Uzun süreli yolculuklarda kişisel eşyaları taşımak için kullanılan bavullar, birçok anlamda kolaylık sağlıyor Genellikle altında tekerlekli bölümü ve çekme kolu bulunan bavullar; boy, tasarım ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösteriyor. Büyük, küçük ve orta boy olarak üç ebatta bulunan bavul çeşitleri, birçok farklı marka ve model seçeneği ile bulunabiliyor.

Benetton Bavul

1985 yılında kurulan ünlü İtalyan giyim markası Benetton, çocuk giyimden seyahat çantalarına kadar geniş bir koleksiyona sahip. Tekstil markası olarak kurulduğu günden günümüze kadar ürün yelpazesini genişleterek farklı alanlarda üretim yapan marka; kadın, erkek ve çocuklara yönelik spor ve sade tasarımları ile tanınıyor. Markanın geniş ürün koleksiyonunda yer alan seyahat çantası modelleri arasında ise ağırlıklı olarak bavullar bulunuyor. Benetton bavul çeşitlerinde farklı boylarda ve renklerde sert bavullar yer alıyor. Diğer ürün serilerinde de olduğu gibi bavul modellerinde de oldukça canlı renkleri kullanan marka, rengârenk bavul koleksiyonunu kullanıcıya sunuyor. Rengin yanı sıra tasarım açısından ise sert malzemeden üretilen ve rahat kullanım olanağı veren ürünler üreterek kalite bakımında da beğenilen özellikler taşıyor. Markanın bavul koleksiyonunda teknik nitelikleri değişen ürünlerde bulunuyor. Biçimsel açısından benzer olan fakat ufak teknik detaylar ile birbirinden ayrılan modeller, ayrıca üretildiği malzemeye ve taşıma özelliğine göre değişiklik gösteriyor.

Benetton Bavul Modelleri

Benetton bavul modelleri, sert yüzey ve hafif kumaştan üretilmiş bavullar olarak değişiyor. Sert malzemeden üretilen bavullar, darbelere karşı dirençli dış yüzeyi ile eşyalarınızı korumayı sağlıyor. Özellikle kırılabilir nitelikte değerli eşyaları taşımak için ideal olan sert bavullar, yüksek teknoloji ürünü olan dayanıklı malzemeden üretiliyor. Sert bavulların teker özellikleri ise modeline göre değişiyor. Genellikle alttan dört tekeri bulunan modeller, düz bir şekilde kolayca çekilebiliyor. Alt tekerleri ile birlikte yan bölümde alçak dörtlü ayak bölümleri bulunuyor. Bavul yere yan koyulduğunda bavula zarar gelmesini engelleyen ayaklar, ürünün uzun yıllar temiz ve zarar görmeden kalmasına imkân veriyor. Ürünlerin çekme kısımlarında ayarlanabilir çekme kolu bulunuyor. Kademeli çekme kolu taşımayı kolaylaştırıcı dörtlü teker sistemi ile birlikte konforlu bir kullanım sunuyor. Sert bavul modellerinin ebat ve iç tasarım özelliklerine bakıldığında ise iç kısmının kaliteli kumaştan üretildiği görülüyor. Kıyafetlerinizi güvenli taşımanıza imkân veren ürünlerin hacimleri ise fermuarlı bölmesi ile genişletilebiliyor. Aynı zamanda fermuarla ayrılan iç cepleri daha rahat bir şekilde kullanımı mümkün kılıyor. Bavulların boyutuna bakıldığında ise ürünlerin ebatları kabin boy, orta boy ve büyük boy bavullar olarak değişiyor.

Markanın ürünleri arasında dış yüzeyi sert bavul çeşitlerinin yanı sıra hafif kumaştan üretilen bavullarda bulunuyor. Uzun ömürlü hafif kumaştan üretilen bavullar, microfiber dokusu ile daha temiz ve sağlıklı bir kullanım sunuyor. Kir, toz, mikrop ve bakterilere karşı korunaklı bir yapıda olan ürünlerin temel özelliği hafif olması oluyor ve bu sayede bavul kolay taşınabiliyor. Hafif kumaştan üretilen bavullarda tıpkı diğer modellerde olduğu gibi dört tekere ve kademeli çekme koluna sahip. Ana bölmenin dışında ön kısımda küçük cepleri bulunan kumaş Benetton bavullar, üçlü setler halinde satıldığı gibi tek ürünler olarak da satılıyor. Üçlü setlerde büyük, orta ve küçük boy olarak değişen bavullar dışında aynı modelin 2’li setlerine de ulaşılabiliyor. İkili setler genellikle orta ve büyük boy bavuldan oluşurken tek satılan modeller, her boyda temin ediliyor. Hafif kumaş bavulların dışında sert bavullarda tekli ürünler halinde bulunabiliyor ve farklı boylarda temin edilebiliyor. 

Benetton Bavul Fiyatları ve Modelleri

50 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Benetton
  2. GROUND
  3. My Valice
  4. Ççs
  5. Fossil
  6. My Luggage
  7. TUTQN
  8. Beverly Hills Polo Club
  9. Escape
  10. MyBagss
  11. NK
  12. Wexta
  13. Windmill
  14. U.S. Polo Assn.
  15. Laguna
  16. UK Polo Club
  17. Anka
  18. BGJ
  19. Jr Gear
  20. NOBLE
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 • Marka Benetton
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300939
BAŞA DÖN