Türkiye’nin önde gelen oyuncak üreticileri arasında yer alan Birlik Oyuncak, yüzlerce oyuncak çeşidi ve özgün oyuncak serileri üretir. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan Birlik Oyuncak’ta, Türk klasiği özel oyuncak arabalar, robotlar, masal anlatan oyuncaklar gibi farklı türde pek çok oyuncak vardır. “Geleceği şekillendirecek çocukların hayallerini beslemek” misyonu ile üretime devam eden Birlik Oyuncak’ta, farklı yaş gruplarına hitap eden farklı türdeki pek çok oyuncağı bir arada bulabilirsiniz.

Türkçe Konuşan Sevimli Hayvanlar ve Uyku Arkadaşları

Konuşan hayvanlar özellikle konuşmaya yeni başlayan çocuklar için uygun bir seçimdir. Bebekler çevrelerinde duydukları sesleri taklit ederek konuşmaya başlar. Bebeğiniz için konuşan, şarkı söyleyen oyuncak hayvanları tercih ederek onun eğlenirken yeni kelimeler öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Birlik Oyuncak’ta, Türkçe konuşan ve şarkılar söyleyen oyuncak hayvan çeşitlerini bulabilirsiniz.

Düğmesine basıldığında; renkleri, şekilleri ve sayıları söyleyen oyuncak hayvan çeşitleri ile bebeğinizin öğrenme sürecine katkıda bulunabilirsiniz. Bu tip oyuncaklarda bebek kısa süre içinde oyuncağın düğmesine basıldığında ses çıkardığını keşfeder. Tekrar basarak, sevimli hayvanın söylediği sayıları, renkleri ya da şarkıları taklit eder. Konuşan oyuncak hayvan çeşitleri arasında İngilizce konuşan eğitici oyuncak hayvan modellerini de bulabilirsiniz. İngilizce konuşabilen modelleri tercih ederek çocuğunuzun bazı İngilizce kelimeleri erken yaşta öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Masal anlatan sevimli hayvanları ise bebeğinize bir uyku rutini oluşturmak amacıyla kullanabilirsiniz. Masal anlatan pelüş hayvanlar, bebeğinizin uykuya geçmesini hızlandıracak bir uyku arkadaşı olabilir. Birlik Oyuncak’ta farklı tipte pek çok uyku arkadaşı çeşidini bulabilirsiniz. Bebeğinizin ilk aylarında, beşiğin içinde veya pusetinde kullanabileceğiniz hayvan şeklindeki zaman ayarlı uyku arkadaşı çeşitleri ile bebeğinizin uykuya geçmesini kolaylaştırabilirsiniz. Bebek ağladığında müzik çalmaya başlayan bu ışıklı uyku arkadaşlarının yanı sıra yastık görevi de görebilecek hayvan şeklindeki pelüş oyuncakları da kullanabilirsiniz. Bebeğinizin uyku ile özdeşleştireceği uyku arkadaşı çeşitleri ile bebeğiniz için bir uyku rutini oluşturabilirsiniz.

Farklı Yaş Gruplarına Uygun Yapı Oyuncakları

Birlik Oyuncak ürünleri arasında yapı oyuncağı olarak da bilinen lego çeşitlerini bulabilirsiniz. Çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştiren legolar çocukların tek başlarına ya da grup halinde oynayabildikleri oyuncak çeşitlerindendir. Her defasında farklı oyuncaklar yapmaya olanak tanıyan legolar, çocukların motor becerilerini geliştirir ve yaratıcı düşünmelerini teşvik eder. Onlarca farklı parçayı birleştirip bir bütün elde etmeyi sağlayarak çocukta parça-bütün ilişkisi kurmayı teşvik eden legolar, zekâ gelişimini destekler ve çocuğun el ile göz arasında koordinasyon kurmasını sağlar. Çocuğunuzun uzun yıllar sıkılmadan oynayacağı eğitici bir oyuncak arıyorsanız lego çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Birlik Oyuncak lego çeşitleri arasında farklı yaş gruplarına uygun pek çok lego setini bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca tamamlandığında bir araç olan lego setleri de vardır. Bu setleri tercih ederek çocuğunuzun legoyu yapmayı tamamlayıp bir araç oluşturmasını sağlayabilir ve özgüvenini destekleyebilirsiniz. Çabuk sıkılan, dikkat problemi yaşayan çocuklar için de oldukça uygun bir seçim olan oyuncak lego çeşitleri çocuğunuzun dikkatini toplamasına, hayal gücünü kullanarak yaratıcı düşünme becerisini geliştirebilmesine yardımcı olur.

Küçük yaştaki çocuklar için az parçalı ve büyük blokları tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun takıp çıkararak birbirinden farklı şekiller yapabileceği büyük bloklar motor becerilerini geliştirirken kas gelişimini de destekler. Daha büyük yaş grupları için çok parçalı ve küçük blokları tercih edebilirsiniz. Oyuncak lego setleri arasında seçim yaparken çocuğunuzun ayına ve yaşına uygun modeli seçmeye özen göstermelisiniz.

Araba Tutkunu Çocuklara Özel Seçenekler

Birlik Oyuncak, metal, çek-bırak, plastik gibi pek çok farklı türde oyuncak araba üretir. Özellikle erkek çocukların çok sevdiği oyuncak arabalar, çocukların sıkılmadan uzun süre boyunca arabaları sürmesini, farklı arabalarla trafik oluşturmasını ve yarış yapabilmesini sağlar. Birlik Oyuncak araba modelleri arasında çocukların çok sevdiği ambulans, jandarma, itfaiye ve polis arabası çeşitlerini bulabilirsiniz. Pek çok çocuğunun hayallerini süsleyen itfaiye ve polis arabası çeşitleri arasında, pilli ve ses çıkaran oyuncak araba modelleri de yerini alır.

Birlik Oyuncak, Türk araçlarının birer örneği olan oyuncak arabalar üretir. Oyuncak Şahin, Ford Minibüs, çek-bırak Anadol, Kartal, Murat 131 ve Toros gibi oyuncak arabalar özellikle araba biriktirmeyi seven erkek çocuklar için uygun bir seçimdir. Marka arabaların örneği metal oyuncak arabalar arasında havalı kornalı modeller ile sessiz modelleri bulabilirsiniz.

Araba çeşitleri arasında ayrıca kepçe, inşaat mikseri, inşaat damperi ve traktör gibi inşaat araçları ile pilli römork ve çek-bırak kamyon çeşitleri de vardır. İnşaat araçları ile oynamayı seven çocuklar için inşaat arabalarından oluşan oyuncak araba setlerini tercih edebilirsiniz. Küçük yaştaki çocuklar için kırılmaz plastik arabalar uygun seçenekler olacaktır.

Her Yaş Grubuna Uygun Oyuncak Birlik’te!

Oyuncaklar, bebeğin doğumundan itibaren gelişim sürecine büyük katkı sağlar. Hayatın henüz ilk aylarında ses çıkaran oyuncakları ve bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeyecek pelüş oyuncakları tercih edebilirsiniz. Birlik Oyuncak ürünleri arasında bebeğin ilk aylarından çocukluk dönemine kadar farklı yaş gruplarına hitap eden pek çok oyuncak çeşidini bir arada bulabilirsiniz.

Bebeklere özel oyuncak çeşitleri arasında, iç içe geçen eğitici kaplar, oyun halkaları ve çıngırakları bulabilirsiniz. Diş çıkarma döneminde olan bebekler, ellerine aldıkları her nesneyi ağızlarına götürme eğilimindedir. Bu dönemdeki bebekler için Birlik Oyuncak’ta farklı renk ve şekillerdeki diş kaşıma oyuncaklarını bulabilirsiniz. Çıngırak şeklindeki dişlikler ile bebek hem ses çıkarabilir hem de dişlerini kaşıyabilir. Yürümeye başlayan bebekler için ise yürüme arkadaşı görevi gören, bebeğin tutunarak ayağa kalkabildiği ve sürebildiği oyuncak çeşitlerini kullanabilirsiniz. Eğitici sallanan at gibi oyuncakları tercih ederek bebeğinizin eğlenmesini sağlayabilir ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Müzikli oyuncaklar bebeğin hem müzikle tanışmasını ve ritim duygusunun gelişmesini sağlar hem de keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur.

Birlik Oyuncak’ta kız bebeklerin ve çocukların çok sevdiği oyuncak bebek çeşitlerini bulabilirsiniz. Unicorn çeşitleri de rengârenk görünümleri ile kız çocukların severek oynadığı oyuncaklar arasında yer alır. Bir yaşından sonra pek çok bebek mutfağa ve mutfak gereçlerine ilgi duymaya başlar. Bu yaş grubundaki çocuklarınız için oyuncak mutfak gereçleri alarak onun keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Oyuncak mini fırın, pizza hazırlama seti, salata hazırlama seti, hamburger hazırlama seti ve kesilebilen meyve sebze çeşitleri çocuğun oyun kurmasına olanak tanır. Bu tip oyuncaklarla çocuk hem kendi kendine hem de kardeşleri ya da arkadaşlarıyla oynayabilir. Meyve kesme setleri ise el becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Bunların dışında kurmalı oyuncaklar, pelüş hayvanlar ve plastik dinozor gibi oyuncaklar kız, erkek tüm çocukların severek oynadıkları oyuncaklar arasında yer alır. Tamir setleri de hem kız hem de erkek çocukların ilgisini çekerek el becerilerinin gelişimine katkıda bulunan oyuncaklar arasında yer alır.

Çocuğunuz büyürken, sağlıklı gelişimi için oyuncağa ihtiyaç duyar. Birlik Oyuncak ürünleri arasında çocuğunuz için en uygun oyuncak çeşitlerini bulabilir ve sağlıklı fiziksel ve ruhsal gelişimi için ihtiyacı olan oyuncakları seçebilirsiniz. Hem kız hem de erkek çocuklar için en güzel Birlik Oyuncak modellerine hemen sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Birlik Oyuncak

483 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Spor Outdoor
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler