1980’lerden beri Acer adıyla bilinen, fakat daha sonra adı değiştirilen Tayvan merkezli, dayanıklı bilişim, iletişim ve elektronik eşya üreticisi Benq, birbirinden güzel ve zarif tasarımlı teknolojik ürünlerini hepsiburada.com kullanıcılarına sunuyor.

Projektörler, TFT LCD monitörler, LCD TVler, scanner ve yazıcılar, dijital kameralar, dizüstü bilgisayarlar, ve cep telefonları üreten Benq, gelişmiş teknolojiyle tanışmak isteyen herkesi büyülü dünyasına çekiyor. Bu dünyaya adım atanlar, teknik detayların tatmin edici özellikleri, çeşit fazlalığı ve parçaların kaliteli olması sayesinde satın aldığı ürünü uzun süre rahatça kullanabiliyor.

Hepsiburada.com’da istediğiniz özelliklerde bulabileceğiniz Benq monitör ve Benq projeksiyon ürünler, getirildiği ortamda hızlı bir teknolojinin kapılarını kullanıcılarına açıyor. Hayatınızda iz bırakacak filmleri Benq projeksiyon ile duvara ya da perdeye yansıtarak sevdiklerinizle izleyebilirsiniz. Ayrıca sunumlarınızı da aynı şekilde yansıtarak çalışma hayatınızda diğerleri arasında fark yaratabilir, oldukça etkileyici olabilirsiniz.

Üretmiş olduğu LED monitörler ile özellikle bilgisayar oyunu tutkunlarının da yüzünü güldüren Benq, çözünürlüğü, görüntü ve renk kalitesi, boyutları ile kullanıcılarını adeta büyülü dünyası içine hapsediyor. İş hayatında kullanılabilen, özellikle görsel alanda çalışanların tercih ettiği Benq monitörler; kurgu, montaj, retouch işlerini bilgisayarında yapmak isteyenleri de yüksek inch tercihleri ile oldukça rahatlatıp işlerini kolaylaştırıyor.

Benq monitörler, hayata büyük ekranda bakmak isteyenlerin tüm ihtiyacına projektörler ve monitörler ile hemen istenilen cevabı verirken, yaklaşık 40 yıllık tecrübesiyle de kalitesinden ödün vermiyor ve kullanıcılarından her zaman tam not almayı başarıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...