esnasında oluşabilecek sarsıntılardan korunmasını sağlarsınız.

Evinizde Bebeğiniz İçin Konforlu Bir Yaşam Alanı Yaratın

Beneto marka beşik çeşitleri cibinlikle örtebileceğiniz gövdeleriyle haşerelere karşı korunaklı bir uyku alanı yaratmanızı sağlar. Hem sallanabilmeye hem de sabitlenebilmeye uygun yapılı tasarımlarıyla göz dolduran beşikleri çocuğunuzun uyku ya da oyun saatlerine göre işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. Beneto beşik modellerindeki bilyeli sallanma sistemi bebeğinizi pratik bir şekilde sallayıp uyutabilmenizi sağlar. Fermuarlı bebek çantalarıyla bez ve mendilleri yanınızda kolayca taşıyarak çocuğunuzun hijyeni için gerekli bakımı gerçekleştirebilirsiniz. Dayanıklı kumaşlarıyla uzun ömürlü bir kullanım yaratan bebek çantalarını askılık aracılığıyla taşıyabilirsiniz. Termo ceplerle biberonlar daha uzun süre sıcak kalır. Yükseklik ayarını kademeli şekilde yapabileceğiniz mama sandalyelerindeki kumaşlarda oluşan lekeleri nemli bezlerle silip ortadan kaldırabilirsiniz. Tekerlekli sistem sayesinde Beneto mama sandalyeleri kolay bir şekilde hareket ettirilebilir. Ayak dayanağını ayarlayarak çocuğunuzu mama sandalyesinde rahat ettirebilirsiniz. Aynı zamanda emniyet kemeri desteğini kullanıp çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beneto

2 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Taşıma Kapasitesi
 6. Satıcı
 7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön