Bestway şişme bot çeşitleri ve yardımcı ekipmanlar outdoor aktivitelerinizdeki eğlencenizi artırıyor. Deniz sporları ile ilgilenenlerin favorileri arasında yer alan şişme botlar, tekil kullanım ve ekip aktiviteleri için yaygın biçimde tercih ediliyor. Birçok sporcu profiline uygun tasarımların bulunması, sporseverleri memnun eden bir niteliktir. Su türü, profesyonellik düzeyi, deniz sporu tipi ve kapasite seçenekleri modelden modele farklılık gösterebiliyor. Deniz botları kadar yardımcı ya da tamamlayıcı ekipmanlar da çeşitlilik gösteriyor. Bu da tam olarak ihtiyaç duyduğunuz ürünü bulabilmenizi kolaylaştırarak, satın alımdan kullanıma kadar her aşamada konfor sağlıyor. Bestway Şişme Bot Fiyatları ise ürünlerin dayanım, kalite ve işlevsellik niteliklerine oranla uygun bir yapı sergiliyor, böylece klasmanı içerisinde de farkını hemen belli ediyor.

Su Sporu Sevenleri Memnun Eden Şişme Botlar

Şişirilebilir botlar, kaliteli taban ve gövde malzemelerinden üretiliyor, böylece ekstra konfor ve güvenlik sunuyor. Farklı su sporlarına özel üretimler, bu sporların gereksinimleri temel alınarak imal ediliyor. Örneğin, Bestway Hydro Force bot serisinde dayanıklı kürek montaj aparatı, çekme ipi bağlantı aksamı ve sağlam ayak pompası yer alıyor. Suyun tadını çıkarmak ve dalış sporu yapmak isteyenler için emniyet halatları bulunan botlar idealdir. Ürünlerin boyutları ve buna bağlı olarak kapasitesi değişebiliyor. PVC malzemeli tabana sahip şişme botlar ve ızgara tabanlı modeller oldukça fazla tercih ediliyor. Çift kat PVC’li şişme botlar, güneş ışınlarının ve suyun olumsuz etkilerini azaltmak ve aynı zamanda çevresel faktörlere karşı yüksek dayanıklılık sağlamak anlamında işlevseldir. Bestway kayak botları; ekstra güçlendirilmiş vinly gövde çeperi, entegre su tahliye vanası, özel pompa mekanizması ve denge ayar sistemi ile güvenliğinizi ve konforunuzu artırıyor.

Performans, İşlevsellik ve Güvenlik

 • Şişme botların tabanları, gövde malzemeleri, kumaş kalınlıkları, ağırlıkları ve kişi kapasiteleri farklılık gösterdiğinden dolayı gereksinimlerinize uygun olan modeli seçmeniz önemlidir. Örneğin, 3 kat güçlendirilmiş PVC içerikli botlar üst düzey dayanım yetkinliği ile öne çıkıyor. Hasar direnci arttıkça ürünlerin kullanım ömrü ve kullanılabilirlik alanı da genişliyor.
 • Tuzlu ve tatlı su kullanımına uygun olan seriler de delinme ve aşınma gibi olumsuz etkileri en aza indiriyor. Darbe dayanımının yüksek olması emniyeti ve konforu artırıyor. Farklı kalınlıklara sahip kumaş kaplamalı modellerdeki kumaş da delinme ve sürtünmelere karşı botu koruma altına alıyor. Şişirilebilir yapısı, hem taşıma hem de muhafaza etme anlamında size büyük kolaylık sağlıyor.
 • Zamanı ultra etkili kullanmak istiyorsanız hızlı şişirme ve indirme vanalı Bestway botlar işlevsel bir çerçeve çiziyor. Taşıma tutacağı ve taşıma çantası bulunan Bestway kayak botları da ilgililerin beğenisini kazanıyor.
 • Motorlu şişme bot düşünenlerdenseniz satın almayı planladığınız botun motor uyumluluğuna bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Denizin keyfini çıkarmak, su yüzeyinde dinlenmek istiyorsanız I kesitli ve şişirilebilir omurga yapılı modelleri göz önünde bulundurabilirsiniz.
 • Yetişkin ve çocuk kapasiteli botların iç yüzeyi kolay yıpranmayan malzemelerden üretiliyor, dış alanı ise tuzlu su, yağ ve benzin gibi maddelerden etkilenmiyor.

Bestway Çok Yönlü Outdoor İhtiyaçlarınızı Karşılıyor

Bestway, outdoor ihtiyaçlarınızı iyi derecede karşılamak için açık alan deniz sporlarına özel birbirinden farklı işlevlere sahip ekipmanlar üretiyor. Şişirilebilir botlar için şişme bot küreği, şişme bot pompası ve şişme bot motoru başta olmak üzere pek çok ürün bulunuyor. Şişirme pompası, araç çakmaklı pompa, bot kürek takımı, ayak pompası ve körüklü pompa gibi araçlar arasından ihtiyaç duyduklarınızı uygun fiyatlarla temin edebilir ve suyun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bestway Şişme Bot Fiyatları

34 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bestway Şişme Botlar
  2. intex Şişme Botlar
  3. Kolibri Şişme Botlar
  4. Zebec Şişme Botlar
  5. Eval Şişme Botlar
  6. Extreme Şişme Botlar
  7. Coghlan's Şişme Botlar
  8. X-Cape Şişme Botlar
  9. Altis Şişme Botlar
  10. Bravo Şişme Botlar
  11. Parstek Şişme Botlar
  12. Abalone Şişme Botlar
  13. Aqua Storm Şişme Botlar
  14. Bgc Şişme Botlar
  15. Captain Şişme Botlar
  16. Cosfer Şişme Botlar
  17. Discovery Şişme Botlar
  18. Engin Oyuncak Şişme Botlar
  19. Haibo Şişme Botlar
  20. Kılavuz Av Şişme Botlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Bestway
DSACategoryId/60001546/2147483604/1800549/1300223/bestway
Başa dön