Bic Kırtasiye ve Ofis

Kırtasiye ürünleri, başta okullar ve ofisler olmak üzere eğitimin ve bilgi akışının yoğun olduğu alanlarda yazım, çizim ve düzeltme gibi amaçlarla kullanılıyor. Kaliteli ve pratik kullanımlı yapılarıyla öne çıkan Bic kırtasiye malzemeleri sayesinde öğrenme ve gelişme çağındaki çocuklar, yazmaya, resim çizmeye ve derslerini yapmaya daha kolay şekilde odaklanıyor. Son derece zengin bir ürün çeşitliliğiyle kullanıcıların tercihine sunulan Bic kırtasiye ve ofis malzemeleri içerisinde kalem ve yazı ürünleri, okul aktivite ürünleri, boyalar, masa üstü gereçleri, yazı tahtası, pano, defter ve ajanda gibi alternatifler yer alıyor.

Çocukları Yazmaya ve Resim Çizmeye Davet Eden Ürünler

 • Kalem modelleri bakımından oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bic, kullanıcıları kurşun, tükenmez, dolma, fosforlu, sınav, mekanik uçlu, roller, keçe uçlu, koli, iğne uçlu ve jet mürekkepli kalemlerle buluşturuyor.
 • Kuru boya ve keçeli boya kalemleri, guaj boya, sulu boya ve pastel boyalar, çocuklara eğlenerek ve farklı teknikler uygulayarak resim çizme fırsatı sunuyor.
 • Birçok farklı renk seçeneği bulunan ilgi çekici Bic kalem çeşitleri, yazı yazmak, not tutmak ve resim çizmek gibi amaçlarla kullanılıyor.
 • Mekanik uçlu kalem modellerinin uçları, darbeye dayanıklı ve değiştirilebilir oldukları için güvenli bir kullanım olanağı sağlıyor.
 • Tahta, kalem ve silgiden meydana gelen özel setleri çocuklarla bir araya getiren yazı tahtası ve pano kategorisi, yazma pratiği kazanılmasına ve toplu şekilde derse adapte olunmasına yardımcı oluyor.
 • Markanın defter ve ajanda kategorisi içerisinde yapışkanlı not kağıdı gibi küçük hatırlatmaları yazılı olarak kaydetmeye olanak sunan ürün seçenekleri bulunuyor.

Kullanışlı ve Çözüm Üreten Bic Masa Üstü Araçları

Bic masa üstü araçları arasında sıvı ve şerit düzeltici ve yapıştırıcı ürün alternatifleri yer alıyor. Yazım hatalarını etkili bir biçimde gidermeye yönelik düzeltici ürünler, kalem silici, şerit silici, sıvı silici, kalem düzeltici ve şerit düzeltici modellerden meydana geliyor. Çeşitli yapıştırma işlemleri için üretilen simli yapıştırıcılar, Japon yapıştırıcısı, beyaz tutkal, sıvı yapıştırıcılar ve stick yapıştırıcılar, tekli olarak temin edilebilecekleri gibi isteğe göre set halinde de alınabiliyor.

Kalem Setleri, Geçici Dövme Kalemleri ve Silgiler

 • Kurşun ve uçlu kalem çeşitleriyle yazılan ya da çizilenleri temizlemek gerektiğinde geride iz bırakmayan Bic silgi çeşitleri kesin çözüm sunuyor.
 • Markanın ürünleri içerisinde ahşap malzeme kullanılmadan, PVC gibi maddelere yer verilmeden, geri dönüşümlü ham madde kullanılarak üretilen çevreye duyarlı kullanıcılara yönelik alternatifler de bulunuyor.
 • Bic sanatsal malzemeler kategorisinde yer alan ve çeşitli renk seçenekleriyle sunulan BodyMark geçici dövme kalemleri, tenin çeşitli alanlarına dövme çizmek için kullanılıyor.
 • Rahat kullanımları nedeniyle ders anlatımı ve sunum sırasında tercih edilen tahta kalemlerinden öğretmen ve öğrenciler sık şekilde faydalanıyor.
 • 2 ile 60 adet arasında değişen paket içerikleriyle sunulan Bic kalem setleri, aktif olarak kalem kullanımı yapan kişi ya da kuruluşlar için cazip bir alternatif oluyor.

Soru 1:Bic Kırtasiye Ürünlerinin Kullanım Ömürleri Ne Kadardır?

Cevap 1: Markanın ürünleri içerisinde tek kullanımlık dolma kalemlerden ucu değiştirilerek sürekli kullanılabilen mekanik uçlu kalemlere kadar farklı kullanım ömrüne sahip alternatifler bulunuyor.

Soru 2: Bic Çok Renkli Kalemlerin Avantajları Nelerdir?

Cevap 2: Mavi, siyah, yeşil ve kırmızı renkleri bir arada sunan Bic çok renkli kalemlerin uçları, pratik başlık mekanizmaları sayesinde tek dokunuşla değiştirilebiliyor.

Soru 3: Bic Simli Yapıştırıcı Çeşitleri Hangi Amaçla Kullanılır?

Cevap 3: Metalik ve pastel renk seçenekleri bulunan Bic simli yapıştırıcı çeşitleri, dekorasyon ve süsleme amaçlı uygulamalar için tercih ediliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bic Kırtasiye ve Ofis

578 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Bic Kırtasiye Ofis Ürünleri
  2. Stabilo Kırtasiye Ofis Ürünleri
  3. Faber-Castell Kırtasiye Ofis Ürünleri
  4. Edding Kırtasiye Ofis Ürünleri
  5. Gıpta Kırtasiye Ofis Ürünleri
  6. Rich Kırtasiye Ofis Ürünleri
  7. Bigpoint Kırtasiye Ofis Ürünleri
  8. Artebella Kırtasiye Ofis Ürünleri
  9. Cadence Kırtasiye Ofis Ürünleri
  10. Hediye Dükkanı Kırtasiye Ofis Ürünleri
  11. Winsor & Newton Kırtasiye Ofis Ürünleri
  12. Scrikss Kırtasiye Ofis Ürünleri
  13. Keskin Color Kırtasiye Ofis Ürünleri
  14. Uzay Ofis Kırtasiye Ofis Ürünleri
  15. Hakan Çanta Kırtasiye Ofis Ürünleri
  16. Kenz Life Kırtasiye Ofis Ürünleri
  17. DORUK Kırtasiye Ofis Ürünleri
  18. Hediyehanem Kırtasiye Ofis Ürünleri
  19. MAS Kırtasiye Ofis Ürünleri
  20. Talens Kırtasiye Ofis Ürünleri
  21. Südor Kırtasiye Ofis Ürünleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Bic
DSACategoryId/2147483643/bic
Başa dön