Kırtasiye ürünleri her yaştan insanın kullanıma uygundur. Bu ürünler içerisinde kağıt, renkli kalem çeşitleri, hobi gereçler ve okul eşyaları yer alabilir. Bic kırtasiye tüm bu ürünleri ve fazlasını temin etmeniz için size geniş fırsatlar sunar. Resimlerini renklendirmek isteyen gençler birbirinden renkli keçeli kalemler, kuru boyalar ve pastel boyaları tercih edebilir. Pembe, kırmızı, siyah ve bunun gibi birçok renk alternatifini kolay bir şekilde setler halinde temin edebilirsiniz. Kendi zevk ve ihtiyacınıza bağlı olarak renkli kalem çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Keçeli kalem çeşitleri 12 tane birbirinden farklı renk seçeneğine sahiptir. Çocukların cildi ve zevki düşünülerek özel olarak tasarlanır. Anaokul ve ilkokul çağındaki çocuklar hayal gücünü yansıtan resimlerini geniş renk seçenekleri ile boyama imkanına sahip olabilirsiniz. Bic markalı kalemleri boyamanın yanı sıra tasarladığınız çizimlerle tamamlayabilirsiniz. Yıkanabilir özelliği yenilikçi bir özellik sunarken kompakt tasarımı ile çocukların dikkatini çekmeyi başarır. Çocuklar okulda resim derslerinde ve evde boş zamanlarında istediği her zaman bu ürünleri cildine zarar vermeden kullanabilir. Kompakt tasarımı çocukların el yapısına uyum sağlamasının yanı sıra kaliteli bir kullanıcı deneyimine erişmenizi sağlar. Kaliteli olması uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Yıkanabilir olması çocukların cildine temas eden boyaların kolay ve zarar vermeden çıkmasına olanak sağlar. Tüm bu ürünleri istediğiniz zaman tek bir tıkla inceleyebilir ve temin edebilirsiniz.

Bic Kırtasiye ve Ofis Ürünleri Özellikleri

Kırtasiye ve ofis ürünleri yenilikçi ve fonksiyonel özellikleri ile herkese hitap etmeyi başarır. Hayatınızı kolaylaştırmasının yanı sıra birçok özelliği ile size fayda getirir. Tüm bu özellikler ürünlere bağlı olarak çeşitli olarak değişir. Bu ürünlerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Su bazlı 12 renk keçeli boya kalemleri kolay çıkma özelliğine sahiptir. Leke bırakmayan bu ürünler annelerin ilk tercihi olarak yerini almayı başarır. Çocukların boyamalarını gerçekleştirirken ürünü fazla bastırmasına karşılık dayanıklı bir uca sahiptir.
  • Bic kırtasiye ürünlerinden biri olan 12 adet kırmızı kopya kalemi rengi ile başlıklarını renklendirir. Kutu halinde satılması çoklu bir şekilde kullanımı destekler. Biten kaleminizin yerini kolay bir şekilde doldurabilirsiniz. Evde ve okullarda kullanım fırsatı sunan bu ürün sentetik reçineden üretilir. Bu özelliği ağaçların kesilmesini önler ve çevre dostudur.
  • Resimlerinizi tamamlamasına destek olan kuru boya kalemleri 24 adet birbirinden çeşitli renk seçenekleri ile zevkinize hitap etmeyi başarır. Yeşil ve mavi gibi renk çeşidinin ton alternatiflerini size sunar. Çocukların kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanan bu ürünler yüksek performansta bir kullanım deneyimi sunarken bu sihirli ve renkli yolculukta size fayda sağlar.
  • Pastel boyalar her yaştan kişinin resimlerine renk katmak için size sunulur. 18 renk seçeneğine sahiptir. Boyanın lekesinin silinebilir olması ve ucunun kırılmaya dayanıklı olması ürünün can alıcı özellikleri arasında yer alır. Anneleri ve kullananları sevindiren özelliklere sahip bu boya çeşidi kalemtıraş ile açılarak boyamalarınızı kesintisiz sürdürmesine yardımcı olur.
Bic Kırtasiye ve Ofis Ürünleri Çeşitleri

Kırtasiye ve ofis ürünleri kullanım alanının çeşitliliği ve herkese hitap etmesi ile oldukça alternatif ürünlere sahiptir. Ofiste kullanılmak üzere olan tükenmez kalemler, yapıştırıcı, kurşun kalemler ve sıvı silici iş yaşamınıza kolaylık getirir. Resmi bir mecra olan bürolarda yazı yazmak ve imza atmak için tükenmez kalem seçeneklerini kullanabilirsiniz. Tek tek ve setler halinde temin edebileceğiniz bu ürüne 7’li set fırsatı ile de sahip olabilirsiniz. Set halinde sunulan çeşitler kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleri ile tercihi size bırakır. Bic kırtasiye ve ofis malzemelerinden bir diğeri ise sıvı silicidir. 20 ml ebatı ile ofis masanızda yerini almayı başarır. Az yer kaplarken yanlış yazılmış yazıların silinmesine yardımcı olur. Fırçası ve sıvı kıvamı sayesinde kağıt üzerinde tükenmez kalemle dahi yazılmış yazıları silmek için uygulayabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olup uzun süre için kullanıma uygun bir ofis ürün çeşididir. Sarı fosforlu kalemler tekli ve ikili paket halinde size sunulur. İster roman kitapları içinde size hitap eden cümlelerin üzerinden geçin isterseniz de evraklarda önemli yerlerin belirgin olmasını sağlayabilirsiniz. Canlı ve fosforlu sarı ile istediğiniz alanın daha dikkat çekici hale gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Ofis ve iş yerlerinin vazgeçilmez ürünü olan şerit silici 10’lü paket halinde size sunulur. İçerisinde yer alan 10 adet şerit silici sayesinde kolay bir şekilde yenisini temin edebilirsiniz. Beyaz renk şerit çizme imkkanı sunan bu ürün yanlış yazılan yazıların üzerinden geçilmesine ve yenisi ile düzeltilmesine imkan tanır. Daksilin gelişmiş teknoloji versiyonu olan bu ürün modern kullanımı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarır.

Bic Kırtasiye ve Ofis Ürünleri Kullanmanın Faydaları

Birbirinden çeşitli ve fayda sağlayan özelliklere sahip Bic kırtasiye malzemeleri ihtiyacınızı yüksek performans ve kalite sağlamak için vardır. Kırtasiye ürünlerinden olan boyama kalem çeşitleri, yapıştırıcılar ve renkli keçeli kalem alternatiflerini okul ve hobi alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis malzemelerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan sıvı silici, tükenmez kalem ve yapıştırıcılar işyerlerinde pratik bir şekilde işlerinizi halletmenize olanak sağlar. Tüm bu ürünler sahip olduğu sayısız özellik ile size ve hayatınıza fayda getirir. Birbirinden renkli seçenekler sunan keçeli kalemler, pastel boyalar ve kuru boyalar resimleri çizmeniz ve renklendirmeniz için size fırsat sunar. Leke tutmadan kolay silinebilir olması çocuklar ve anneler için oldukça pratiktir. Sarı, kırmızı ve mor renk seçeneklerine sahip fosforlu kalemler önemli cümleler üzeri çizmek için oldukça faydalıdır. Daha sonra bakıp hatırlamak isteyeceğiniz alanların ve ders notlarının daha kalıcı hale gelmesine olanak sunar. Ders çalışmanın ve not almanın keyifli ve rengarenk hale gelmesinde etkisi oldukça fazladır. Bunun yanı sıra canlı renk seçenekleri ile çocuklara yeni bilgiler öğretirken bu ürünleri kullanabilirsiniz. Öğrenmenin daha kalıcı hale gelmesini sağlarken çocukların dikkatini çekmeyi başarıyla tamamlar. Özel boya teknolojisi ile üretilen bu ürünler, kağıda uygulandığında kağıdın arkasına boya bulaşmasını engeller. Dalgınlıkla ağzı açık bırakılan kalemler 24 saat zaman dilimine kadar kurumadan ilk gün ki performansında kalabilir. 21 gr yapıştırıcılar solvent yapı maddesi içermemesi nedeni ile çocukların sağlığına fayda getirir. İki maddenin birbirine bağlanmasını ve yapışmasını sağlayan bu ürün ergonomik dış tasarıma sahiptir.

Renkli Kalemlerle Hayalinizi Yansıtan Bic Kırtasiye ve Ofis Ürünleri

Birbirinden çeşitli ürün çeşitleri ile hayalinizi yansıtan resimler ortaya koyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Bic kırtasiye ve ofis ürünleri satın almaktır. Boya ve çizim uygulanacak yüzey malzemesi seçildikten sonra zevkinize uygun renkli kalem seçeneklerine karar verebilirsiniz. 12’li set halinde size sunulan astel boyalar çocukların resimlerini daha belirgin ve eğlenceli hale getirmeyi başarır. Üçgen tasarımda olması en uç şekillerin bile renklendirilmesinde görev alırken elleri kirletmeyen özelliği oldukça büyük bir fırsat sunar. Pastel boyalar parçalanma özelliğinden dolayı bir süre kullanımdan sonra sizi üzebilir. Dayanıklı malzemesi sayesinde bu kırılma ve parçalanmaların önüne geçmeyi başarır. 12 farklı renk seçeneği ile basınca karşı dayanıklı bir kullanıcı deneyimi elde etmenize fayda sağlar. Boyama yaparken çocukların uygulayabileceği yüzeye basınç nedeniyle boyalar hasar görebilir. Tüm bu problemlerin üstesinden gelmeyi başarır. Hayallerini kağıda dökmek isteyen yetenekli gençler için ise 24 farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkar. Keçeli kalem sınıfında olan bu ürün yüksek kalitede boya aktarımı sayesinde gençlerin sanat eserlerine katkıda bulunur. Resimlerin vazgeçilmez boya çeşidi olan sulu boyalar 12 renk seçeneği ile oldukça fonksiyonel bir kullanım sağlar. Bu renkleri tek tek uygulamanın yanı sıra iki rengi dahi karıştırıp istediğiniz bir renk tonu elde edebilirsiniz. Fırçası ile yüzeye kolay bir şekilde uygulanırken kaliteli açma kapama sağlayan kapağı ile başka bir yüzeye bulaşmadan kullanım kolaylığı sağlar.

Bic Kırtasiye ve Ofis Ürünleri Kullanmanın Püf Noktaları

Bic kırtasiye seti kullanmanın bazı püf noktaları vardır. Tüm bu hususlara dikkat edilerek kullanıldığında ürün çeşitlerinden daha fazla performans almış olursunuz. Sulu boyalar kullanılırken fırçasının kullanılması ve uygulanacak yüzeye yeterli miktarda sürülmesi gerekir. Gerekenden fazla uygulanan sulu boyalar kağıdın yırtılmasına sebep olabilir. Sulu boya seçenekleri su eşliğinde kullanılabilir. Sıvı siliciler silinmesi istenilen bölgeye uygun miktarda sürülmesi uygundur. Yazının veya şeklin geri dönülmeyen bir şekilde yok olmasına sebep olduğu için düzgün bir şekilde uygulanmalıdır. Sıvı formda olduğu için dikkatli bir şekilde kullanılabilir. Geçici dövme kalemi dövme severlerin yüzünü güldürür. Kırmızı, mavi ve yeşil renk seçeneği ile dövmelerinizi kendi zevkinize uygun çizip renklendirmenize fırsat sunarken kullanırken dikkatli olunması gereken bazı noktalar vardır. Ürünü uygulamadan önce dövme modeline ve rengine karar vermek önemlidir. Bir süre cildinizde kalacak olan bu boyalar bu yüzden önem taşır. Bu kalemleri parti, doğum günü organizasyonları ve nişanlarda cildinize uygulayabilirsiniz. Renkli ve eğlenceli şekillerin yanı sıra yetenekli bir şekilde çizimler sağlayabilirsiniz. Maliyeti düşük ve uzun süre kullanım için uygundur. Göz ve dudak bölgesi gibi hassas bölgelere uygulanmaması dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alır.

Bic Kırtasiye ve Ofis Ürünleri Fiyatları

Bic kırtasiye ve ofis ürün fiyatları çeşidine ve ürün içeriğine bağlı olarak farklı fiyat kategorilerinde alıcıya sunulur. Boyama kalemleri setler halinde tasarlanır. Set halinde olması boyamaya yardımcı olurken fiyatının belirlenmesinde aktif rol oynar. 12’li, 18’li ve 24’lü set seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun olan çeşidi tercih edebilirsiniz. 24’lü olan kuru boyalar içerik sayısı nedeniyle fiyat ve kullanım süresi olarak farklıdır. Uzun vadede tasarruf sağlayarak kullanım imkanı sunar. Bic kırtasiye ve ofis ürün yorumlarını incelediğinizde fiyatını etkileyen bir diğer hususun ise yenilikçi özelliklerinin varlığı olduğunu görebilirsiniz. Boyaların elleri kirletmeyen ve basınca dayanıklı olması özelliği can alıcı kriterler arasında yerini alır. Fiyatının belirlenmesinde etkili olan bu özellikler çocuktan yaşlısına kadar herkese fayda sağlar. Kurşun ve kırmızı kalemler okul çağında oldukça fazla kullanılırken tekli ve set halinde temin edilebilir. 2’li ve 12’li olmasıı fiyatının belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Sıvı silici tekli halinde fiyat olarak herkese hitap etmeyi başarır. Bu sayede her iş yerine kolaylıkla alabilirsiniz. Hepsiburada üzerinden Bic kırtasiye ve ofis ürünleri en ucuz fırsatlarına indirimleri takip ederek sahip olabilirsiniz.

Boya Lekesi Nasıl Çıkar?

Keçeli, pastel ve sulu boyalar kıyafette lekelere sebep olabilir. Tüm bu lekeler pratik bir şekilde yüzeyden çıkarılabilir. Kıyafete zarar vermeyen sabun ve deterjanlar ile silindiğinde pratik bir şekilde temizlenebilir.

Sıvı Silici Ne İşe Yarar?

Sıvı siliciler her ofisin olmazsa olmazı malzemeleri arasında yer alır. Özel formülü sayesinde hatalı yazıların düzeltilmesine yardımcı olur. Beyaz şerit halinde istemediğiniz yazılı alana uygulayabilirsiniz.

Çocuklar için En Uygun Boya Kalemleri Nedir?

Çocukların hassas cildi düşünüldüğünde leke tutmayan ve basınca dayanıklı boya kalemleri tercih edilebilir. Zararlı kimyasal içermeyen ve tutma kolaylığı sağlayan modeller çocuklar için uygun olabilir. Canlı ve çeşitli renk seçeneklerine sahip olması diğer özellikleri arasında yerini alır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bic Kırtasiye ve Ofis

846 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis Mobilyaları
Ofis Mobilyaları
Sanatsal Boya ve Malzeme
Sanatsal Boya ve Malzeme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 846 ürün
DSACategoryId/2147483643/bic