A4 Tech markasının 30 yıllık sektör tecrübesiyle ortaya çıkan Bloody, oyunculara özel; klavye, mouse, ses aygıtı ve aksesuar çeşitleri geliştirmeye devam ediyor. Farklı türlerde oyun oynayan teknoloji tutkunlarının en iyi deneyimi yaşayabilmelerini ve oyunlardaki karakterlerini diledikleri gibi kontrol edebilmelerini mümkün kılan Bloody mouse çeşitleri, markanın yazılım desteğiyle öne çıkıyor.

Uzun soluklu oyun seanslarında oyuncuların ellerinin alabildiğine rahat etmesi için özenle tasarlanan mouse modelleri, seçilen ürüne göre yalnızca sağ elle veya hem sağ hem de sol elle kontrol edilebilecek şekilde dizayn ediliyor. Kablolu ve kablosuz yapıda olabilen ürünler, oyun mouse modellerinde artık standart hale gelen ekstra tuşlarla oyunculara esneklik kazandırıyor. Bloody tarafından geliştirilen yazılımlarla özelleştirilebilen tuşlar, silah atışı ve karakter hareketi gibi işlevlerin zahmetsizce gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Ayarlanabilir DPI çözünürlükleri sayesinde oyuncuların konforlu ve etkili bir oyun süreci yaşamalarına yardımcı olan Bloody mouse çeşitleri, farklı çözünürlükteki monitör ve televizyonlarla değerlendirilebiliyor. Edindiği oyuncu faresinin hassas ayarlar sunmasını ve en küçük hareketleri bile sorunsuz şekilde algılamasını arzu eden kullanıcıların tercih edebilecekleri aygıtlar, geniş tabanlıklarıyla dikkat çekiyor. Farelerin pürüzsüz yüzeylerde ve mousepad’ler üzerinde rahatça kullanılabilmesine olanak veren tabanlıklar, ürünlerin işlevselliğini arttırıyor.

FPS ve aksiyon oyunlarının yanı sıra strateji ve RPG türü oyunlara özel hazırlanan bazı Bloody mouse modelleri, oyuncuların rakiplerine karşı daha kolay üstünlük kurmasına fırsat tanıyor. Reflekslerin ve el-göz koordinasyonunun diğer türlere oranla daha da önem kazandığı MOBA oyunları için de uygunluk gösteren aygıtlar, mutlak galibiyet peşinde koşan oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. İşlevselliklerinin yanında görünümleriyle de sahiplerine büyük motivasyon kaynağı olan Bloody mouse çeşitleri, ayarlanabilir LED aydınlatmalarıyla özellikle karanlık ortamlarda ve günün ilerleyen saatlerinde harikulade görünüyor. Bloody yazılımları ile arzu edildiği gibi değiştirilebilen LED aydınlatmalar, ürünlere değer katıyor. Bloody’nin kendine özgü görsel desenlerinin de çeşitli boyutlarda ve renklerde kendine yer bulabildiği fareler, diğer oyuncu ekipmanlarını da Bloody marka alanlar için ayrıca değerleniyor.

Bloody Mouse Fiyatları

Makro hazırlama, yayınlama ve yükleme işlemlerinin yapılabilmesinde önemli rol oynayan yazılımları da geliştiren Bloody, oyuncuların kontrol ettikleri karakterlerin oyunlardaki görevlerine göre ekstralar sunabiliyor. Keskin nişancı başta olmak üzere farklı görevlerde bulunan oyun karakterleri, Bloody yazılımlarındaki profiller ve ince ayarlar aracılığıyla daha etkin kontrol edilebiliyor. Bunun yanında sensör kalibrasyonu, profil yönetimi, silah geliştirme gibi opsiyonlar da sunan yazılım, belirli periyotlarda güncellenerek yeni özelliklere kavuşabiliyor. Geleneksel mouse modelleri ile oyun oynamak istemeyen ve oyunlardaki başarısını, oyunculara özel hazırlanan farelerle arttırmayı hedefleyen oyun tutkunlarının yönelebilecekleri Bloody mouse çeşitleri, online turnuvalara hazırlananların da alışveriş listelerine dahil oluyor. Anlık tepki verilmesi gereken sahnelerde oyuncuların en ufak hareketlerini bile ekrandan takip edebilmelerine imkan tanıyan ürünler, teknik yeterlilikleri ile beklentilere yanıt veriyor. Masaüstü ya da dizüstü olması fark etmeksizin her türlü bilgisayarla değerlendirilebilen aygıtlar, oyun oynama haricinde kalan zaman dilimlerinde bilgisayarların mükemmel şekilde kontrol edilebilmesine de olanak tanıyor. Çizim ve grafik düzenleme işlemleriyle uğraşan kullanıcıların da tercih edebilecekleri mouse modelleri, alternatif kullanım senaryolarının üstesinden gelmeyi başarıyor.

Her oyun türü için edinilebilecek çok sayıda oyuncu faresine imza atan Bloody, ürünlerini fiyat açısından genellikle erişilebilir aralıklara konumlandırıyor. Bu bağlamda Bloody mouse fiyatları, ürünün; teknik özellikleri, tuş sayısı, RGB aydınlatmaya sahip olup olmaması ve kullanılacağı oyun türüne göre değişiklik arz ediyor. Yılların sektör tecrübesini, geliştirdiği ürünler vasıtasıyla oyun tutkunlarına hissettiren Bloody, sektörün önde gelen markalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Bloody Mouse Fiyatları

29 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bloody
  2. Everest
  3. Logitech
  4. Trust
  5. HP
  6. Platoon
  7. Rampage
  8. Inca
  9. Microsoft
  10. Frisby
  11. A4Tech
  12. Hadron
  13. Asus
  14. Hiper
  15. SteelSeries
  16. Flaxes
  17. Lenovo
  18. Zowie
  19. Concord
  20. Razer
  21. Corsair
  22. Redragon
  23. Classone
  24. Turbox
  25. Cooler Master
  26. Gamepower
  27. Polosmart
  28. Tigoes
  29. Defender
  30. MSI
  31. Meetion
  32. Rapoo
  33. Thermaltake
  34. GameBooster
  35. Piranha
  36. Rush
  37. Avec
  38. Dell
  39. Elecom
  40. Gigabyte
  41. PolyGold
  42. Ttec
  43. Volk
  44. Cougar
  45. Dark
  46. Motospeed
  47. Pat Says Now
  48. VPRO
  49. Xiaomi
  50. 3Dconnexion
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Amacı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Bağlantı
 7. Mouse Tipi
  1. Optik
  2. Laser
 8. Mouse Scroll-Tilt
 9. Buton Sayısı
 10. DPI
 11. Renk
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Satıcı A-Z
 • Marka Bloody
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/bloody
Başa dön