Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Benim Hocam Yayınları KPSS A Grubu İcra İflas Hukuku Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları
30,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

150,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003639/60003667
Benim Hocam KPSS A Grubu İcra İflas Hukuku Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları KPSS A Grubu İcra İflas Hukuku Video Ders Notları, KPSS A grubu konularını kapsamlı olarak ele alır, video anlatımla destekler. Alanında uzman ve tecrübeli yazar Serkan Karaoğlu imzası taşıyan bu kitapla A grubu sorularına eksiksiz hazırlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra kitapla beraber gelen video anlatım ile konu anlatımı birebir uyumlu haldedir. Bir yandan videolu anlatımı seyrederken bir yandan da konu anlatım kitabınızdan dersi takip edebilir, böylece konuyu tam olarak kavrayabilirsiniz. 2020 Basım olması dolayısıyla 2020 KPSS müfredatını eksiksiz olarak barındırır. Bu sayede KPSS A grubu icra iflas hukuku konularını eksiksiz öğrenip başarı merdivenlerini kolaylıkla tırmanabilir, rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

Dersi İzlerken Kitaptan Takip Edin

KPSS A grubu icra iflas hukuku alanında 6 soru bulunur. A grubu üzerinden KPSS kariyer kadroları tercihi yapılacağı için 6 soru çok önemli bir yer teşkil eder. Doğru işaretleyeceğiniz bir soru sizi binlerce aday önüne geçirebilir ve sınavdaki başarınız etkilenebilir. Bu yüzden icra iflas hukuku konularına eksiksiz hazırlanmalı, bol bol pratik yapmalısınız. Bunun için sadece okumanız, test çözmeniz yetmeyebilir. Alanında uzman bir eğitimciden yardım almanız gerekebilir. Benim Hocam Yayınları KPSS A Grubu İcra İflas Hukuku konu anlatım kitabıyla birlikte video anlatım da bulunur. Aynı sınıf ortamındaymış gibi dersi hem video hem de kitap üzerinden takip edebilir, böylelikle daha iyi pekiştirebilirsiniz.

Hedefiniz 6 Soruda 6 Doğru Olmalı

KPSS kariyer kadrolarına giden yol KPSS A grubundan geçer. Bu yüzden A grubu sorularında yüksek başarı elde etmeniz gerekir. Bunun için 6 soruda 6 doğruyu hedeflemelisiniz. İcra iflas hukuku konularına tam anlamıyla hakim olmalı, soru tiplerine iyi çalışmalısınız. İcra iflas hukukunda karşınıza gelecek konular kadar soru tipleri de önem taşır. Soru tiplerine aşina olmadığınız takdirde sınavda önemli bir süreniz soru tipini kavramakla geçer. Bu da sizi diğer adaylardan bir adım geriye taşır. Sınavda yüksek başarı elde etmeniz için dersleri dikkatle dinlemeli, konu anlatım kitaplarından yardım almalı ve daha sonra testler ile bilginizi sınamalısınız. Bunları domino taşı olarak düşünebilirsiniz. Yerine eksik konan bir taş, başarısızlığa sebebiyet verebilir.

Sınava Güncel Kaynaktan Hazırlanın

KPSS müfredatı, KPSS soru sayısı ve soru dağılımları zaman zaman değişir. Bu yüzden güncel basım kaynak kitaplarla sınava hazırlanmalı, eksik gedik bırakmamalısınız. Sınava hazırlanırken kaçırdığınız 1 konu 1 soru anlamına gelir. Kaçırdığınız her soru sınavdaki başarınızı büyük ölçüde etkiler. Benim Hocam Yayınları KPSS A Grubu İcra İflas Hukuku Video Ders Notları 2020 basımdır. Müfredatta son yapılan değişiklikleri de ihtiva eder. Konular sıralı ve eksiksiz bir şekilde ilerler. Videolu anlatım eşliğinde konu anlatımdan takip ederek adeta sınıf ortamındaymış gibi dersi dinlersiniz. Böylelikle güncel ve güvenilir bilgiler ışığında sınavınıza eksiksiz hazırlanabilirsiniz.

Başarı Tesadüf Değildir

Benim Hocam Yayınları KPSS A Grubu İcra İflas Hukuku Video Ders Notları, başarıyı yakalamanız için tecrübeli uzman kadrosu tarafından itina ile hazırlanmıştır. Fakat, başarı uzun ve zorlu bir yoldur. Bu yolda bol bol konu çalışıp test çözerek ilerlemeniz gerekir. Benim Hocam Yayınları istediklerinizi elde etmeniz için konuları detaycı yaklaşımla ele alır. KPSS icra iflas hukukunun önemli ayrıntılarına yer verir. Adayların hangi konularda zorlandığını bilen kitabın yazar kadrosu zor konuların üstüne eğilir. Adayları antrenman yaptırıyormuş gibi KPSS’ye hazırlar. Başarıya giden zorlu yolda adayların destekçisi olur. Güvenilir ve tecrübeli kaynak sayesinde sınava açık bırakmadan çalışabilir, başarı merdivenlerini emin adımlarla çıkabilirsiniz.

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 112
Sınıfı Üniversite Hazırlık
Yayın Tarihi 2020
Yazar Serkan Karaoğlu
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000Q969A
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön