Bic Kırtasiye ve Ofis

Kırtasiye ürünleri, başta okullar ve ofisler olmak üzere eğitimin ve bilgi akışının yoğun olduğu alanlarda yazım, çizim ve düzeltme gibi amaçlarla kullanılıyor. Kaliteli ve pratik kullanımlı yapılarıyla öne çıkan Bic kırtasiye malzemeleri sayesinde öğrenme ve gelişme çağındaki çocuklar, yazmaya, resim çizmeye ve derslerini yapmaya daha kolay şekilde odaklanıyor. Son derece zengin bir ürün çeşitliliğiyle kullanıcıların tercihine sunulan Bic kırtasiye ve ofis malzemeleri içerisinde kalem ve yazı ürünleri, okul aktivite ürünleri, boyalar, masa üstü gereçleri, yazı tahtası, pano, defter ve ajanda gibi alternatifler yer alıyor.

Çocukları Yazmaya ve Resim Çizmeye Davet Eden Ürünler

 • Kalem modelleri bakımından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bic, kullanıcıları kurşun, tükenmez, dolma, fosforlu, sınav, mekanik uçlu, roller, keçe uçlu, koli, iğne uçlu ve jet mürekkepli kalemlerle buluşturuyor.
 • Kuru boya ve keçeli boya kalemleri, guaj boya, sulu boya ve pastel boyalar, çocuklara eğlenerek ve farklı teknikler uygulayarak resim çizme fırsatı sunuyor.
 • Birçok farklı renk seçeneği bulunan ilgi çekici Bic kalem çeşitleri, yazı yazmak, not tutmak ve resim çizmek gibi amaçlarla kullanılıyor.
 • Mekanik uçlu kalem modellerinin uçları, darbeye dayanıklı ve değiştirilebilir oldukları için güvenli bir kullanım olanağı sağlıyor.
 • Tahta, kalem ve silgiden meydana gelen özel setleri çocuklarla bir araya getiren yazı tahtası ve pano kategorisi, yazma pratiği kazanılmasına ve toplu şekilde derse adapte olunmasına yardımcı oluyor.
 • Markanın defter ve ajanda kategorisi içerisinde yapışkanlı not kağıdı gibi küçük hatırlatmaları yazılı olarak kaydetmeye olanak sunan ürün seçenekleri bulunuyor.

Kullanışlı ve Çözüm Üreten Bic Masa Üstü Araçları

Bic masa üstü araçları arasında sıvı ve şerit düzeltici ve yapıştırıcı ürün alternatifleri yer alıyor. Yazım hatalarını etkili bir biçimde gidermeye yönelik düzeltici ürünler, kalem silici, şerit silici, sıvı silici, kalem düzeltici ve şerit düzeltici modellerden meydana geliyor. Çeşitli yapıştırma işlemleri için üretilen simli yapıştırıcılar, Japon yapıştırıcısı, beyaz tutkal, sıvı yapıştırıcılar ve stick yapıştırıcılar, tekli olarak temin edilebilecekleri gibi isteğe göre set halinde de alınabiliyor.

Kalem Setleri, Geçici Dövme Kalemleri ve Silgiler

 • Kurşun ve uçlu kalem çeşitleriyle yazılan ya da çizilenleri temizlemek gerektiğinde geride iz bırakmayan Bic silgi çeşitleri kesin çözüm sunuyor.
 • Markanın ürünleri içerisinde ahşap malzeme kullanılmadan, PVC gibi maddelere yer verilmeden, geri dönüşümlü ham madde kullanılarak üretilen çevreye duyarlı kullanıcılara yönelik alternatifler de bulunuyor.
 • Bic sanatsal malzemeler kategorisinde yer alan ve çeşitli renk seçenekleriyle sunulan BodyMark geçici dövme kalemleri, tenin çeşitli alanlarına dövme çizmek için kullanılıyor.
 • Rahat kullanımları nedeniyle ders anlatımı ve sunum sırasında tercih edilen tahta kalemlerinden öğretmen ve öğrenciler sık şekilde faydalanıyor.
 • 2 ile 60 adet arasında değişen paket içerikleriyle sunulan Bic kalem setleri, aktif olarak kalem kullanımı yapan kişi ya da kuruluşlar için cazip bir alternatif oluyor.

Soru 1:Bic Kırtasiye Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?

Cevap 1: Markanın ürünleri içerisinde tek kullanımlık dolma kalemlerden ucu değiştirilerek sürekli kullanılabilen mekanik uçlu kalemlere kadar farklı kullanım ömrüne sahip alternatifler bulunuyor.

Soru 2: Bic Çok Renkli Kalemlerin Avantajları Nelerdir?

Cevap 2: Mavi, siyah, yeşil ve kırmızı renkleri bir arada sunan Bic çok renkli kalemlerin uçları, pratik başlık mekanizmaları sayesinde tek dokunuşla değiştirilebiliyor.

Soru 3: Bic Simli Yapıştırıcı Çeşitleri Hangi Amaçla Kullanılır?

Cevap 3: Metalik ve pastel renk seçenekleri bulunan Bic simli yapıştırıcı çeşitleri, dekorasyon ve süsleme amaçlı uygulamalar için tercih ediliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bic Kırtasiye ve Ofis

Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Sanatsal Boya ve Malzeme
Sanatsal Boya ve Malzeme
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 730 ürün
DSACategoryId/2147483643/bic