Motosiklet Kışlık Eldiven

Motosiklet sürücülerine özel olarak üretilen eldivenlerle sürüş güvenliğinizi artırabilirsiniz. Yazlık eldivenler, kısa yapılarıyla parmaklarınızı açıkta bırakan modellere de sahiptir. Motosiklet kışlık eldiven çeşitleri elinizin tamamını sarar. Sürüş sırasında ellerinizin soğuk yüzünden hissizleşmesini önlemek için motosiklet eldiveni kullanmanız gerekir. Farklı renklerde üretilen eldivenler sayesinde giyiminizle ve motosikletinizle uyumlu ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Eldivenler gidona sıkıca tutunabilmenize yardım eder. Elleriniz terlese dahi eldiveninizin kaymaya karşı dayanıklı yüzeyiyle emniyetli bir sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Su geçirmeyen ürünler, motosiklet kışlık eldiven fiyatları bakımından bütçenize uygundur. Su tutmayan ve yağmur sonucunda ağırlaşmayan eldivenlerle güvenliğinizi koruyabilirsiniz.

Motor Sürücülerine Konfor Yaratan Ekipmanlar

Motosiklet kışlık eldiven çeşitleriyle uyumlu içlikleri kullanarak ellerinizi daha sıcak tutabilirsiniz. Eldiven içlikleri ısı yalıtımı oluşturarak sıcak kalmanızı sağlar. Hava alabilir eldivenler sayesinde uzun yolculuklarda ellerinizin terlemesini önleyebilirsiniz. Koruma yaratan kaplamalara sahip eldivenlerle ellerinizi darbelere karşı muhafaza edebilirsiniz. Sert plastik kaplamalarla dizayn edilen eldivenlerle konforlu bir sürüş gerçekleştirebilmeniz mümkün hale gelir. Hava kanallarıyla tasarlanan eldivenler parmaklarınızın ferahlamasına da yardım eder. Avuç içi korumalığı bulunan aksesuarları tercih ederek ellerinizin iç kısmını koruyarak gidonunuzu kavrayabilirsiniz. Bilek genişliğini ayarlamak için eldivenlerin cırt cırtlı bantlarını kullanmanız yeterlidir. Cırt cırtları fazla sıkmamaya dikkat ederek ellerinizi rahatça kullanabilirsiniz. Kolay yapışan cırt cırtlar yağışlı havalarda da verimli bir kullanım yaşamanıza olanak tanır.

Motosikletinizi Rahatça Kullanmanızı Sağlayan Aksesuarlar

Motosikletinizin gidonuna el koruyucuları takabilirsiniz. El koruyucular, eldiven kullanmadan ellerinizi soğuktan koruyabilmenizi sağlar. Rüzgârdan koruma işlevine de sahip olan ekipmanları gidon bölümüne kısa sürede monte edebilirsiniz. Ellerinizi, koruyucu aksesuarınızın deliklerinden içeriye geçirerek soğuk havadan etkilenmeden seyahat edebilirsiniz. Üstlerinde reflektör bulunan koruyucu ekipmanlar, gece saatlerinde de güvenli bir şekilde yolculuk yapabilmenizi sağlar. Kadınlara ve erkeklere özel olarak dizayn edilen kışlık eldivenler renkleriyle birçok çeşit yaratır. Bileklerinizi saran motosiklet eldivenlerini tercih ederek soğuğun ellerinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Cildi Koruyan Eldivenler

Kış şartlarında açık havada yolculuk yaparken ellerinizde eldiven bulunmaması yüzünden cildiniz çatlayıp kuruyabilir. Bu tip problemler yaşamamak için motosiklet kışlık eldiven modellerinden yardım alabilirsiniz. Yumuşak bir iç dokuya sahip olan eldivenler, ellerinizin tahriş olmasını engeller. İç yüzeyinde kaydırmaz malzemelerin kullanıldığı eldivenlerle motorunuzu sürerken kontrolü kolayca sağlayabilirsiniz. Deri malzemeyle üretilen şık eldivenler parlak ve estetik bir görünüme sahiptir. Parmak kısımları özel olarak tasarlanan motosiklet eldivenleri de bulunur. Bu eldivenler sayesinde telefonunuzun dokunmatik ekranında aksesuarınızı çıkarmadan işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kışlık eldiven modelleri farklı ebatlara sahip ürün opsiyonlarıyla tasarlanır. El ölçülerinize uyumlu aksesuarlarla motorunuzu keyifli bir şekilde sürebilirsiniz.

Soru 1: Motosiklet Eldivenleri Nasıl Giyilir?

Cevap 1: Oldukça esnek bir yapıya sahip olan motosiklet eldivenlerini cırt cırtlarını gevşeterek giyebilirsiniz. Ellerinizi ürünün içerisine geçirdikten sonra parmaklarınızın tam oturmasına dikkat etmeniz gerekir. Cırt cırtları yeniden yapıştırarak eldiveninizin yolculuğunuz boyunca sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.

Soru 2: Kışlık Motosiklet Eldivenleri Ne İşe Yarar?

Cevap 2: Kış koşullarının yarattığı zorluklara karşı ellerinizi motosiklet eldivenleriyle soğuktan koruyabilirsiniz. Kışlık motosiklet eldivenleri su geçirmez modeller sayesinde yağmurlu havalarda ellerinizin kuru kalmasını sağlar. 

Soru 3: Motosiklet Eldivenleri Nasıl Koruma Yaratır?

Cevap 3: Üst kısımlarında metalden ya da sert plastikten üretilmiş koruma noktaları bulunan eldivenlerle ellerinizi sürtünme sorununa ve darbelere karşı koruyabilirsiniz. İç yüzeyi daha konforlu hale getiren yumuşak dolgularla da elleriniz koruma altına alınır. Reflektörlere sahip motosiklet eldivenleri trafikte daha kolay fark edilmenizi sağlayarak güvenliğinizi artırır.


  • Kış motosiklet eldivenleri su geçirmez midir?

  • Kış sürüşü için bir çift eldiven seçtiğinizde, iki temel konuya odaklanmanız gerekir. Ellerinizi sıcak tutabilmeli ve ayrıca su geçirmez olmalıdır. Deri eldivenler tamamen su geçirmez oldukları için önemli bir tutuş performansı alabilirsiniz.
  • Kış sezonu için özel motosiklet eldivenleri şart mıdır?

  • Soğuk havalarla bir şekilde yüzleşmek istiyorsanız, kış eldivenlerine ihtiyacınız olacaktır. Kışın giydiğiniz eldivenler daha sıcaktır ve ellerinizi donmaya karşı koruyan bir yalıtımla birlikte gelir. Soru 3: Kış
  • Kış motosiklet eldivenlerini hangi kriterlere göre seçmeliyim?

  • En önemli hususlardan biri boyuttur. Sonra, deriden yapılmış eldivenler ile kumaştan yapılmış eldivenler arasında seçim yapabilirsiniz. Soğuk havada saatlerce ellerinizi gidonda tuttuğunuzda parmaklarınız donabileceğinden, iyi yalıtımlı modellere bakmayı da ihmal etmemelisiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Kışlık Eldiven Fiyatları

1904 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 1904 ürün
DSACategoryId/60002705/60008737/80273080/20029255/60005664