Keçeli boyama kalemleri her yaştan insanın kullandığı ürünlerdir. Çok amaçlı yapıları ile her alanda kendine yer bulan keçeli boyama kalemleri hem eğitim hayatında hem iş hayatında hem de gündelik yaşamda kullanılır. Öğrencilerin okul hayatında renkli ders notları almak, renkli çizimler yapmak ve okuma yaparken cümlelerin altını çizmek gibi amaçlarla kullandığı keçeli kalemler canlılık katan bir yapıya sahiptir. Öğrencilerin yanı sıra profesyonel sanatçılarda kimi çalışmalarından keçeli boyama kalemlerini kullanırlar. Bic keçeli kalem modelleri profesyonel sanatçıların yaratıcı çalışmalar yapmasında etkili bir yardımcıdır. Hobi amaçlı olarak da kullanılabilen keçeli kalemler boyama ve çizim gibi hobilere yeni başlayanlar ilk arkadaşlarındandır. Birçok farklı hobi içerisinde keçeli kalemlere yer verilir. Ofislerde de keçeli kalemlerin geniş bir kullanımı vardır. Ofis masalarında yerini alan keçeli kalemler, çalışanların not almak, dosyaların önemli kısımlarına vurgu yapmak veya sadece çizim yaparak eğlenmek için kullandıkları ürünlerdir. Geniş çevreler tarafından kullanılan keçeli kalemler hemen her yaş grubu tarafından da kullanılır. Çocuklardan yetişkinlere ve hatta yaşlılara kadar birçok kişi ihtiyaçları doğrultusunda keçeli kalemleri kullanır. Keçeli kalemler farklı renklere sahip olmasının yanı sıra değişen birçok özelliğe sahiptir. Kalın veya ince uçlu keçeli kalemler uç farklılıkları sunarak kişilerin ihtiyaçlarına tam bir cevap vermek için üretilir. Kimi keçeli kalemlerin silinebilir bir yapısı vardır. Aldığı notların veya yaptığı çizimlerin kalıcı olmamasını isteyenler için silinebilir keçeli kalemler önerilir.

Farklı Renklerden Oluşan Bic Keçeli Kalem Setleri

Bic keçeli kalemler tekli olarak satılabileceği gibi set halinde birden fazla olarak da satılabilir. Farklı renkleri bir arada kullanmak ve işlerinde renk çeşitliliği yakalamak isteyenler için bu setler önerilir. Bic keçeli kalem 24’lü set içerisinde 24 farklı renk tonunu barındıran keçeli kalemlerden oluşur. Böylece profesyonel sanatçılar için farklı renk kombinlerini bir arada kullanabilme imkanı ortaya çıkar. Ofis çalışanları ve öğrencilerin de sıkça tercih ettiği 24’lü keçeli kalem seti işlevsel bir üründür. Kimi öğrenciler ders çalışırken ve not tutarken farklı renkleri bir arada kullanmayı severler. Birden çok rengi kullanarak not alan veya kitaplar üzerinde işaretlemeler yapan öğrenciler dikkatlerini ve ders çalışma isteklerini bu şekilde toplarlar. Bu öğrenciler için istedikleri hemen her rengi kullanabilecekleri ve göze hoş gelecek ders notları oluşturabilecekleri 24’lü setler idealdir. Daha az renge ihtiyaç duyanlar için ise 12’li setler önerilir. Bic keçeli kalem 12’li setler hobi severler için gerekli olan renk paletini içerir. Temel renklerin yanı sıra en sık kullanılan yan renkleri de içeren bu set ile hobi işlerini yapabilirsiniz. Öğrencilerin de okul hayatında pratik bir ürün olarak kullandığı bu setler taşınabilirlik açısından da kolaylık sunar. Daha profesyonel işlemler için Bic keçeli kalem 36’lı setler kullanılır. Bu ürünler içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her rengi barındırır. Profesyonel sanatçılar tarafından beğeni ile kullanılan bu setler işlevselliği ve çok yönlü kullanımı ile öne çıkar. 36 farklı renk arasından istenilen renkler karıştırılarak yeni renkler de ortaya çıkarılabilir. Yaratıcılıklarını konuşturmak ve etkileyici çizimler yapmak isteyenler için 36’lı setler iyi bir tercihtir.

Çocukların Gelişiminde Faydalı Bic Keçeli Boyama Kalemleri

Çocuk gelişiminde faydalı olan birçok aktivite vardır. El becerilerini geliştirmede faydalı olan boyama aktivitesi çocukların severek yaptığı aktivitelerdendir. Çocuklarının boyamaya olan ilgisini gören anne babalar da onların bu ilgisini teşvik etmeye ve el becerilerini geliştirmeye çalışır. Bu konuda Bic keçeli kalem seti uygun bir seçenektir. Çocukların el becerilerini geliştirerek yeni renkleri keşfedebilecekleri ve yaratıcılıklarını konuşturabilecekleri keçeli kalemler öğretmenler tarafından da tavsiye edilen ürünlerdir. Çocukların renkleri tanımasında da keçeli boyama kalemlerinin önemli bir rolü vardır. Okul hayatının yanı sıra çocukların evde geçirdiği zamanlarda da keçeli kalem setleri eğlenceli bir alternatiftir. Son yıllarda yeni ortaya çıkan ve çocukların yaratıcılık ve sanatsal zekalarını geliştirdiği bilinen tişört boyama aktiviteleri için de keçeli kalemler tercih edilir. Düz beyaz tişörtler üzerine çocukların hayal dünyalarını yansıtarak çizim yapması onların zihinsel gelişimleri açısından da etkilidir. Bu aktivite için Bic keçeli kalemleri ideal bir üründür. Bic keçeli kalemler yıkanabilir özelliktedir. Bic yıkanabilir keçeli kalem çeşitleri tişört boyama ve tasarımı için iyi bir seçenektir. Çocukların yaptığı çizimi beğenmemesi ve değiştirmek istemesi durumunda bu modeller anne babalara yardımcı olacaktır. Yıkanabilme özelliğine sahip keçeli kalemler ufak kazalar sonucu çizilen kıyafetlerin de kolayca temizlenebilmesini ve boya izi kalmamasını sağlar.

Profesyonel Çalışmalar için Bic Keçeli Kalemler

Bic keçeli kalemler çocukların yanı sıra profesyonel tarafından da kullanılır. Canlı ve solmayan renklere sahip olan bu ürünler profesyonellerin ilk tercihleri arasındadır. Profesyonel çalışmalar yapanlar, keçeli kalemlerde uç derecelerine ve özelliklerine dikkat ederler. Bic keçeli kalemler de farklı uç kalınlıklarına ve yapılarına sahiptir. İhtiyaca göre kalın veya ince uçlu çeşitlerin yanı sıra fırça veya yassı uçlu modeller de vardır. Bic kalın uçlu keçeli kalem modelleri profesyonellerin ilgi gösterdiği uç çeşitlerinden biridir. Kalın uçlar ile profesyonel çalışmalarda kolaylık sağlanabilir. İnce uçlu keçeli kalemler de kalın uçlu modeller ile birlikte tercih edilir. İnce ve kalın uçlu keçeli kalemleri bir arada kullanan profesyonel sanatçılar arzu ettikleri ve zihinlerinde canlandırdıkları resmi kağıda yansıtabilir. Profesyonel sanatçıların beğendiği ürünlerden biri de bic keçeli kalem fırça uçlu modellerdir. Resim yapma konusunda boya fırçasına benzer işlevde kullanılan fırça uçlu keçeli kalemler yaratıcı bir ürün olarak öne çıkar. Bic markası tarafından profesyonellerin kullanımına sunulan bu ürün teknik çizimlerde önemli bir avantaj sağlar. Keçeli kalemlerin profesyonellerin beğenisi kazanan diğer bir yanı ise uzun süreli bir kullanım sunmasıdır. Kapağı açık olmasına rağmen kuruma gibi problemler yaşatmayan Bic marka keçeli kalemler ile konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Silinebilir Özellikli Bic Keçeli Kalem

Boyama kalemi denilince silinmeyen ve kağıttan çıkmayan boyalara sahip kalemler akla gelir. Ancak günümüzde silinebilir özellikli boya kalemleri de mevcuttur. Silinebilir yapılı keçeli boya kalemleri kullananların beğenisi kazanan ürünlerdir. Bu ürünler hem öğrenciler hem çocuklar hem de hobi severler tarafından kullanılır. Bic silinebilir keçeli kalem çizim denemeleri yapanlar için idealdir. Öğrenciler için de uygun bir üründür. Keçeli renkli kalemler ile not tutan öğrenciler herhangi bir kelimeyi yanlış yazdıklarında bu kalemden faydalanabilir. Silinmeyen bir keçeli kalem kullanıldığında notun tekrar yazılması gerekebilirken silinebilir özellikli Bic keçeli kalemler ile sadece yanlış yazılan kısım düzeltilir. Böylelikle öğrencilerin de önemli bir kolaylık ve avantaj elde etmesi sağlanır. Silinebilir keçeli kalemlerin bir diğer avantajı da çocukların evin duvarlarına boya yapmak istediklerinde ortaya çıkar. Bazı durumlarda kaza ile de çocuklar evin duvarlarını boyayabilir. Bu durumlarda duvarlarda yıkanarak temizlenebilen bu boyalar ebeveynler için de kolaylık sunar.

Hobi Severlere Yönelik Bic Keçeli Kalem Setleri

Günümüzde renklerin ve boyaların kullanıldığı hobiler oldukça popülerdir. Bic marka keçeli kalem modelleri de hobilerde kullanılabilen bir üründür. Tasarım, boyama ve çizim gibi her hobide keçeli kalemlere yer verilebilir. Karikatür çizimi gibi işlemlerde de renklendirme için keçeli kalemler tercih edilebilir. Çizime yeni başlayanlar ve ufak alıştırmalar yapmak isteyenlerin de Bic fırça uçlu keçeli kalem modellerini tercih etmesi mümkündür. Yetişkinler için hazırlanan resim defterleri de mevcuttur. Bu resim defterleri üzerinde keçeli kalemlerle boyama yapmak sakinleştirici ve eğlenceli bir aktivitedir. Yetişkinlere yönelik hazırlanan 36’lı ve üzeri kaleme sahip setler ile bu hobiler gerçekleştirilebilir. Ahşap boyama ve ahşap üzerine çizimlerde de keçeli kalemler güçlü yapıları ile öne çıkar. Hobi Severlerin ihtiyaçlarına göre keçeli kalemlerin uç dereceleri arasında da tercih yapabilmesi mümkündür. Keçeli kalemlerin uç dereceleri 0.1 ve 0.8 arasında değişiklik gösterir. Kalın ve ince uçlarda geniş yelpazede keçeli kalemler edinmek yapabilecekleriniz sınırını da artıracak ve hobilerden aldığınız zevki katlayacaktır. Keçeli kalemler ile birlikte ihtiyacınıza uygun boyutlarda bir resim defteri edinerek yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Bic sunum planlama ürünleri ile beraber keçeli kalemleri kullanabilirsiniz.

Eğlenceli Zamanlar için Keçeli Kalemler

Keçeli kalemler ile yapılabileceklerin sınırı yok gibidir. Keçeli kalemler güçlü boyalara sahiptir ve hemen her yüzeye işleyebilirler. Bu yönleri ile sert zeminlerde de keçeli kalemler ile boyama işlemi tercih edilir. Ayakkabılarını kendilerini tasarlamak ve kendi izlerini yansıtmak isteyenler için de keçeli kalemler tercih edilebilir. Beyaz bez ayakkabılar üzerine kendi tarzlarını yansıtarak özgün bir görünüm elde etmek isteyenler bu işlemi keçeli boya kalemleri ile yapabilir. Yıkanabilir özelliği olması sayesinde de beğenmediğiniz durumda ayakkabınızı yıkayabilir ve eski haline döndürebilirsiniz. Keçeli kalemler ile eğlencenin bir başka yolu da dekoratif amaçlı saksı ve vazo tasarımlarıdır. Evlerde bulunan saksı ve vazolara keçeli kalemler ile kendi imajınızı yansıtabilir ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Seramik boyama, bardak boyama, kavanoz ve dilerseniz yastık kılıflarını boyama için bile keçeli kalemleri kullanabilirsiniz. Bic keçeli kalem fiyatı ise setlerin içeriğine göre değişebilir. İhtiyacınıza uygun olan ürünü belirleyerek kampanya ve indirim fırsatlarını takip edebilir ve daha uygun fiyatlara keçeli kalemleri edinebilirsiniz. Keçeli kalemler ile birlikte boyama defterleri de uyumlu bir seçim olabilir. Rengarenk Bic keçeli kalemlere ve daha fazlasına, Hepsiburada üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Bic Keçeli Boyama Kalemleri Kaç Yaş Üzeri Çocuklara Uygundur?

Keçeli boyama kalemleri çocukların kas gelişiminde önemli bir role sahip olabilir. Boyama aktivitesinin faydaları anne babalar tarafından da bilinir. Bi keçeli boyama kalemleri, 3 yaş ve üzeri çocuklar için tutuş kolaylığı sağlar ve severek boyama yapmalarında etkilidir. 3 yaş ve üzeri çocukların Bic boyama kalemlerini kullanabilmeleri mümkündür.

Keçeli Boyama Kalemleri Sağlığa Zararlı mı?

Anne babaların merak ettiği konulardan biri de keçeli kalemlerin içeriğinde çocuklar için sağlığa zararlı maddelerin yer alıp almadığıdır. Keçeli boyama kalemleri üretilirken çocukların kullanacağı hususu da göz önünde bulundurulur. Çocuklara özel olarak üretilen keçeli boyama kalem setleri de mevcuttur. Bu setler içinde çocukların sağlığına veya cildine zarar verebilecek herhangi bir madde yer almamaktadır.

Keçeli Kalemler Suya ve Solmaya Dayanıklı mıdır?

Keçeli kalemlerin beğenilen yanlarından biri de dayanıklı yapılarıdır. Uygulandığı yüzeyde net ve canlı bir iz bırakan bu ürünler su ve nem gibi etkenlere karşı dayanıklı yapıdadır. Kullanımı esnasında kapağı açık kalsa dahi kuruma gibi problemler ile kullanıcısını üzmez. Bunun yanı sıra su ile temas etmesi halinde canlılığından bir şey kaybetmez ve kullanılmaya devam eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bic Keçeli Boyama Kalemleri

40 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Hepsiburada Limiti
Toplam 40 / 40 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?