A4 Tech markasının 30 yıllık sektör tecrübesiyle ortaya çıkan Bloody, oyunculara özel; klavye, mouse, ses aygıtı ve aksesuar çeşitleri geliştirmeye devam ediyor. Farklı türlerde oyun oynayan teknoloji tutkunlarının en iyi deneyimi yaşayabilmelerini ve oyunlardaki karakterlerini diledikleri gibi kontrol edebilmelerini mümkün kılan Bloody mouse çeşitleri, markanın yazılım desteğiyle öne çıkıyor.

Uzun soluklu oyun seanslarında oyuncuların ellerinin alabildiğine rahat etmesi için özenle tasarlanan mouse modelleri, seçilen ürüne göre yalnızca sağ elle veya hem sağ hem de sol elle kontrol edilebilecek şekilde dizayn ediliyor. Kablolu ve kablosuz yapıda olabilen ürünler, oyun mouse modellerinde artık standart hale gelen ekstra tuşlarla oyunculara esneklik kazandırıyor. Bloody tarafından geliştirilen yazılımlarla özelleştirilebilen tuşlar, silah atışı ve karakter hareketi gibi işlevlerin zahmetsizce gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Ayarlanabilir DPI çözünürlükleri sayesinde oyuncuların konforlu ve etkili bir oyun süreci yaşamalarına yardımcı olan Bloody mouse çeşitleri, farklı çözünürlükteki monitör ve televizyonlarla değerlendirilebiliyor. Edindiği oyuncu faresinin hassas ayarlar sunmasını ve en küçük hareketleri bile sorunsuz şekilde algılamasını arzu eden kullanıcıların tercih edebilecekleri aygıtlar, geniş tabanlıklarıyla dikkat çekiyor. Farelerin pürüzsüz yüzeylerde ve mousepad’ler üzerinde rahatça kullanılabilmesine olanak veren tabanlıklar, ürünlerin işlevselliğini arttırıyor.

FPS ve aksiyon oyunlarının yanı sıra strateji ve RPG türü oyunlara özel hazırlanan bazı Bloody mouse modelleri, oyuncuların rakiplerine karşı daha kolay üstünlük kurmasına fırsat tanıyor. Reflekslerin ve el-göz koordinasyonunun diğer türlere oranla daha da önem kazandığı MOBA oyunları için de uygunluk gösteren aygıtlar, mutlak galibiyet peşinde koşan oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. İşlevselliklerinin yanında görünümleriyle de sahiplerine büyük motivasyon kaynağı olan Bloody mouse çeşitleri, ayarlanabilir LED aydınlatmalarıyla özellikle karanlık ortamlarda ve günün ilerleyen saatlerinde harikulade görünüyor. Bloody yazılımları ile arzu edildiği gibi değiştirilebilen LED aydınlatmalar, ürünlere değer katıyor. Bloody’nin kendine özgü görsel desenlerinin de çeşitli boyutlarda ve renklerde kendine yer bulabildiği fareler, diğer oyuncu ekipmanlarını da Bloody marka alanlar için ayrıca değerleniyor.

Bloody Mouse Fiyatları

Makro hazırlama, yayınlama ve yükleme işlemlerinin yapılabilmesinde önemli rol oynayan yazılımları da geliştiren Bloody, oyuncuların kontrol ettikleri karakterlerin oyunlardaki görevlerine göre ekstralar sunabiliyor. Keskin nişancı başta olmak üzere farklı görevlerde bulunan oyun karakterleri, Bloody yazılımlarındaki profiller ve ince ayarlar aracılığıyla daha etkin kontrol edilebiliyor. Bunun yanında sensör kalibrasyonu, profil yönetimi, silah geliştirme gibi opsiyonlar da sunan yazılım, belirli periyotlarda güncellenerek yeni özelliklere kavuşabiliyor. Geleneksel mouse modelleri ile oyun oynamak istemeyen ve oyunlardaki başarısını, oyunculara özel hazırlanan farelerle arttırmayı hedefleyen oyun tutkunlarının yönelebilecekleri Bloody mouse çeşitleri, online turnuvalara hazırlananların da alışveriş listelerine dahil oluyor. Anlık tepki verilmesi gereken sahnelerde oyuncuların en ufak hareketlerini bile ekrandan takip edebilmelerine imkan tanıyan ürünler, teknik yeterlilikleri ile beklentilere yanıt veriyor. Masaüstü ya da dizüstü olması fark etmeksizin her türlü bilgisayarla değerlendirilebilen aygıtlar, oyun oynama haricinde kalan zaman dilimlerinde bilgisayarların mükemmel şekilde kontrol edilebilmesine de olanak tanıyor. Çizim ve grafik düzenleme işlemleriyle uğraşan kullanıcıların da tercih edebilecekleri mouse modelleri, alternatif kullanım senaryolarının üstesinden gelmeyi başarıyor.

Her oyun türü için edinilebilecek çok sayıda oyuncu faresine imza atan Bloody, ürünlerini fiyat açısından genellikle erişilebilir aralıklara konumlandırıyor. Bu bağlamda Bloody mouse fiyatları, ürünün; teknik özellikleri, tuş sayısı, RGB aydınlatmaya sahip olup olmaması ve kullanılacağı oyun türüne göre değişiklik arz ediyor. Yılların sektör tecrübesini, geliştirdiği ürünler vasıtasıyla oyun tutkunlarına hissettiren Bloody, sektörün önde gelen markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bloody Mouse Fiyatları

24 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
 4. Kullanım Amacı
 5. Markalar A-Z
  1. Bloody Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Buyfun Mouse
  10. Inca Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. A4Tech Mouse
  16. Asus Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. MF Product Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. Corsair Mouse
  21. Concord Mouse
  22. PolyGold Mouse
  23. Xiaomi Mouse
  24. Rush Mouse
  25. Flaxes Mouse
  26. Redragon Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Preo Mouse
  31. Promate Mouse
  32. Avec Mouse
  33. Cooler Master Mouse
  34. Polosmart Mouse
  35. AOC Mouse
  36. SteelSeries Mouse
  37. Thunder Wolf Mouse
  38. Ajazz Mouse
  39. Cougar Mouse
  40. Gamepower Mouse
  41. MSI Mouse
  42. Roccat Mouse
  43. Ywyt Mouse
  44. Zowie Mouse
  45. Classone Mouse
  46. Hiper Mouse
  47. Hytech Mouse
  48. Sonia Mouse
  49. Thermaltake Mouse
  50. Winnboss Mouse
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Renk
 9. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Bloody
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/bloody
Başa dön